Praca w KRLD

Praca w KRLD

Postprzez PAN KARP » Pią Mar 11, 2011 11:31 am

Przekazuję poniższą informację z maila, który otrzymałem z Ambasady Polskiej w Korei Płn.:

Szanowni Państwo,

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Pjongjangu zwraca się z prośbą o pomoc w nawiązaniu kontaktu z osobami posiadającymi doświadczenie w dziedzinie prowadzenia zintegrowanego systemu hodowli karpia – łączącego elementy hodowli zwierząt (kaczek, świń) oraz różnych gatunków ryb takich jak: tołpyga biała (ang. silver carp), amur biały (ang. herbivorous carp) i karpia zwykłego. Celem nawiązania kontaktu jest sprowadzenie polskich ichtiologów do Korei Północnej jako konsultantów w projekcie, który jest aktualnie wdrażany przez europejską organizację pomocową na terenie Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej. Poza wiedzą i doświadczeniem, zasadniczym wymogiem jest również znajomość języka francuskiego lub angielskiego.
Projekt zintegrowanej hodowli karpia jest prowadzony w okolicach miasta Hamhung, Prowincja Hamgyong-namdo. Ponieważ jest to projekt pomocy humanitarnej, nie podlega on sankcjom Rady Bezpieczeństwa ONZ. Ze względu na bardzo trudną sytuację żywnościową i ciężkie warunki pogodowe (sroga zima i upalne lata), doskonalenie sposobów hodowli ryb i szkolenie miejscowej ludności jest niezwykle ważnym elementem stopniowej eliminacji niedożywienia w KRLD.
Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o kontakt. Z poważaniem,

Michał Skotnicki
II sekretarz
Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej
Pjongjang, DPRK
PAN KARP
 
Posty: 244
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 7:07 pm

Re: Praca w KRLD

Postprzez Lukasz » Pią Lis 11, 2011 4:05 pm

Witam Pana,
Proszę mi powiedzieć czy ta oferta jest nadal aktualna? Jeśli tak to proszę o bliższe informacje na mój adres email:
sp1dte@yahoo.co.uk
Łukasz Dorobisz
Lukasz
 
Posty: 1
Rejestracja: Pią Lis 11, 2011 4:01 pm

Re: Praca w KRLD

Postprzez MRSUMAFRIKASKI » Nie Lis 13, 2011 12:16 pm

hello please kindly send me the infomation in my email because i am intrested.magpet2011@gmail.com
MRSUMAFRIKASKI
 
Posty: 4
Rejestracja: Wto Paź 25, 2011 7:37 pm
Miejscowość: gliwice


Wróć do Dam pracę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości