sprzedam duże karpie

sprzedam duże karpie

Postprzez a.karpiowa » Czw Kwi 10, 2014 2:26 pm

Dzień dobry,
jestem z kujawsko-pomorskiego, miejscowość pod Toruniem, mam przy domu staw (zarybiony rożnymi rybami około 10 lat temu, nigdy nie odławiany), w którym pływają duże karpie.Ostatnio jakiś drapieżnik wybrał mi dwa duże karpie, dlatego wolę pozostałe karpie sprzedać. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką niehurtową ilością i karpiem większym to proszę o kontakt na adres: a.karpiowa@gmail.com
Niestety nie mam sama możliwości ich odłowienia i nie wiem ile takich karpi pływa w stawie, jakiej są dokładnie wielkości, ale te wyciągnięte przez drapieżnika (zostały 2 łby karpiowe) budziły podziw sąsiadów wędkarzy :)
a.karpiowa
 

Re: sprzedam duże karpie

Postprzez a.karpiowa » Czw Kwi 10, 2014 8:43 pm

dodam jeszcze, że jakieś 8 lat temu dokupione zostały Amury, staw nie jest typowym stawem hodowlanym, pełni rolę rekreacyjno-ozdobną, ma jakieś 800 metrów kwadratowych.
a.karpiowa
 

Re: sprzedam duże karpie

Postprzez Gość » Czw Kwi 10, 2014 10:59 pm

a.karpiowa napisał(a):Dzień dobry,
jestem z kujawsko-pomorskiego, miejscowość pod Toruniem, mam przy domu staw (zarybiony rożnymi rybami około 10 lat temu, nigdy nie odławiany), w którym pływają duże karpie.Ostatnio jakiś drapieżnik wybrał mi dwa duże karpie, dlatego wolę pozostałe karpie sprzedać. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką niehurtową ilością i karpiem większym to proszę o kontakt na adres: a.karpiowa@gmail.com
Niestety nie mam sama możliwości ich odłowienia i nie wiem ile takich karpi pływa w stawie, jakiej są dokładnie wielkości, ale te wyciągnięte przez drapieżnika (zostały 2 łby karpiowe) budziły podziw sąsiadów wędkarzy :)


Ciekawy drapieżnik. Mówisz, że zostawił tylko łby i to z kilkunastokilagramowych karpii. Może gryzzly ?
Gość
 

Re: sprzedam duże karpie

Postprzez Gość » Nie Cze 01, 2014 9:42 pm

witam paniaczy oferta jest aktualna i jaka cena za kg pozdrawiam i jaka ilosc tego karpia i amura plywa w przyblizeniu pozdrawiam
Gość
 


Wróć do Sprzedam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 73 gości

cron