ZATRUDNIMY ICHTIOLOGA

Re: ZATRUDNIMY ICHTIOLOGA

Postprzez mihau » Nie Sie 26, 2012 9:41 am

Witam. Swoją przygodę ze spółdzielnią TROĆ odbyłem w tym roku, że poszukują ichtiologa usłyszałem już wczesną wiosną. Ale jak zrobiłem rozeznanie w branży nie spotkałem się z pozytywną opinią. Jednak kiedyś zadzwoniono do mnie z propozycją, a myślę spróbuje. Pracowałem 3 miesiące, następnie nie przedłużono mi umowy jak usłyszałem "ichtiolog już nie jest im potrzebny". Jednak widzę, że nie spełniłem zamierzonych oczekiwań :)) W sumie się ciesze, że tak wyszło i żadnemu koledze czy znajomemu nie będę polecał tej pracy, ponieważ "dziesiątki ludzi nie może się mylić"
mihau
 
Posty: 4
Rejestracja: Nie Sie 26, 2012 9:31 am

Re: ZATRUDNIMY ICHTIOLOGA

Postprzez Gość » Nie Sie 26, 2012 9:28 pm

POST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA
Gość
 

Re: ZATRUDNIMY ICHTIOLOGA

Postprzez Krystian Gondzylierz » Nie Sie 26, 2012 11:17 pm

Witam,
Jestem zainteresowany wolnym wakatem w Pańskim Ośrodku Zarybieniowym. Panie Piotrze, czy ogłoszenie w dalszym ciągu jest aktualne? Jeżeli tak, to proszę o podanie prawidłowego numeru telefonu, ponieważ dzwoniąc pod podany w ogłoszeniu, zgłasza się jakiś ...(POST EDYTOWANY PRZEZ ADMINISTRATORA). Przepraszam, że tak piszę, ale bardzo mi zależy na pracy w Ośrodku Zarybieniowym o takim profilu, jak również na możliwości zamieszkania na terenie wylęgarni, ponieważ pozwala to na inwigilację własnej pracy.
Z uwagi na utrudniony kontakt telefoniczny, proszę o podanie adresu email, na który bardzo chętnie prześlę swoją aplikację, celem rozpatrzenia mojej kandydatury.

Pozdrawiam,
Krystian Gondzylierz
Krystian Gondzylierz
 

Re: ZATRUDNIMY ICHTIOLOGA

Postprzez gościówka » Pon Sie 27, 2012 9:53 am

POST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA
gościówka
 

Re: ZATRUDNIMY ICHTIOLOGA

Postprzez gościówka » Pon Sie 27, 2012 2:41 pm

POST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA - post nie związany z tematem
gościówka
 

Re: ZATRUDNIMY ICHTIOLOGA

Postprzez kość » Śro Maj 15, 2013 7:56 pm

no i znowu szukamy
kość
 

Re: ZATRUDNIMY ICHTIOLOGA

Postprzez Gość » Pią Maj 17, 2013 10:22 pm

POST USUNIĘTY PRZEZ ADMNISTRATORA
Gość
 

Re: ZATRUDNIMY ICHTIOLOGA

Postprzez marek1 » Czw Wrz 12, 2013 5:16 pm

POST USUNIĘTY PRZEZ ADMNISTRATORA
marek1
 

Re: ZATRUDNIMY ICHTIOLOGA

Postprzez Gość » Pią Wrz 05, 2014 6:16 pm

kość napisał(a):no i znowu szukamy


Widzę duża rotacja ludzi u "Państwa". Jak widać nie cieszycie się chyba zbyt dużym zainteresowaniem skoro ten wątek jest tak bardzo wymoderowany. Czy to ostrzeżenia "byłych pracowników" przed wami ? Ciekawe ?
Gość
 

Poprzednia

Wróć do Dam pracę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości