Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez karpkock.pl » Śro Wrz 05, 2018 12:59 pm

Gospodarstwo Rybackie KOCK Sp. z o.o.

poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer - Pracownik hurtowni ryb.

Miejsce pracy: Warszawa - Wawer

Zakres obowiązków:

Obsługa klienta;
Obsługa kasy fiskalnej;
Obsługa komputera;
Dbałość o wygląd, czystość i porządek w hurtowni.
Dostawy ryb do klientów.

Jeżeli:

Jesteś osobą uczciwą i zaangażowaną;
Szybko się uczysz;
Masz pozytywne nastawienie do Klientów;
Posiadasz prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Więcej informacji pod numerem telefonu:

604 938 079

http://www.karpkock.pl
karpkock.pl

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez Marek 1234 » Śro Wrz 12, 2018 9:13 pm

A ja myslalem że to forum z jakimiś powaznymi ofertami pracy dla ludzi po studiach. A sorry zapomniałem rybactwo to nie studia. Racja. Jelenie szybko praca czeka! Ktuś musi świeża rybkę sprzedać!
Marek 1234

Postprzez krewetka » Sob Wrz 15, 2018 12:12 am

Ile pieniążków za godzine pracy otzrymam
krewetka

Postprzez Marek 1234 » Pią Wrz 28, 2018 9:54 pm

Pewnie w okolicach 10zl/h netto. Hehehe.
Marek 1234

Postprzez krewetka » Sob Wrz 29, 2018 9:32 pm

Marek 1234 napisał(a):Pewnie w okolicach 10zl/h netto. Hehehe.

8 brutto w dodatku apteka hehehe
krewetka

Postprzez Marek 1234 » Pon Paź 01, 2018 7:50 pm

krewetka napisał(a):
Marek 1234 napisał(a):Pewnie w okolicach 10zl/h netto. Hehehe.

8 brutto w dodatku apteka hehehe

A ja nie rozumiem... o co chodzi... to przecież taka dobra starka... do roboty roszczeniowe lenie... hahaha
Marek 1234

Postprzez rybak21 » Czw Paź 04, 2018 6:15 pm

To sobie dwóch leni podyskutowało między sobą !!!

Masz telefon to zadzwoń i zapytaj a nie pier.ol farmazonów, bo sami zaśmiecacie to forum.
rybak21

Postprzez Marek 1234 » Pią Paź 05, 2018 5:48 am

rybak21 napisał(a):To sobie dwóch leni podyskutowało między sobą !!!

Masz telefon to zadzwoń i zapytaj a nie pier.ol farmazonów, bo sami zaśmiecacie to forum.

Co Rybak21 prawda w oczy kole? Nie zadzwonię mam dużo lepsza robote a żaden wypierdek czytaj cwaniaczek i lawirant do niczego nie jest mi potrzebny.
Marek 1234

Postprzez rybak21 » Pią Paź 05, 2018 9:59 pm

Marek 1234 napisał(a):
rybak21 napisał(a):To sobie dwóch leni podyskutowało między sobą !!!

Co Rybak21 prawda w oczy kole? Nie zadzwonię mam dużo lepsza robote a żaden wypierdek czytaj cwaniaczek i lawirant do niczego nie jest mi potrzebny.

Jaką prawdę masz na myśli bo nie wiem o co Ci chodzi ??? Niestety ciężko Mi nadawać na falach którymi posługują się nieroby co komentują wszystkich a za robotę się nie wezmą !!!

Sam piszesz tutaj że w tematyce pracy na tym forum pisane są pierdoły, a tu wychodzi że udzielasz się w kwestiach pracy (oferty), a zaraz piszesz że masz lepszą pracę.

tak naprawdę to siedzisz na dupie bez roboty i dalej pier.olisz farmazony na tym forum.
rybak21

Postprzez Marek 1234 » Sob Paź 06, 2018 1:09 pm

Hahahaha... Co Rybak21 problem ze znalezieniem jelenia do roboty? Wyczuwam u ciebie wyraźny bol d..y. Do roboty a nie na forum podobno jakąś tam działalność prowadzisz... jelen za ciebie nie zrobi. Skończyli się...
Marek 1234

Postprzez rybak21 » Nie Paź 14, 2018 10:16 am

Marek 1234 napisał(a):Hahahaha... Co Rybak21 problem ze znalezieniem jelenia do roboty? Wyczuwam u ciebie wyraźny bol d..y. Do roboty a nie na forum podobno jakąś tam działalność prowadzisz... jelen za ciebie nie zrobi. Skończyli się...

Nie wiem z czego to wywnioskowałeś, kogo boli dupa to boli :D

U Mnie pracownicy godziwie zarabiają, ale nie toleruję nierobów, kłamców i złodziei, powiem wręcz mam na takich ludzi alergię.

Tak się zastanawiam jak z takim jeleniem jak Ty dyskutować, z kimś co pokazuję że wszystkie rozumy zjadł.

Ps. Skoro piszę na forum to ludzie za Mnie robią i mam na to czas, a skoro robią to nie są jeleniami, a skoro nie są jeleniami to dobrze Im płacę !!!
rybak21

Postprzez rybak21 » Nie Paź 14, 2018 10:22 am

I jeszcze jedno skoro tutaj nigdzie nie wstawiam oferty pracy to znaczy że nie szukam nikogo do pracy w gospodarstwie, wiec jak wydedukowałeś że nie mogę znaleźć jelenia do pracy geniuszu jeden !!!!
rybak21

Postprzez rybak21 » Nie Paź 14, 2018 7:04 pm

Chłopcze w dup.e byłeś i gów.o widziałeś.

Podstawowa zasada jest prosta, pracodawca musie mieć szacunek do pracowników i pracownicy do pracodawcy.
Tak samo Pracodawca godziwie ma zapłacić za solidną i rzetelną pracę pracownika. (ale nie ma prawa płacić solidnie za nierzetelną i niesolidną pracę !!!)

I proste jest to jak dwa dodać dwa.

Jeśli pracownik nierzetelnie pracuje a tylko liczy na kasę to pracodawca nie będzie dla niego miała szacunku i tak samo jeśli pracodawca niegodziwie płaci pracownikowi za jego solidną i rzetelną pracę to pracownik nie będzie maił szacunku do pracodawcy.

WYŁĄCZAMY Z TEGO NIEROBÓW, KŁAMCÓW i ZŁODZIEI !!!!!!

Dlatego chłopcze współczuję Ci bo jeśli od razu wychodzisz z założenia że pracodawca tylko chce Cię wykorzystać i oszukać to dla pracodawcy o którym masz takie mniemanie nie będziesz wykonywał pracy rzetelnie i solidnie, a w takiej sytuacji dobry pracodawca szybko kopnie Cię w dupę bo nie pozwoli się wykorzystywać !!!

Teraz są czasy pracowników i mogą łatwo domagać się większych pensji ale jest to tylko zasadne jeśli rzetelnie i solidnie wykonują powierzone obowiązki, natomiast jeśli chcą pieniędzy za brak solidnej i rzetelnej pracy to tylko kopniak w dupę dla takiego pracownika, mija się z celem dla pracodawcy zatrudnianie pracownika jeśli jego praca nie da pracodawcy zysków, bo w końcu pracodawca po to zatrudnia ludzi aby na tym zyskać pieniądze !!! To też jest proste jak dwa dodać dwa.

I najważniejsze wiecznie nie będą trwały czasy pracowników, taka jest kolej rzeczy, kiedyś przyjdzie kryzys i wtedy zostaną na rynku rzetelne firmy których właścicielami są solidni pracodawcy którzy szanują swoich pracowników, a Ci co teraz mają małe firemki poplajtują i staną się pracownikami i rynek pracowników będzie inny niż teraz.

Tak że masz teraz okazję to wykorzystaj te czasy, ale solidną i rzetelną pracą u pracodawcy którego będziesz szanować tak samo jak On Ciebie, a brak szacunku widać od razu !!!! I nie ważne czy pracodawcy do pracownika czy odwrotnie, to widać od razu.
rybak21

Wróć do Dam pracę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość