ICHTIOLOG PRACA

ICHTIOLOG PRACA

Postprzez DS » Pon Sie 25, 2014 3:33 am

Witam, szukam dobrego i uczciwego pracodawcy poszukuje pracy na stanowisku ICHTIOLOG posiadam szescio letnie doswiadczenie w jednego z największych gospodarstw rybackich na mazurach, posiadam wykształcenie kierunkowe, nie obce mi trudne i warunki pracy. Pracowałem na Karpiu i pstragu.
kontakt tel. 570086915
DS
 

Re: ICHTIOLOG PRACA

Postprzez gośćLublin » Śro Cze 10, 2015 10:12 am

witam , czy ogłoszenie jest aktualne?
gośćLublin
 

Re: ICHTIOLOG PRACA

Postprzez która mrówka z mrowiska mnie ugryzła » Pon Cze 22, 2015 6:36 pm

no własnie czy aktualne
która mrówka z mrowiska mnie ugryzła
 

Re: ICHTIOLOG PRACA

Postprzez sinie ubelskie » Wto Cze 23, 2015 9:41 am

Szkoły rybackie zaszczepiają bakcylem, ale my musimy nauczyć się jak nie być wykorzystywanym gdy oddajemy się tej pasji.
Mówiąc krótko by nie słyszeć że ,,Po co nam szkoły rybackie, my i bez szkół jesteśmy lepszymi fachowcami'' wynik że idioci, swinie, ale potrafią ,,ściągnąć'' z żywicieli i po co im się uczyć .
PAN to Polska Akademia Nauk
sinie ubelskie
 

Re: ICHTIOLOG PRACA

Postprzez Gość 12 » Wto Cze 30, 2015 5:06 pm

Witam. Na podstawie Twojej informacji zastanawiam się, czyżbyś miał wątpliwą przyjemność zaliczyć pracę w PZW?. Jeżeli takie są Twoje doświadczenia zawodowe, to szczerze współczuję. To stowarzyszenie zaczyna sięgać dna, jeżeli chodzi o relacje międzyludzkie i " fachowość" tak zwanych działaczy. Dziwię się, że nikt nic z tym nie robi, nie usiłuje przywrócić prawidłowych relacji działacz- pracownik. Nie zapomnę moich dyskusji z całkowitymi laikami, którzy nabzdyczeni udowodniają, ze mają rację opowiadając absurdy i będąc przekonanymi o własnej wyższości nad pracownikiem. Jestem zachwycony, że pracę w PZW mam już tylko we wspomnieniach. Chociaż czasami, jako horror wraca nocami w snach. Nie wróciłbym nawet za kilka średnich krajowych miesięcznie. Szkoda wiedzy, życia i zdrowia.
Gość 12
 


Wróć do Szukam pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości