praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez mazowieckie » Sob Lip 14, 2018 2:52 pm

Praca dla samodzielnego ichtiologa w gospodarstwie karpiowym o powierzchni 80ha.

Oczekujemy:
- doświadczenia w hodowli karpia;
- umiejętności planowania oraz realizacji hodowli ryb;
- umiejętność pracy w zespole;
- nadzór nad pracownikami gospodarstwa rybackiego;
- zaangażowania w pracę i rozwój firmy;
- prawa jazdy kat. B.

Zapewniamy:
- zakwaterowanie w porządnych warunkach mieszkaniowych;
- godziwe wynagrodzenie + premię zależną od wyników hodowli;
- dobrą atmosferę pracy.

Więcej informacji udzielę telefonicznie: 697 977 770.
mazowieckie
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez Pasionat » Pią Sie 24, 2018 6:54 pm

Ilu pracowników do dyspozycji ?.
Pasionat
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez Łukasz Strogow » Sob Sie 25, 2018 5:49 pm

strzelam ,ze tylko dla jednego ichtiologa ta robota
za pięciu
Łukasz Strogow
 
Posty: 6
Rejestracja: Nie Lip 02, 2017 10:33 pm

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez pzwww » Wto Sie 28, 2018 9:53 am

po kilku latach byczenia się w pzw bstok każda praca w normalnym gosp. ryb. będzie dla ciebie za 3,4,5...
pzwww
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez Roman » Pią Wrz 28, 2018 9:57 pm

Można wiedzieć o którym obozie pracy mowa?
Roman
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez rybak21 » Nie Paź 14, 2018 7:21 pm

Roman napisał(a):Można wiedzieć o którym obozie pracy mowa?


Nie dość że jesteście nieroby, do tego pretensjonalne co od razu uważają że pracodawca oferuje obóz pracy i do tego za nic nie używacie mózgu.

Wystarczy w google wpisać nr tel. z oferty i od razu wyskakuje użytkownik z forum: EKOFARM lokalizacja: Grzegorzewice, koło Mszczonowa, woj. mazowieckie

Więcej szacunku do pracodawców roszczeniowe nieroby. To Ci pracodawcy godziwie zapłacą Wam za rzetelną i solidną pracę !!!!
rybak21
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez Romek » Wto Paź 30, 2018 9:26 am

rybak21 napisał(a):Wystarczy w google wpisać nr tel. z oferty i od razu wyskakuje użytkownik z forum: EKOFARM lokalizacja: Grzegorzewice, koło Mszczonowa, woj. mazowieckie
Więcej szacunku do pracodawców roszczeniowe nieroby. To Ci pracodawcy godziwie zapłacą Wam za rzetelną i solidną pracę !!!!


Rybak21 puknij się w glowe! Co ty pier.... o szacunku. Jeśli wypowiadasz się o szacunku w stosunku do takiego dziadostwa viewtopic.php?f=4&t=11785 to musisz sam reperezentowac podobne dziadostwo. Nie kompromituj się człowieku!! Skoncz pieprzyc o szacunku! Twoje wyczyny na tym forum godne są jedynie politowania.
Romek
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez rybak21 » Pią Lis 02, 2018 10:28 pm

Romek napisał(a):
rybak21 napisał(a):Wystarczy w google wpisać nr tel. z oferty i od razu wyskakuje użytkownik z forum: EKOFARM lokalizacja: Grzegorzewice, koło Mszczonowa, woj. mazowieckie
Więcej szacunku do pracodawców roszczeniowe nieroby. To Ci pracodawcy godziwie zapłacą Wam za rzetelną i solidną pracę !!!!


Rybak21 puknij się w glowe! Co ty pier.... o szacunku. Jeśli wypowiadasz się o szacunku w stosunku do takiego dziadostwa viewtopic.php?f=4&t=11785 to musisz sam reperezentowac podobne dziadostwo. Nie kompromituj się człowieku!! Skoncz pieprzyc o szacunku! Twoje wyczyny na tym forum godne są jedynie politowania.


Najpierw piszesz
"Można wiedzieć o którym obozie pracy mowa?" co znaczy że nie wiesz kto jest autorem tego postu i od razu podchodzisz że to obóz pracy pomimo tego że nie wiesz skąd jest oferta.

Dopiero jak Ci podałem lokalizację to sobie wygrzebałeś jakiś post tego gościa i myślisz że mi tu inteligencją błysnąłeś. Jak bym Ci nie napisał lokalizacji to byś do tego nie dotarł opierając się na swoim inteligentnym myśleniu.

Poza tym je nie uważałem że ogłoszeniodawca jest oki tylko że Ty nie wiedząc kto pisze ogłoszenie zakładasz że od razu jest to obóz pracy i do tego nie umiesz pomyśleć aby w parę chwil wyszukać kim jest ogłoszeniodawca.

Pewnie byś się super czuł jak by ktoś, kto cię nie zna tak sobie np. z góry założył że jesteś np. złodziejem albo pedofilem.

Tylko o to chodzi nie zakładaj czegoś z góry bo Ciebie też ktoś może niesłusznie osądzić !!!

Ps. czy w tej ofercie która wymieniłeś jest napisane, Szukam ludzi którzy będą robili za darmo a ja ich oszukam ???

I do tego Ci co pisali zapytania jako nazwę użytkownika wpisywali taką że nie ma co na forum podawać szczegółów, a jeśli ktoś chce szczegóły to może zadzwonić no chyba że nie stać go na kartę do telefonu :D
rybak21
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez georgas » Pią Lip 05, 2019 8:41 pm

Romek napisał(a):
rybak21 napisał(a):Wystarczy w google wpisać nr tel. z oferty i od razu wyskakuje użytkownik z forum: EKOFARM lokalizacja: Grzegorzewice, koło Mszczonowa, woj. mazowieckie
Więcej szacunku do pracodawców roszczeniowe nieroby. To Ci pracodawcy godziwie zapłacą Wam za rzetelną i solidną pracę !!!!


Rybak21 puknij się w glowe! Co ty pier.... o szacunku. Jeśli wypowiadasz się o szacunku w stosunku do takiego dziadostwa viewtopic.php?f=4&t=11785 to musisz sam reperezentowac podobne dziadostwo. Nie kompromituj się człowieku!! Skoncz pieprzyc o szacunku! Twoje wyczyny na tym forum godne są jedynie politowania.


Jeśli chodzi o topic, który zacytowałeś... tak!!!! pracownik jest jedynie narzędziem.
W dużej większości tępym leniwym i "wdupiemającym".
Godzina 15 - święto, godzina 7 - obóz pracy i katorga.
Na czole ma przeważnie tatuaż "WYJE....NE" a w plecaku ryby pracodawcy (oczywiście w drodze do domu).
Punktualny i skrupulatny ? W dniu wypłaty!
georgas
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez Debil » Pią Lip 05, 2019 9:00 pm

georgas napisał(a):
Romek napisał(a):
rybak21 napisał(a):Wystarczy w google wpisać nr tel. z oferty i od razu wyskakuje użytkownik z forum: EKOFARM lokalizacja: Grzegorzewice, koło Mszczonowa, woj. mazowieckie
Więcej szacunku do pracodawców roszczeniowe nieroby. To Ci pracodawcy godziwie zapłacą Wam za rzetelną i solidną pracę !!!!


Rybak21 puknij się w glowe! Co ty pier.... o szacunku. Jeśli wypowiadasz się o szacunku w stosunku do takiego dziadostwa viewtopic.php?f=4&t=11785 to musisz sam reperezentowac podobne dziadostwo. Nie kompromituj się człowieku!! Skoncz pieprzyc o szacunku! Twoje wyczyny na tym forum godne są jedynie politowania.


Jeśli chodzi o topic, który zacytowałeś... tak!!!! pracownik jest jedynie narzędziem.
W dużej większości tępym leniwym i "wdupiemającym".
Godzina 15 - święto, godzina 7 - obóz pracy i katorga.
Na czole ma przeważnie tatuaż "WYJE....NE" a w plecaku ryby pracodawcy (oczywiście w drodze do domu).
Punktualny i skrupulatny ? W dniu wypłaty!


To spier... I rób se sam. Ja na twoje miejsce pracy mam kilkadziesiąt innych miejsc pracy za brama.
Debil
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez Gość » Sob Lip 06, 2019 2:31 pm

Debil napisał(a):
georgas napisał(a):
Romek napisał(a):
Jeśli chodzi o topic, który zacytowałeś... tak!!!! pracownik jest jedynie narzędziem.
W dużej większości tępym leniwym i "wdupiemającym".
Godzina 15 - święto, godzina 7 - obóz pracy i katorga.
Na czole ma przeważnie tatuaż "WYJE....NE" a w plecaku ryby pracodawcy (oczywiście w drodze do domu).
Punktualny i skrupulatny ? W dniu wypłaty!


To spier... I rób se sam. Ja na twoje miejsce pracy mam kilkadziesiąt innych miejsc pracy za brama.



I robię sam.
Jak mam debilowi powierzyć żywe stworzenia i majątek to innego wyjścia nie ma.
I współczuję kolegom, do których DEBIL trafi, bo raczej DEBIL to musi u kogoś pracować, raczej "se sam" nic nie ogarnie... :_)))))
Gość
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez Obiektywny » Nie Lip 07, 2019 8:33 pm

Gość napisał(a):I robię sam.
Jak mam debilowi powierzyć żywe stworzenia i majątek to innego wyjścia nie ma.
I współczuję kolegom, do których DEBIL trafi, bo raczej DEBIL to musi u kogoś pracować, raczej "se sam" nic nie ogarnie... :_)))))


Zalisz się czy jak? Chciało by się wakacji ale trzeba w firmie siedziec? Solidni pracodawcy takich problemow nie mają. Do nich są kolejki o pracę. Jaka płacą taka praca. Proste. Jak nie pasi to zwin biznes i zasil szeregi innej firmy dużo solidniejszej od swojej. Problemy braku pracowników same się rozwiąza. Za dużo jest takich firemek krzakow. Rynek sam się reguluje. Pozdrawiam
Obiektywny
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez 111sssww » Wto Lip 09, 2019 9:06 pm

Obiektywny napisał(a):
Gość napisał(a):I robię sam.
Jak mam debilowi powierzyć żywe stworzenia i majątek to innego wyjścia nie ma.
I współczuję kolegom, do których DEBIL trafi, bo raczej DEBIL to musi u kogoś pracować, raczej "se sam" nic nie ogarnie... :_)))))


Zalisz się czy jak? Chciało by się wakacji ale trzeba w firmie siedziec? Solidni pracodawcy takich problemow nie mają. Do nich są kolejki o pracę. Jaka płacą taka praca. Proste. Jak nie pasi to zwin biznes i zasil szeregi innej firmy dużo solidniejszej od swojej. Problemy braku pracowników same się rozwiąza. Za dużo jest takich firemek krzakow. Rynek sam się reguluje. Pozdrawiam


Zatrudniam 15 osób. Z pracownikami faktycznie pracującymi nie mam problemu.
Mówiłem o tzw. kadrze kierowniczej.
Pseudo ichtiologach, pseudofachowcach, mądralach teoretycznych z dwoma rachitycznymi rączkami co jak pojawia się problem to zamiast jaj mają dwie żelki.

A urlop robię 3-4 razy do roku.
Pewnie największym ryzykiem jakie w życiu sam podjąłeś na swój rachunek, powtarzam "na swój" był zakup pralki na raty w Mediamarkt…
111sssww
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez George12 » Pon Lip 15, 2019 5:34 pm

Nie spotkałem się jeszcze nigdy z sytuacją, żeby jakikolwiek pracownik poniósł jakiekolwiek konsekwencje strat jakie spowodował.
Nigdy - powtarzam NIGDY nie słyszałem, żeby którykolwiek poczuwał się do odpowiedzialności za jakiekolwiek straty w gospodarstwie,a o udziałach w zysku, procencie od sprzedanych ryb etc. słyszę ciągle.

"Co za złodziej, tyle towaru sprzedał i żadnej premii...." - tekst gościa, który udusił 400 kg podchowanego narybku sandacza dwa tygodnie wcześniej.
George12
 

Re: praca dla Ichtiologa w gospodarstwie karpiowym

Postprzez rybak 56 » Sob Sie 03, 2019 3:46 am

Obiektywny napisał(a):
Gość napisał(a):I robię sam.
Jak mam debilowi powierzyć żywe stworzenia i majątek to innego wyjścia nie ma.
I współczuję kolegom, do których DEBIL trafi, bo raczej DEBIL to musi u kogoś pracować, raczej "se sam" nic nie ogarnie... :_)))))


Zalisz się czy jak? Chciało by się wakacji ale trzeba w firmie siedziec? Solidni pracodawcy takich problemow nie mają. Do nich są kolejki o pracę. Jaka płacą taka praca. Proste. Jak nie pasi to zwin biznes i zasil szeregi innej firmy dużo solidniejszej od swojej. Problemy braku pracowników same się rozwiąza. Za dużo jest takich firemek krzakow. Rynek sam się reguluje. Pozdrawiam


Tekst typowego pasożyta.
Najpierw przez wiele lat nauki na utrzymaniu rodziców - teraz pracodawcy.
Pewnie kwalifikacje na poziomie absolwenta UWM, kilku miałem u siebie i mam wrażenie, że na egzaminach przypinają ich kajdankami, żeby nie uciekli, bo zamkną wydział.
Poziom wiedzy i zaangażowania na etapie robotnika PGR z lat 70-tych.
Ten sam stan umysłu.
rybak 56
 

Następna

Wróć do Dam pracę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości