29.06.2014

Piknik wędkarski "Smaki Polskich ryb"

W środę 21 maja br. w Środowiskowym Domu Samopomocy im. Anny w Izdebkach już po raz kolejny odbył się piknik wędkarski pod nazwą "Smaki Polskich ryb".

Zgodnie z tradycją i w tym roku nie zabrakło wrażeń i emocji sportowych dzięki przygotowanym konkurencjom. Uczestnicy pikniku wędkarskiego podzieleni zostali na dwie drużyny, które rywalizowały ze sobą w dwóch konkurencjach, a mianowicie w wędkowaniu oraz gotowaniu.

Konkurencja gotowania odbyła się pod okiem doświadczonego kucharza, natomiast wędkowanie pod opieką Pana Pawła Potocznego i Zbigniewa Knap przedstawicieli Koła PZW "BRZANA" Nozdrzec.

Wszyscy zawodnicy oraz uczestnicy pikniku wędkarskiego otrzymali dyplomy oraz nagrody za najlepsze wyniki, które wręczyła Pani Beata Jastrzębska Kierownik Domu Samopomocy im. Anny w Izdebkach.

Po konkursowych zmaganiach odbyła się degustacja przyrządzonych potraw. Wszyscy uczestnicy pikniku wędkarskiego czekają na kolejne spotkanie, które już za rok.

Organizatorem pikniku wędkarskiego było PZW Koła "BRZANA" Nozdrzec przy współudziale przyjaciół koła.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów, wśród których było: Towarzystwo Promocji Ryb "Pan Karp", Gospodarstwo Rybackie STARZAWA, IWONICZANKA oraz Stowarzyszenie EURO SAN, dzięki, którym uczestnicy otrzymali upominki.powrót