karpkock.pl

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez rybak21 » Nie Paź 28, 2018 12:46 pm

Marek 1234 napisał(a):Haha... "kolego" Rybak21 miałem w planach nie ciągnąć już z tobą tej jakże ciekawej polemiki lecz ostatni raz się wypowiem - jakoś tak czuje się w obowiązku uświadomić ci coś. Teraz postaraj się na spokojnie przeczytać swoją bardzo poruszająca wypowiedź a ja ci tylko podpowiem tak "uderz w stół a nożyce się odezwa" czy ty myślisz że kogokolwiek z nas interesuje jakąkolwiek praca tu oferowana? Jeśli ty w to wierzysz ? Tak jak ci powiedziałem wcześniej: silny ból d..upy albo po prostu nie grzeszysz inteligencja. Może jedno i drugie. Szacunku to ty mnie nie ucz ponieważ każdy musi sobie na niego zasłużyć!


Właśnie pokazałeś swój poziom inteligencji, nie będę nic już pisał bo nie ma sensu zniżać się do Twojego poziomu. Nożyce już nic nie mów.
rybak21
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez Roman » Nie Paź 28, 2018 5:52 pm

Rybak21 już się nie pogrążaj. Po używali sobie na Tobie a ty dałeś się sprowokować jak dziecko... z tymi "nożycami" to pojechales. Czasem jest najpierw się zastanowić zanim się coś napiszę niż robic z siebie za przeproszeniem przysłowiowego "debila".
Roman
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez rybak21 » Pią Lis 02, 2018 10:10 pm

Roman napisał(a):Rybak21 już się nie pogrążaj. Po używali sobie na Tobie a ty dałeś się sprowokować jak dziecko... z tymi "nożycami" to pojechales. Czasem jest najpierw się zastanowić zanim się coś napiszę niż robic z siebie za przeproszeniem przysłowiowego "debila".


No proste uderzyłem w stół w kwestii uczciwego podejścia pracownik - pracodawca i odezwały się nożyce (czyt. najmądrzejszy się odezwał co szacunku nie chce się od nikogo uczyć bo wszystkie rozumy zjadł) Debilem to jest ten co uważa że niczego nikt go nie nauczy bo wszystko umie. Znam takich co wszystko umieją i tak naprawdę w życiu nic nie osiągnęli.

Dla Mnie miarą nie jest zdanie takich geniuszy jak Wy tylko klientów którzy przyjeżdżają do Mnie po ryby pierwszy raz i gdy wjadą na posesję stwierdzają że dawno nie widzieli tak ogarniętego gospodarstwa a do tego jak widza ryby w dobrej kondycji stwierdzają że bez dwóch zdań przyjadą następnym razem - to jest miara tego kim jesteś i co robisz.
rybak21
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez Waldi » Pią Lis 30, 2018 11:25 pm

Rybak21 myślę za się marnujesz człowieku. Naprawdę zrobilbys karierę w TVP jako propagandysta. W odwracaníu pałki to widzę jesteś specem. Szacunku to ty nikogo nie ucz tylko sobie na niego zapracuj. Gdyby nie było takiego dziadostwa w branży to by nie było takiego hejtu tutaj. Popatrz sobie na to i pomyśl czym to jest spowodowane. Najlepiej powiedzieć "roszczeniowe lenie niech się uczą szacunku". Na szacunek nalezy sobie zapracowac. Zawsze dostajesz tyle na ile zaslugujesz i to dziala w obydwie strony.
Waldi
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez rybak21 » Sob Gru 15, 2018 9:24 pm

Waldi napisał(a):Rybak21 myślę za się marnujesz człowieku. Naprawdę zrobilbys karierę w TVP jako propagandysta. W odwracaníu pałki to widzę jesteś specem. Szacunku to ty nikogo nie ucz tylko sobie na niego zapracuj. Gdyby nie było takiego dziadostwa w branży to by nie było takiego hejtu tutaj. Popatrz sobie na to i pomyśl czym to jest spowodowane. Najlepiej powiedzieć "roszczeniowe lenie niech się uczą szacunku". Na szacunek nalezy sobie zapracowac. Zawsze dostajesz tyle na ile zaslugujesz i to dziala w obydwie strony.


ups. dopiero zauważyłem post :)

Napisałeś to samo co ja tylko użyłeś innych słów, więc odpowiedz na pytanie.

Jak pracodawca ma podejść do pracownika który uważa że wszystkie rozumy zeżarł i nikt go nie będzie nic uczył ? - a tyle pokazali Moi rozmówcy.

Czy dobrze rozumiem Twój tok myślenia:

Jeśli Moi rozmówcy pokazali swoje podejście do pracodawców, to od pracodawcy dostaną taki sam szacunek i kulturę jaką pokazali ! Bo jak napisałeś działa to w dwie strony.

I jak piszesz na szacunek trzeba sobie zasłużyć a Moi rozmówcy szacunku nie pokazali na początku to dlaczego Ja im mam go pokazywać ? Nawet nie mogę. Bo jak napisałeś działa to w dwie strony.

Ps. Propagandę to w dużej mierze sieją zwolennicy czterolistnej koniczynki. A skoro ni z gruszki ni z pietruszki walisz porównania do propagandy w TVP która tam jest, to widzę że popierasz propagandę POKO :) i całą tą bez pomysłu na przyszłość opozycję i propagandę płynąca z innej stacji :D
rybak21
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez rybak21 » Pią Sty 11, 2019 1:18 pm

Roszczeniowi i pretensjonalni dyskutanci muszę Wam podziękować, tak dobrze widzicie podziękować !

A mam odwagę Wam przyznać rację bo wychodzę z założenia że uczę się całe życie, i każda jedna osoba może Mnie czegoś nauczyć ! Bez wyjątku.

Odnośnie podejścia działającego w dwie strony, pracodawca nie możne w stosunku do takich roszczeniowych potencjalnych pracowników zachowywać się w taki sposób, jak Ja w tej dyskusji, to był mój błąd.

Pracodawca zawsze powinien zachowywać się w taki sposób aby pracownicy CHCIELI a nawet czuli wielką POTRZEBĘ aby pracodawca ich zatrudnił i stali się częścią firmy pracodawcy i to nie dzięki pensji czy rodzaju pracy który oferuje pracodawca, pracodawca Musi zaoferować pracownikowi to COŚ co spowoduję że wykonywana praca i pensja schodzi na dalszy plan, owszem wykonywana praca i pensja są ważne ale mniej istotne.

Ja podczas najbliższych rekrutacji pracowników poprzeczkę dla nich będę stawiał tak wysoko że tacy ludzi jak Wy nie sięgną nawet do 1/3 jej wysokości i bardzo dobrze bo zatrudnić taką osobę to najzwyklej strata czasu.

Dodatkowej rzeczy jakiej się nauczyłem to że z ludźmi takimi Jak Wy czy rozmawiając czy zatrudniając na samym już początku trzeba zakończyć cokolwiek tak jak odcina się pępowinę, raz i porządnie na zawsze, bo nic z Wami nie ma sensu patrząc na to co pokazaliście.

I mógł bym napisać że szkoda Mi takich ludzi jak Wy, bo będąc bezrobotnym przy takim niskim bezrobociu świadczy tylko o Tym że nikt Was nie chce zatrudnić, Bo czegoś Wam brakuje i najlepsze sami nie wiecie czego :D, ale dla Mnie jest to nieistotne to Wasze życie a z Moim wspólnego nie będziecie nic mieć do czynienia, bo poprzeczka zawieszona jest za wysoko a na dyskusję to już z Wani nie będę miał swojego cennego czasu, lepiej go poświęcić obecnym i przyszłym pracownikom.

Ja jako pracodawca mierzę w kierunku osób które już mają pracę chociaż i tak 90 % takich ludzi nie przejdzie rekrutacji, ale dzięki temu zostaną perełki które wiedzą że mają talent, chęć rozwoju i chcą od siebie dać coś więcej dla pracodawcy jako całej firmy ... (niekoniecznie wiedzę bo tego można się nauczyć - wystarczy chcieć) a w zamian od pracodawcy dostaną to COŚ co będzie dla nich ważniejsze od pensji czy rodzaju wykonywanej pracy.

Piszę to dlatego by Wam podziękować !!! Szczerze bo dzięki Wam będę lepszym pracodawcą ;)

A na koniec zadam Wam pytanie na które nie odpowiadajcie - tylko przemyślcie.


Ile razy w historii uważano geniusza za wariata ?


Do Gospodarstwo Rybackie KOCK Sp. z o.o.

Po 1. podawaj widełki płacowe w ofercie unikniesz wypowiedzi takich roszczeniowych "odważnych" osób.
Po 2. nie na forum ..... nie miejsce i czas
rybak21
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez Okoklok » Pią Cze 14, 2019 5:44 pm

rybak21 napisał(a):
Ja podczas najbliższych rekrutacji pracowników poprzeczkę dla nich będę stawiał tak wysoko że tacy ludzi jak Wy nie sięgną nawet do 1/3 jej wysokości i bardzo dobrze bo zatrudnić taką osobę to najzwyklej strata czasu



Jak tam rekrutacja? Czyli 9 na 10 odrzucasz w swojej bardzo finezyjnej rekrutacji? Czyli aby zatrudnić 2 musisz przewalic 20? To jest wogóle tylu chetnych? A tych 2 to co musi umieć? Co jesteś im w stanie zaoferować takiego "cos" aby chcieli u ciebie robić? Wasza branza jest przekomiczna. Mityczne "cos" to już jest wyswiechtane... wymysl jakiś nowy trick bo to już jest stare i dawno wyekspolatiwane przez twoich mądrzejszych poprzedników "geniuszu". Jak jesteś taki zajbisty to prosze powiedz jak tam płacisz swoim pracownikom? Min te 4 500 netto mają?

rybak21 napisał(a):
I mógł bym napisać że szkoda Mi takich ludzi jak Wy, bo będąc bezrobotnym przy takim niskim bezrobociu świadczy tylko o Tym że nikt Was nie chce zatrudnić, Bo czegoś Wam brakuje i najlepsze sami nie wiecie czego :D



To mnie najbardziej rozwala. Jesteś w błędzie. Hahahaha. Czy ty myślisz że ktokolwiek pcha się do ciebie? W twojej główce widzę już ten scenariusz tej armii Ichtiologów blagajacych cie o pracę i siedzących na bezrobociu. Śmieszne. To co przeczytales wcześniej to potraktuj jak kubeł zimnej wody na głowę. Widzę nie łapiesz. To są ostrzeżenia i opinie w nich jest obraz waszej branży. Latacie sobie braki kadrowe Henkami po podstawówkach bo nikt normalny to nawet nie chce mieć z wami nic do czynienia. Jak daleko cie to zaprowadzi? Powiedz mi szczerze ilu masz pracowników i z jakim wykształceniem? Prawda jest taka że reprezentujecie dno.

rybak21 napisał(a):
A na koniec zadam Wam pytanie na które nie odpowiadajcie - tylko przemyślcie.

Ile razy w historii uważano geniusza za wariata ?


Odstaw prochy!
Okoklok
 

Re: karpkock.pl

Postprzez Madryy » Wto Cze 25, 2019 1:10 pm

Kazdy normalny ma.prace ci co chca pracowac maja prace a ci co pytaja sie czy dostana 10czy 8to pracowac nigdy nie bede I nie pracowali ... pisza idioci dla zabicia czasu I tyle .
Madryy
 

Re: Pracownik hurtowni ryb żywych - Warszawa

Postprzez rybak21 » Sob Lis 23, 2019 9:10 pm

Okoklok napisał(a):
rybak21 napisał(a):
Ja podczas najbliższych rekrutacji pracowników poprzeczkę dla nich będę stawiał tak wysoko że tacy ludzi jak Wy nie sięgną nawet do 1/3 jej wysokości i bardzo dobrze bo zatrudnić taką osobę to najzwyklej strata czasu



Jak tam rekrutacja? Czyli 9 na 10 odrzucasz w swojej bardzo finezyjnej rekrutacji? Czyli aby zatrudnić 2 musisz przewalic 20? To jest wogóle tylu chetnych? A tych 2 to co musi umieć? Co jesteś im w stanie zaoferować takiego "cos" aby chcieli u ciebie robić? Wasza branza jest przekomiczna. Mityczne "cos" to już jest wyswiechtane... wymysl jakiś nowy trick bo to już jest stare i dawno wyekspolatiwane przez twoich mądrzejszych poprzedników "geniuszu". Jak jesteś taki zajbisty to prosze powiedz jak tam płacisz swoim pracownikom? Min te 4 500 netto mają?

rybak21 napisał(a):
I mógł bym napisać że szkoda Mi takich ludzi jak Wy, bo będąc bezrobotnym przy takim niskim bezrobociu świadczy tylko o Tym że nikt Was nie chce zatrudnić, Bo czegoś Wam brakuje i najlepsze sami nie wiecie czego :D



To mnie najbardziej rozwala. Jesteś w błędzie. Hahahaha. Czy ty myślisz że ktokolwiek pcha się do ciebie? W twojej główce widzę już ten scenariusz tej armii Ichtiologów blagajacych cie o pracę i siedzących na bezrobociu. Śmieszne. To co przeczytales wcześniej to potraktuj jak kubeł zimnej wody na głowę. Widzę nie łapiesz. To są ostrzeżenia i opinie w nich jest obraz waszej branży. Latacie sobie braki kadrowe Henkami po podstawówkach bo nikt normalny to nawet nie chce mieć z wami nic do czynienia. Jak daleko cie to zaprowadzi? Powiedz mi szczerze ilu masz pracowników i z jakim wykształceniem? Prawda jest taka że reprezentujecie dno.

rybak21 napisał(a):
A na koniec zadam Wam pytanie na które nie odpowiadajcie - tylko przemyślcie.

Ile razy w historii uważano geniusza za wariata ?


Odstaw prochy!


Ad1. Kim ty jesteś żebym Ci pisał ile płace Moim pracownikom ? I ile zatrudniam osób ? Najważniejsze że Moi pracownicy są zadowoleni z pracy jaką u Mnie wykonują i nie zatrudniam żadnego ichtiologa i nie chcę zatrudniać dam sobie radę bez takich mądrali, dobrze Mi idzie rozwój tego co robię, tak jak pisałem to kiedyś najwięcej satysfakcji dają Mi klienci którzy za każdym razem jak do Mnie przyjadą to widząc progres i Mnie chwalą że idę do przodu. Takie opinie są budujące bo opierają się na faktach, opinie zakompleksionych mądrali na temat kogoś kogo nie znają spływają po Mnie jak woda po kaczce.

Ad2. Pewnie nie wiesz ale osoby zakompleksione zachowują się tak jak Ty i koncentrują się na obrażaniu i poniżaniu innych w tej sytuacji rozmówcy któremu odpowiadasz, zamiast przedstawiać argumenty. Możesz używać inwektyw Twoja wola im ich więcej tym większą sobie wystawiasz opinie a czy pozytywną czy negatywną ocenią to czytający nie Ja.

Ad3. Kłania się u Ciebie zbyt mała wiedza i zbyt duże przekonanie że wiem wszystko, a niestety do takich osób wiedza zamiast docierać odbija się jak groch od ściany.
rybak21
 

Re: karpkock.pl

Postprzez Rybak_z_krwi_i_kosci » Nie Lis 24, 2019 1:37 pm

Hej Rybaku 21 nie napinaj się tak! Dyskusja dawno się skończyła a ty odpalasz tu "jak diesel na mrozie"... Sporo czasu zajęło ci się aby się wysłowić! BRAWO!
Rybak_z_krwi_i_kosci
 

Re: karpkock.pl

Postprzez rybak21 » Nie Lis 24, 2019 5:17 pm

Rybak_z_krwi_i_kosci napisał(a):Hej Rybaku 21 nie napinaj się tak! Dyskusja dawno się skończyła a ty odpalasz tu "jak diesel na mrozie"... Sporo czasu zajęło ci się aby się wysłowić! BRAWO!


To co napisałeś jest Twoją opinią, a opinii może być tyle ilu jest ludzi.

Faktem jest to że nie zaglądałem tutaj długo bo miałem ważniejsze rzeczy do zrobienia niż spędzanie czasu na Tym forum.

Niestety na tym forum większość to mądrale co umieją tylko ubliżać innym, potrafią przedstawiać swoje opinie które niestety nie mają pokrycia z faktami bo nawet nie potrafią wyobrazić sobie że rozmówca może tu nie zaglądać by nie tracić czasu na dyskusje.

Kolejnym faktem jest to że w branży rybackiej jest teraz bardzo nerwowa atmosfera jeśli chodzi o handlówkę karpia że niestety co poniektórzy nie potrafią powstrzymać emocji na wodzy i pokazują swoją słabość wytrząsając się na innych.

Faktem jest też że Moim problemem jest: czy Mi starczy handlówki w tym roku na detal u siebie, bo w tym roku tak mało jej wyhodowałem.

A i gdybym nie odpisywał długo, na Waszą odpowiedz, na to co teraz piszę, to jest to spowodowane nie zaglądaniem tutaj, z powodu ciekawszych rzeczy do robienia, choćby czytanie książek.

Pozdrawiam Serdecznie
Już miałem się podpisać ale jeszcze nie czas abyście wiedzieli kim jestem z imienia i nazwiska.
rybak21
 

Poprzednia

Wróć do Dam pracę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości