skóry z tołpygi

skóry z tołpygi

Postprzez IOC Sp. z o. o. » Śro Lut 16, 2022 9:29 am

Kupimy każdą ilość skór z tołpygi.
Proszę o kontakt albo mailowy g.gdaniec@ioc.com.pl albo telefoniczny 660216512
IOC Sp. z o. o.
 

Re: skóry z tołpygi

Postprzez IOC Sp. z o. o. » Pon Lut 28, 2022 8:09 am

Naprawdę nikt nie sprzedaje skóry z tołpygi?
Chętnie ustalimy stawkę satysfakcjonującą kupca. Potrzebujemy dużych ilości, ale przyjmiemy też mniejsze.
IOC Sp. z o. o.
 

Re: skóry z tołpygi

Postprzez Gość » Pon Lut 28, 2022 10:43 am

IOC Sp. z o. o. napisał(a):Naprawdę nikt nie sprzedaje skóry z tołpygi?
Chętnie ustalimy stawkę satysfakcjonującą kupca. Potrzebujemy dużych ilości, ale przyjmiemy też mniejsze.


Ja się zastanawiam czy w ogóle ktoś skóruję tołpygę? W sklepach spotkałem wyłącznie płaty ze skórą. Kupujcie całe tołpygi. Słyszałem, że rybacy potrafią sprzedawać po 5 pln/kg
Gość
 

Re: skóry z tołpygi

Postprzez IOC Sp. z o. o. » Pon Lut 28, 2022 11:22 am

Niestety nie mamy możliwości ani miejsca aby we własnym zakresie skórować tołpygę. Poszukujemy ewentualnie też skór z tilapii i karpia.
IOC Sp. z o. o.
 

Re: skóry z tołpygi

Postprzez Gość » Wto Mar 01, 2022 9:24 am

IOC Sp. z o. o. napisał(a):Niestety nie mamy możliwości ani miejsca aby we własnym zakresie skórować tołpygę. Poszukujemy ewentualnie też skór z tilapii i karpia.


Problemem jest to, że konsumentowi sprzedaje się te ryby ze skórą.
Pozdrawiam.
Gość
 

Re: skóry z tołpygi

Postprzez Adi » Śro Mar 09, 2022 8:31 pm

Problem jest taki że słabo płacicie dzwoniłem do Was. Może u usa spróbujcie tam dostaniecie ten towar ale i cena będzie adekwatna.
Adi
 

Re: skóry z tołpygi

Postprzez IOC » Pią Cze 10, 2022 10:00 am

Adi napisał(a):Problem jest taki że słabo płacicie dzwoniłem do Was. Może u usa spróbujcie tam dostaniecie ten towar ale i cena będzie adekwatna.

Jak wspomniałam wyżej - chętnie ustalimy satysfakcjonującą stawkę- proszę o podanie numeru telefonu lub o kontakt na numer 660216513 lub maila na g.gdaniec@ioc.com.pl :)
IOC
 


Wróć do Kupię

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości