Propozycja współpracy dla osoby z pomysłem i wiedzą 8 stawów

Propozycja współpracy dla osoby z pomysłem i wiedzą 8 stawów

Postprzez spoxsik » Nie Lis 01, 2015 11:55 pm

Witam serdecznie
Poszukuję osoby która chciałaby wejść w spółkę z pomysłem i kapitałem do zagospodarowania 9 niedużych stawów kopanych widocznych na podlinkowanej mapie plus 1 w innym miejscu( prawie 1ha lustra wody)

(http://ostroda.geoportal2.pl/map/www/ma ... 5&markery=)

Stawy o głębokości 1,6 m ( najmniejsze oczko około 2m) bez możliwości spuszczenia wody (chyba że pompą). Zarybione okoniem, szczupakiem, płocią, karasiem i dużą ilością raka ( te gatunki udało się pozyskać na wędkę) 2 stawy są mocno porośnięte jakimś podwodnym chwastem najprawdopodobniej moczarką Sąsiadują z jeziorem i przy tegorocznej suszy woda opadła nieznacznie. Dno wapienne.

Jak na tą chwilę poszukuję osoby która ma pomysł i kapitał na uruchomienie jakiejś działalności która przyniesie zyski.


pozdrawiam
Jędrzej
spoxsik
 
Posty: 1
Rejestracja: Nie Lis 01, 2015 11:12 pm

Re: Propozycja współpracy dla osoby z pomysłem i wiedzą 8 st

Postprzez judasz sobieski, wszystko jasne » Pon Lis 02, 2015 8:25 pm

michał g zgłaszał się
judasz sobieski, wszystko jasne
 

Re: Propozycja współpracy dla osoby z pomysłem i wiedzą 8 st

Postprzez Mariusz » Pon Lis 02, 2015 10:52 pm

Najpierw kopiesz (wydajesz kupę kasy), potem pytasz co z tym zrobić. To "sprawdzony" pomysł. Moja propozycja (jak dla wszystkich tak działających) zasypać, tak będzie taniej.
Prawie sąsiad
Mariusz
 
Posty: 389
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: Propozycja współpracy dla osoby z pomysłem i wiedzą 8 st

Postprzez maczeta » Pią Lis 06, 2015 10:35 am

Witam ciezka sprawa z takimi dolkami w ziemi bo to nie stawy do hodowli rybackiej. Mozna by zrobić jakies łowiska komercyjne ale tez zbytnio sie nie nadaje bo male te dołki. Hodowlna roslin do oczek wodnych do tego szklarnie do hodowli roślin akwariowych metoda emersyjną i jakis zysk bys uzyskł.
maczeta
 

Re: Propozycja współpracy dla osoby z pomysłem i wiedzą 8 st

Postprzez szmatlawic i jego córki » Pią Lis 06, 2015 6:59 pm

właśnie
szmatlawic i jego córki
 

Re: Propozycja współpracy dla osoby z pomysłem i wiedzą 8 st

Postprzez ajgor » Nie Sty 29, 2017 10:14 am

Mariusz napisał(a):Najpierw kopiesz (wydajesz kupę kasy), potem pytasz co z tym zrobić. To "sprawdzony" pomysł. Moja propozycja (jak dla wszystkich tak działających) zasypać, tak będzie taniej.
Prawie sąsiad

tak będzie najlepiej
ajgor
 


Wróć do Dam pracę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości