Strict Standards: Non-static method phpbb_captcha_factory::get_instance() should not be called statically in /home/virtualki/76511/forumrybacy2011/phpBB3/posting.php on line 185

Strict Standards: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method phpbb_captcha_qa::get_instance() should not be called statically in /home/virtualki/76511/forumrybacy2011/phpBB3/includes/captcha/captcha_factory.php on line 38
Giełda Rybacka • Wyślij odpowiedź

technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Wyślij odpowiedź


To pytanie identyfikuje i blokuje działania spambotów.

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki wyłączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez Gość » Nie Lip 14, 2019 11:36 am

Piszesz to bo pewnie ta technologia jest dla ciebie olbrzymią konkurencją. Boisz się, że zostaniesz wyparty z rynku przez najlepszego w smaku, najtaniej wyhodowanego, dostępnego przez cały rok karpia z klatki. STWÓRCA posiada unikatową paszę z tajną recepturą, którą możecie mieć jak podpiszecie umowę i zakupisz klatki. Kto pierwszy ten lepszy. Ostatni przegrywają. Już niedługo wywiad ze STWÓRCĄ!

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez pendolino » Nie Lip 14, 2019 9:26 am

tak jak pendolino wyjdzie jaki to syf.... tu dziura tam brakuje srubki to znowu zaduzy mróz.....
jak mogliscie stworzyc cos tak wspanialego skoro nawet liczyc nie umiecie hahahaha
a anonimowy super wynalazca ktory ma przydupasów sie nie ujawnil
:)))))))0
jakbyscie mieli z 1000 hektarow stawów
to rozkladacie polskie karpiarstwo na łopatki, prosze błagam nie ujawniajcie tego sekretu dajcie nam zyc
bububuu ahahahahahaahahah

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez Gość » Sob Lip 13, 2019 11:10 pm

Kupiliście już klatki? Zostały ostatnie sztuki! Technologia, która zostawiła zachód kilka lat z tyłu!
"Dzięki tej technologii jesteśmy kilka lat do przodu przed rynkami zagranicznymi, które pracują nad podobną technologią. Już niedługo poznacie SAMEGO TWÓRCE, z którym przeprowadzałem wywiad"
Dzięki _pijance i TWÓRCY dźwigniemy karpiarstwo na nogi i wstawimy na nowe tory, po których będzie gnało do przodu jak Pendolino:)

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez dawid_pijanka » Wto Lip 09, 2019 9:18 am

Dzień dobry,

Odpowiadam na Państwa komentarze w tym filmie: https://youtu.be/6AquKmLdbDw

Będzie on dostępny po 12:00 (teoretyczne powinien być dostępny już po 11:00)

Zainteresowanych szybszą dyskusją zapraszam na naszego facebooka w poście pod opublikowanym filmem: https://www.facebook.com/wynalazcaTV/

A w sprawach biznesowych lub indywidualnych pytaniach na maila: kontakt@wynalazca.tv

Zapraszam do zadawania technicznych pytań i sugerowania jaki rodzaj wypowiedzi / dowodu byłby dla Państwa satysfakjonujący.

Do usłyszenia :)

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez madry osiol » Wto Lip 02, 2019 10:08 pm

szukaja jeleni żeby wydoic kase
widać ze o rybach nie maja pojecia a z matematyką..... no cóż raczej szkołę omijali wielkim łukiem
piekne wyliczenia bez pokrycia. i najlepszy tekst pisze w imieniu swojego klijenta... czy pan geniusz sam pisac nie umie
hahahaahahahah liczyc nie umie ale za to zna sie na karpiach jak nikt inny na calym świecie....
pewnie po szkole rybackiej imienia ojca z torunia:0milej nocki panowie

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez Kiełbik » Pon Lip 01, 2019 11:00 pm

Człowieku nie wiem co za idiota da się nabrać na takie banialuki, jak nie będziesz karmił pełnowartościowym granulatem po 2-3zł za kilogram to ci urośnie ale 2 kg w 4 lata i to jak sobie zooplankotonu trochę zje, bo inaczej nie dożyję tych 4 lat:)

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez Gość » Pon Lip 01, 2019 10:28 pm

Pan kijanka wynalazca blokuje wypowiedzi na fb Nieładnie Panie kijanka, nieładnie. Teraz wiemy czym zajmuje się Zakład Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej PAN. Wstyd Panie i Panowie. WSTYD!

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez poczatkujacy » Pon Lip 01, 2019 9:48 pm

propozycja aktualna wydzierzawie 30 hektarow dla was za nawet za 150 tys
przy wwaszej kosmicznej produkcji to bez karmienia milionka wyciagniecie

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez Gość » Pon Lip 01, 2019 8:05 pm

"jeszcze raz wspomnę - technologia jest wdrożona, karpie żyją i rosną jak szalone"

Normalnie perpetuum mobile

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez poczatkujacy » Pon Lip 01, 2019 6:03 pm

zabolalo i post usuniety hahaha dziecinada
zejdz na ziemie czlowieku
ciekawe czy wiesz wogle jak karp wyglada

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez Gość » Pon Lip 01, 2019 4:54 pm

W żaden wiarygodny sposób nie odniósł się Pan do zadanych pytań i nie udzielił Pan odpowiedzi. To, że Panu X padało 40% obsady, a teraz nie pada o niczym nie świadczy. Brak stresu nie jest panaceum na choroby karpia. Dalej nie udowodnił Pan, że karp w klatce będzie rósł szybciej.

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez Gość » Pon Lip 01, 2019 2:15 pm

Witam Panów i dziękuję za rozpoczęcie dysusji.
Na maila otrzymałem już kilka propozycji współpracy, także korzystając z okazji bardzo dziękuję tym, co napisali :)

Teraz odpowiadam po kolei:

W rybactwie jeżeli w dzisiejszych wyliczeniach inwestycja ma się zwrócić po 4 latach oznacza, że nie zwróci się nigdy.


Jednak inwetycja się zwraca - przypominam, że technologia jest już wdrożona, a wyliczenia są na niekorzyść metody wynalazcy.

Nie da rady wyhodować karpia w sadzy. Sadza jest to produkt powstający z niepełnego spalania substancji zawierających znaczne ilości węgla. Sadza, to środowisko nieprzyjazne dla ryb.


W niniejszym wynalazku sadz oznacza nazwijmy to 'klatkę' dla ryb :). Technologia pozwala rybom rosnąć szybciej niż na chowie 'wolnym' bez stosowania pasz.

Odpoawiedź Pana Mateusza:
Nie przebrnąłem przez całe obliczenia zwrotu inwestycji ponieważ już na wstępie jest tyle bzdurnych obliczeń, że szkoda czasu na czytanie całości.
Tak na szybko: znajdź właściciela obiektu, który wydzierżawi Ci kawałek pas kawałka stawu, a nie całość,


Przyznam, że nie jest to dla nas istotne, czy będziemy mieć cały staw, czy kawałek stawu. Przy tym porównaniu istotne jest to, że naszą techniką jest możliwe wynajęcie części stawu, a przy metodzie tradycyjnej - nie mamy takiego wyboru - musimy wynając cały staw. Ponadto proszę pamiętać, że obliczenia mają na celu porównać obie technologie. Jeśli wynajmiemy cały staw o powierzchni 30 ha to proporcjonalnie większe będą zyski przy obu metodach. Jeśli jednak takie założenie jest dla Pana nadal nie do przyjęcia to proszę odnosić się do obliczeń, jak do stawu o powierzchni 1,5 ha :).

Ostatecznie uważam, że ten zarzut jest bezzasadny.

w metodzie tradycyjnej hodujemy z 25 dkg kroczka w jednym cyklu 2 kg handlówkę, a nie najpierw 1 kg kroczka, straty naturalne przy obsadzie kroczka na handlówkę wynoszą 5-10%, a nie 35-40%, przy stosunku pokarmu naturalnego do zadanego roślinnego (pszenica) jako 1:1 skarmimy 2.5 - 3,0 kg pszenicy, a nie 4 kg.


Zacznę od przenicy - tutaj jeśli założymy proporcjonalne koszty - to technologia wynalazcy również będzie miała większe zyski ( proporcjonalnie spadną koszty w obu metodach.
Co do obliczeń dla chowu ryby - czy zatem wydajnośc, jaką Pan uzyskuje ze swoich stawów wynosi więcej niż średnia krajowa, która wynosi 500 kg/ha (zaznaczam, że w obliczeniach wychodzi nam 840 kg/ha metodą tradycyjną) ? Wydaje mi się, że ta informacja będzie kluczowa przy liczeniu wyników.

Teraz pytanie, jak kolega ma urosnąć karp w sadzach, kiedy będziesz go karmił pokarmem uzupełniającym, roślinnym (pszenica) kiedy nie będzie on miał bardzo ograniczony dostęp pokarmu naturalnego przebywając w sadzach? Jeszce jedno, dlaczego ten karp w sadzach będzie odporny na choroby?


Na oba pytania udzielimy informacji po kontakcie osobistym, gdyż jest to część know-how, aczkolwiek kluczowe zagadnienia to - karma własnej produkcji (która osiada w karmiku) i stres. Jeszcze raz wspomnę - technologia jest wdrożona, karpie żyją i rosną jak szalone, a efekt można sprawdzić w każdym momencie po uprzednim kontakcie :)

Jednocześnie bardzo dziękuję wszystkim wypowiadającym się Panom. To bardzo dobrze, że prowadzimy dyskusję. Zapraszam do zadawania kolejnych pytań lub zgłaszania swoich wątpiwości. Osoby zainteresowane wynalazkiem proszę o kontakt na: kontakt@wynalazca.tv - tam znacznie szybciej odpowiem.

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez Gość » Nie Cze 30, 2019 1:50 pm

Kolego dawid_pijanka.
Nie przebrnąłem przez całe obliczenia zwrotu inwestycji ponieważ już na wstępie jest tyle bzdurnych obliczeń, że szkoda czasu na czytanie całości.
Tak na szybko: znajdź właściciela obiektu, który wydzierżawi Ci kawałek pas kawałka stawu, a nie całość, w metodzie tradycyjnej hodujemy z 25 dkg kroczka w jednym cyklu 2 kg handlówkę, a nie najpierw 1 kg kroczka, straty naturalne przy obsadzie kroczka na handlówkę wynoszą 5-10%, a nie 35-40%, przy stosunku pokarmu naturalnego do zadanego roślinnego (pszenica) jako 1:1 skarmimy 2.5 - 3,0 kg pszenicy, a nie 4 kg. Teraz pytanie, jak kolega ma urosnąć karp w sadzach, kiedy będziesz go karmił pokarmem uzupełniającym, roślinnym (pszenica) kiedy nie będzie on miał bardzo ograniczony dostęp pokarmu naturalnego przebywając w sadzach? Jeszce jedno, dlaczego ten karp w sadzach będzie odporny na choroby?

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez Gość » Nie Cze 30, 2019 1:20 pm

Nie da rady wyhodować karpia w sadzy. Sadza jest to produkt powstający z niepełnego spalania substancji zawierających znaczne ilości węgla. Sadza, to środowisko nieprzyjazne dla ryb.

Re: technologia chowu karpia 30 LAT BADAŃ [patent pending]

Post przez Mariusz » Sob Cze 29, 2019 9:42 pm

W rybactwie jeżeli w dzisiejszych wyliczeniach inwestycja ma się zwrócić po 4 latach oznacza, że nie zwróci się nigdy.

Góra