PRACA DLA ICHTIOLOGA

PRACA DLA ICHTIOLOGA

Postprzez Bogumila » Wto Lip 12, 2011 10:41 am

Durze Gospodarstwo Rybne poszukuje kandydatów na stanowisko
Szef produkcji, Ichtiolog
MIEJSCE PRACY: woj. podkarpackie

Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby posiadającej wiedzę z zakresu hodowli ryb
Wymagania
• wykształcenie kierunkowe;
• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• znajomość zagadnień w zakresie: hodowli ryb,
• samodzielność, i odpowiedzialność;
• dobra organizacja pracy;
• dyspozycyjność.
Oferujemy
• wysokie wynagrodzenie
• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
• różnorodność zagadnień i możliwość rozwoju zawodowego;
• mieszkanie służbowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres b.dopart@ostel.com.pl
Bogumila
 

Re: PRACA DLA ICHTIOLOGA

Postprzez Bartek1 » Pon Sie 29, 2011 10:10 am

Czy to chodzi o Starzawę?
Bartek1
 

Re: PRACA DLA ICHTIOLOGA

Postprzez Gość » Wto Sie 30, 2011 9:18 am

trochę słabe daje świadectwo pracodawca, skoro w pierwszym wyrazie robi takie błędy,:((
Gość
 

Re: PRACA DLA ICHTIOLOGA

Postprzez Cyprian11 » Wto Sie 30, 2011 8:36 pm

Tak, chodzi o Starzawę, dowiedziałem się, że nowy właściciel spółki zrobił czystki w starej kadrze i szuka ich następców...
Cyprian11
 

Re: PRACA DLA ICHTIOLOGA

Postprzez 84 » Śro Sie 31, 2011 7:43 pm

A stara kadra spodziewała się że inwestor będzie Ich utrzymywał ?
84
 

Re: PRACA DLA ICHTIOLOGA

Postprzez Gość » Czw Wrz 01, 2011 9:21 pm

Jeszcze za dawnych czasów usłyszałem od pewnego ukraińskiego popa, jak to pewna kobieta żaliła się o to, że kołchozy, sowchozy upadły, wszystko się ukróciło. Ale niestety ta chętka do kombinatorstwa pozostała...
Gość
 

Re: PRACA DLA ICHTIOLOGA

Postprzez Cyprian » Pią Wrz 02, 2011 9:50 pm

Karpie w Starzawie też tęsknią do starej kadry z tego co się dowiedziałem, bo oszczędności dotknęły nie tylko pensji dla starej kadry, ale też paszy dla ryb...
Cyprian
 

Re: PRACA DLA ICHTIOLOGA

Postprzez Gość » Pon Wrz 05, 2011 7:13 am

Szanowny Panie Cyprianie, z czyżby tak bardzo karpie tęsknią za, niegdyś złodziejskim racjonowaniem pokarmu???. Za tym, że miliony ich kolegów "odpływało" na lewo !!!, lecz nie tylko ryby stąd odpływały!!!. Niegdyś te największe starzawskie "Rekiny", obecnie płotki, z powodzeniem mogą dzielić się wiedzą na temat szybkiego i efektywnego powiększania kapitału, opartą oczywiście na swoich doświadczeniach. Ale to tylko takie lakoniczne streszczenie, z pewnością jeden wieczór to za mało aby opisać to wszystko. Na szczęście wreszcie nastał dla tego całego dziadostwa koniec...bo po prostu na to nie szło patrzeć !!!. Zresztą wtajemniczeni w temat doskonale wiedzą, jaka była prawda. Więc co daje Panu takie rozgłaszanie bujd ???. Jakieś spełnienie twórcze ?, proponuje przeniesienie pańskiej twórczości na typowo brukowe fora.
Pozdrawiam !

oplx@onet.pl
Gość
 

Re: PRACA DLA ICHTIOLOGA

Postprzez krakus » Nie Wrz 18, 2011 9:47 am

Nie wiem jak było, nie wiem jak jest. Jednak jeżeli tekst Gościa, jest autorstwa "nowych " gospodarzy Starzawy, to nie wróżę im wysokich karpiowych lotów. Tym tekstem dokumentują brak wiarygodności, a ta w relacjach rybackich jest niezbędna. Ale przecież we Lwowie też jedzą karpie i nawet emki.
krakus
 

Re: PRACA DLA ICHTIOLOGA

Postprzez Gość » Nie Wrz 18, 2011 6:00 pm

Krakus,weż się w garść,pomyśl troche.
Gość
 

Re: PRACA DLA ICHTIOLOGA

Postprzez krakus » Pon Wrz 19, 2011 10:04 pm

Jak czytam takie teksty, bez sensu, od razu widzę po drugiej stronie monitora pieniacza. Potwierdzasz tym jednym zdaniem braki i nie tylko logiki. Im więcej ciebie, tym mniej.
krakus
 


Wróć do Dam pracę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości