Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez mHuba81 » Śro Maj 11, 2022 11:59 am

Witam,

sprzedam zabudowana przyczepe 2x FTT-1200 na Wiola D3 DMC 3500 kg

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zabudowana-przyczepa-w-baseny-sdk-do-transportu-ry

Przyczepa do transportu ryb, w skład zestawu wchodza dwa zbiorniki FTT-1200 firmy SDK z Ostrody wraz z całym osprzętem ze zdjecia: stojak na butle z tlenem, regulacja natleneinia itp.
Zbiorniki są nabudowane na przyczepę Wiola D3 DMC 3500 kg, ładowność 2500 kg, wymiary – 3520 x 2020 x 380mm.
Zaczep i 2 osie hamowane marki AL-KO KOBER, atestowany ze wskaźnikiem sprzęgu i zużycia. Zaczep
wyposażony w sterownik hamulca o dopuszczalnym obciążeniu 3500 kg.

Zestaw od nowości był używany raptem 2 razy, przyczepa zarejestrowana, całość praktycznie jak nowe.
W chwili obecnej taki zestaw to około 60 tyś brutto, u mnie jedynie 45 tyś. Cena do negocjacji.
mHuba81
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez Łuki » Śro Maj 11, 2022 7:38 pm

Buahaha... ochłon chłopie... po 1 przyczepa przeładowana a po 2 cena kosmos
Łuki
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez mHuba81 » Pią Maj 13, 2022 11:46 am

Po pierwsze sam jestes przeładowany dezinformacja a po drugie cena jest promocyjna tylko do końca miesiaca później +10% tak jak leci inflacja xD
mHuba81
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez Łuki » Pią Maj 13, 2022 1:06 pm

Haha, poteafisz ruszyc mozgownicą? 2x1200 + 1 butla tlenowa, waga basenów=? Ile masz ładowności? Haha powodzenia
Łuki
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez mHuba81 » Pią Maj 13, 2022 3:58 pm

Słoneczko, ale ryby są lżejsze od wody, tak jak twój pusty łeb pływają po wodzie.
Nadążasz?
Chyba ze będziesz woził w tych zbiornikach kamienie albo piach wtedy masz racje, będzie przeładowany.
mHuba81
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez RYBAKK » Sob Maj 14, 2022 7:51 pm

25 do 30 to to warte, ale z tą ceną 45 to Pan z krzesła spadł :) Zestaw może i nie przeladowany ale jeżdzić z tym to zero frajdy. Zapuszczone te zbiorniki strasznie , po 2 krotnym użyciu powinny wyglądać jak nowe , no chyba ze sprzedawca nie raczył nawet tego umyć ...
RYBAKK
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez Łuki » Sob Maj 14, 2022 8:35 pm

Wieśniaku posłuchaj ryby lżejsze od wody? Widać ze doświadczenie po 2 kursach masz... haha. Pustaku. 2x1200 nawet n8e liczac pełnych basenów a gdzie tu ryby? Jeßli jesteś taki do przodu to wlej sobie 10l. Wody i wrzuc 2 kg ryby ile waga pokaze?
Moze lepiej dalej sprzedawaj puste pudelka po perfumach hahzhahaha!
Łuki
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez Łuki » Sob Maj 14, 2022 8:39 pm

60tys brutto za nowy zestaw.. a nie z przyczepą z 2012r.. haha
Łuki
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez mHuba81 » Wto Maj 17, 2022 9:51 am

@Łuki
Padłem. Umarłem.
Pewien mądry człowiek kiedyś powiedział "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów".
Teraz już wiem co miał na myśli.

Szkoda mi generalnie czasu ale wyjaśnie ale .....
Synku, wlewasz do zbiornika 1200 litrów wody, wrzucasz ileś tam ryb i uwaga bo teraz będzie najważniejsze i po tej informacji może wzrosnąć cisnienie w twoim pustym łbie.
OBJETNOŚĆ WODY ROWNA OBJETOSCI RYB WYLEWA SIE ZE ZBIORNKA!!!!!!!

Najsmutniejsze jest to że naprawde muszę komuś to tłumaczyć.
Chyba że naprawde masz 8 lat i mnie tu podpuszczasz, to szacun xD

@RYBAKK
Widać że rybak bo coś tam czai, rozumie że nie przeładowane, duży plus, ale niestety na ekonomii się już nie zna, czytać ze zrozumieniem też nie umie.
W ogłoszeniu jest wyraźnie napisane że cena "do negocjacji". Po pierwsze. Po drugie, przy obecnym wzroście cen to taki zestaw za chwile będzie kosztował 100 tyś.
Po trzecie, jedyne co jest tu zapuszczone to niestety chłopie ale Ty!
mHuba81
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez Łuki » Wto Maj 17, 2022 10:11 am

Ale Ty jesteś chłopie pojeb***.. o kur... leże z Ciebie..
Bedziesz gwiazdą internetu gwarantuje to Tobie.. widze ze bladego pojecia nie masz o transporcie ryb..
Sprzedawaj dalej puste opakowania po perfumach..
Wołasz za przyczepe tyle ile na dzień dzisiejszy kosztuje zmontowanie NOWEGO zestawu
Łuki
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez mHuba81 » Wto Maj 17, 2022 10:48 am

Nowy zestaw 60 tyś zł, długi czas oczekiwania, kilka miesięcy, za chwile będzie podwyżka.
U mnie 45 tyś zł z ceną do negocjacji, dostępna od ręki.

Dla ciebie to tyle samo, no cóż, można sie było tego spodziewać.
mHuba81
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez RYBAKK » Wto Maj 17, 2022 4:11 pm

Coś tam wiem :)
Czas oczekiwania obecnie max 30 dni , ceny na chwilę wysokie ale stabilne. Informacje pewne bo właśnie złożyłem zamówienie na pare sztuk SDK FTT 2400.

Chcesz zobaczyć jak wyglądają zbiorniki po 3 latach użytkowania ??? Zupełne inaczej niż Twoje po 2 użyciach . Brudne są i tyle ...
RYBAKK
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez Tinca miśq » Śro Maj 18, 2022 5:17 pm

Przyczepa z 2012r, 10 letnia i 2 razy użyta
Baseny wyglądają jakby po 2 t. Karpia było w nich wożone.. dobrze napisałeś ze w chwili obecnej 60tys. Ale za NOWY! Przyczepy dostepne od ręku, a za basenem z ostrody czekasz miesiąc i masz NOWY zestaw z 2022r. Za 60 tys.. a nie 10 letni za 45..
Tinca miśq
 

Re: Zabudowana przyczepa baseny SDK do transportu ryb

Postprzez mHuba81 » Śro Maj 18, 2022 10:50 pm

Kolejny w Tworkach za dobre sprawowanie dostał hasło do internetu.
mHuba81
 


Wróć do Sprzedam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości