11.02.2011

Koledzy Rybacy - Narciarze

Narty alpejskie (albo częściej karpackie) to wśród karpiarzy sport tyleż popularny, co dający oddech po całym sezonie pracy na stawach.

W związku z powyższym, a także mając na uwadze potrzebę integracji rybaków na różnych płaszczyznach, grupa praktykujących narciarsko rybaków postanowiła zorganizować zawody pod hasłem:

"Narciarsko-Karpiowe Zawody Odlotowe"


Zawody odbędą się w sobotę w dniu 26 lutego 2011 r. na stoku "Szafranówka" w Szczawnicy w godzinach południowych.

Organizatorzy zapewniają piękną panoramę Pienin z widokiem na Trzy Korony (nieodpłatnie) oraz udział w zawodach, noclegi i wyżywienie (koszt uczestnictwa około 200 zł.)

Termin wyjazdu -25-27.02.2011 r. Szczawnica - dojazd we własnym zakresie.

Koszt uczestnictwa obejmuje: 2 noclegi, 2 śniadania i 2 obiadokolacje.

Nocleg: Szczawnica, ul. Jana Wiktora 10 www.sokolica.com.pl

Szersze informacje dostępne pod adresem: sieragi@wp.pl lub tel. 513 080 560 . Zapisy będą przyjmowane do 20 lutego (niedziela).

Adres hotelu, który będzie oczekiwał na uczestników wycieczki w piątek w godzinach wieczornych wraz z obiadokolacją, zostanie podany w pózniejszym terminie.

Informacja niniejsza zostanie wysłana do Polskiego Towarzystwa Rybackiego, Związku Producentów Ryb i Towarzystwa Promocji Ryb "Pan Karp" w celu promowania wycieczki wśród rybaków poprzez strony internetowe trzech organizacji rybackich.

Organizatorzy:
Tadeusz Bałata
Władysław Bednarowicz
Bogusław Dryndos
powrót