13.09.2012

"Certyfikacja karpia - dlaczego warto". - II SZKOLENIE

Obserwując nienajlepsze tendencje rynkowe dla karpia w ostatnim okresie warto zastanowić się, co rybacy mogą zrobić, aby zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. W związku z tym Towarzystwo Promocji Ryb serdecznie zaprasza na drugie szkolenie w ramach projektu "Certyfikacja karpia - dlaczego warto".

Spośród zaplanowanych 6 szkoleń, organizujemy właśnie drugie pn.: "Dobra praktyka weterynaryjna w gospodarstwach karpiowych istotnym elementem certyfikacji karpia".
Z uwagi na fakt, iż poprzednie szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z okazji uczestniczenia w kolejnym, na które serdecznie zapraszamy.

Wierzymy, że każde z nich pomoże branży karpiowej. Naszym założeniem jest, żeby wypracowane wspólne rozwiązania, w tym być może również ogólnopolski certyfikat karpiowy, mogły być przyjęte do zastosowania przez jak największą liczbę gospodarstw rybackich, niezależnie od przynależności organizacyjnej, gdyż rynek karpia jest rynkiem ogólnopolskim, a nawet coraz bardziej środkowoeuropejskim i jego tendencje dotyczą dokładnie wszystkich.

Drugie szkolenie zorganizowane będzie w dniach 3-5 października br. w czterogwiazdkowym Hotelu DUO SPA w Janowie Lubelskim, ul. Turystyczna 10a. Szczegółowy program trzydniowego szkolenia dołączamy do zaproszenia.

Udział w niniejszym szkoleniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie, serwisy kawowe, parking, wykładowców oraz materiały szkoleniowe, natomiast dojazd na miejsce szkolenia leży po stronie uczestnika.

Prosimy o zgłoszenia indywidualne, a także wytypowanie gospodarstw rybackich, które należą do Lokalnych Grup Rybackich, z podaniem danych osoby/osób chcących wziąć udział w wyżej wymienionym trzydniowym szkoleniu. Zgłoszenia proszę dokonywać do dnia 19 września br. za pomocą karty zgłoszeń, na wskazany tam adres.

O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń!

Prezes Zarządu Towarzystwa Promocji Ryb
Zbigniew Szczepański
Program szkolenia
Karta zgłoszenia

powrót