SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez GRDZWONOWO » Pon Lis 21, 2022 11:41 am

Gospodarstwo Rybackie Miedwie zaprasza do zapoznania z tegoroczną ofertą handlową dotyczącą sprzedaży karpia "dzwonowskiego". Produkt, który cechuje wyjątkowy walor smakowy oraz wysoka jakość. Karp hodowany na rozległym obiekcie stawowym, który zajmuje ponad 350 hektarów lustra wody. Karmiony zbożem z własnej produkcji. Posiadamy ilości hurtowe. Przedział wagowy waha się w granicach od 2.5 do 4 kilogramów.
Cena za kg to 24zł - odbiór osobisty.
Więcej informacji udzielamy pod nr tel.: 506778329 oraz 534242562.
Serdecznie zapraszamy
GRDZWONOWO
 
Posty: 11
Rejestracja: Śro Mar 09, 2022 1:11 pm

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Darek EOX » Wto Lis 22, 2022 1:45 am

Co za sciema a czemu nic nie napisałeś o ospie karpia która u was szaleje. Za tego zdychajacego karpia nie dam ani złotówki.
Darek EOX
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Janusz Migocki » Wto Lis 22, 2022 6:29 am

No faktycznie po 24zł/kg. Karp smakuje lepiej... ŻYczę co niektorym by zostali z tymi rybami..
Janusz Migocki
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Arkadiuss » Wto Lis 22, 2022 10:57 am

Bardzo słabej jakości ten karpia mają nie polecam. W Maszewie mają po 20 zł i w gospodarstwie rybackim insko też taniej A smak ryby i jakość 100 % lepsza.
Arkadiuss
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Mateusz93 » Wto Lis 22, 2022 12:05 pm

Proszę o podanie nr na karpia po 20zl potrzebujemy dokupić 10t
Mateusz93
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Radek 40 » Wto Lis 22, 2022 12:58 pm

Dzwoń do tego ichtologa Marka jak bierzesz bez faktury i płacisz odrazu gotówką i bierzesz 10 ton. To ci sprzeda nawet po 18 zł numer tam jest. Ja kupiłem od nich karpia po 18 ale połowa już mi zdechła musiałem robić tuszki , pleśniawka się robi na tych karpich brzydko wyglądają skrzela czarne.
Radek 40
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Janqwe » Wto Lis 22, 2022 5:59 pm

Teraz Łukasz wziął się za hodowlę karpia,zobaczymy ile będzie ryb.
Janqwe
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Rybak z Mazur. » Śro Lis 23, 2022 8:08 am

Jeśli chodzi o chodowle to pan Marek jest od niego lepszy w 100 % Łukasz to się nadaję jedynie do walenia w nosa białego proszku.
Rybak z Mazur.
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Darek EOX » Śro Lis 23, 2022 8:28 pm

Janqwe napisał(a):Teraz Łukasz wziął się za hodowlę karpia,zobaczymy ile będzie ryb.

Jeśli to prawda to wasz prezes zostanie goły i wesoły o rybach będzie sobie w książkach czytał i tak ma gdzieś czy go walicie po rogach czy nie. Ja tam się cieszę bo z Łukaszem można kręcić niezłe lody, nie to co z Tobą Mareczku. Gratulacje Łukaszu normalnie Wszystkich wygryziesz ze stanowiska.
Darek EOX
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Hodowca 48 » Pią Lis 25, 2022 8:50 am

Ale tam się dzieję źle z 350 ha powinniście mieć co roku 300 do 350 ton karpia, a macie w sprzedaży 10 ton maks 20 ton? Co ichtolodzy robią z tym karpiem gdzie jest reszta? Ja jako chodowca już dawno bym was wyrzucił na zbity pysk.
Hodowca 48
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez gosc1 » Sob Lis 26, 2022 8:53 pm

Hodowca 48 napisał(a):Ale tam się dzieję źle z 350 ha powinniście mieć co roku 300 do 350 ton karpia, a macie w sprzedaży 10 ton maks 20 ton? Co ichtolodzy robią z tym karpiem gdzie jest reszta? Ja jako chodowca już dawno bym was wyrzucił na zbity pysk.

Ty "chodowca" najpierw się przeproś ze szkołą podstawową.
Pewnie pisząc twoim lamanym językiem - mnialaeś pod gurke chodowco do szkoly
gosc1
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Jarek44 » Nie Lis 27, 2022 10:55 pm

Gość1 ma rację to nie szkoła podstawowa. Ale w Dzwonowie na stawach to chyba szkoła podstawowa, dlaczego tak słabo w tym roku z tym karpiem.? Który ichtiolog teraz dom buduje?
Jarek44
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Gość1 » Czw Gru 01, 2022 9:36 pm

Darek EOX napisał(a):
Janqwe napisał(a):Teraz Łukasz wziął się za hodowlę karpia,zobaczymy ile będzie ryb.

Jeśli to prawda to wasz prezes zostanie goły i wesoły o rybach będzie sobie w książkach czytał i tak ma gdzieś czy go walicie po rogach czy nie. Ja tam się cieszę bo z Łukaszem można kręcić niezłe lody, nie to co z Tobą Mareczku. Gratulacje Łukaszu normalnie Wszystkich wygryziesz ze stanowiska.

Rucha Kamile to wygryza. Ciekawe co na to Stary jak się dowie o braku ryby za rok.
Gość1
 

Re: SPRZEDAM KARPIA HANDLOWEGO

Postprzez Ekspert » Czw Gru 15, 2022 9:41 am

Hodowca 48 napisał(a):Ale tam się dzieję źle z 350 ha powinniście mieć co roku 300 do 350 ton karpia, a macie w sprzedaży 10 ton maks 20 ton? Co ichtolodzy robią z tym karpiem gdzie jest reszta? Ja jako chodowca już dawno bym was wyrzucił na zbity pysk.

Bardzo słabo jak na taką powieszchnie lustra wody.
Ekspert
 


Wróć do Sprzedam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości