Szukam pracy hodowca ryb, ichtiologа

Szukam pracy hodowca ryb, ichtiologа

Postprzez Olega » Wto Mar 19, 2019 10:54 am

Dzień dobry, panowie.
Nazywam się Oleg, jestem z Ukrainy. Zainteresowany pracą ichtiologa i przeprowadzką do RP ze swoją rodziną. Mam Kartu Polaka. Mam wykształcenie wyższe biologa, orientację ryb przemysłowych jest więcej niż 10 lat. Pracował zarówno ze stawami, jak iz systemami zamkniętego zaopatrzenia w wodę. Obiekty, które Pracowałem z: ryb stawowych - karp, amur, tołpyga i innych.W gospodarstwach klatkowych i systemach zamkniętych - pstrąg, jesiotr, tilapia, sum afrykański.
Mam umiejętności - sztuczna hodowla ryb metodą iniekcji, hodowla narybku i ryb nadających się do sprzedaży, opracowywanie receptur na paszę, podstawy ichtiopatologii, kalkulacje ekonomiczne gospodarstwa itp. W celu wymiany doświadczeń odwiedziłem Izrael i Węgry. Na Ukrainie wraz z towarzyszem zbudowałem linię do produkcji wysokiej jakości paszy dla drogich odmian ryb. Mam prawo jazdy kategorii B.
Mam 38 lat, jestem żonaty, mam 2 dzieci.
Informacje kontaktowe
Viber +38 067 291 50 63 Oleg
E-mail gelmintas@ukr.net
Osoby zainteresowane proszę o kontakt,
  Poślę pełnego CV.
Przepraszam, nie mówię teraz zbyt dobrze i piszę po polsku,ale dobrze to rozumiem. Z czasem nauczę się dobrze języka.
Cały sukces w biznesie!
Olega
 
Posty: 6
Rejestracja: Wto Mar 19, 2019 12:50 am

Re: Szukam pracy hodowca ryb, ichtiologа

Postprzez Olega » Śro Cze 12, 2019 9:33 am

Dzień dobry!
Oferta ważna. Teraz prowadzę dwa projekty dotyczące jesiotra, mogę rozpocząć pracę około września.
Panowie, chcę, żebyście zrozumieli, że jestem specjalistą. Nie jestem klasycznym ukraińskim pracownikiem zagranicznym. I chcę pracować z ichtiologiem.
Standardowa nagroda dla Ukraińca w Polsce, zarabiam w domu dwa razy więcej.
Ale mam cel - przenieść się z rodziną do Polski. Dlatego szukam zatrudnienia w specjalności i za przyzwoite pieniądze.
Nie zrozumcie mnie źle.
Mam duże doświadczenie w hodowli ryb, więc chcę za to odpowiednią nagrodę.
Moje główne życzenia to:
praca ichtiologa, hodowcy ryb (nie rybaka czy pracownika)
wynagrodzenie od 4000 zł netto
miejsce na pobyt z rodziną
lokalizacja teritorrialnoe nie jest tak ważna

Jest też inna opcja współpracy, również interesująca.
Na Ukrainie zajmuję się prywatnym biznesem. Doradzam w hodowli ryb,projektowanie systemów hodowli ryb, robię sprzęt do hodowli ryb-filtry bębnowe,рodajniki „reflex”, тworzę i projektuję linie do produkcji karmy dla ryb i wiele więcej ....
Jeśli ktoś jest zainteresowany, możesz zrobić to w Polsce, możesz sprzedawać te produkty z Ukrainy do Polski. Zainteresowani wysyłają produkty foto-wideo.
Ale zainteresowanie i praca ichtiologa.
Jeszcze raz zrozum mnie poprawnie.
Przepraszam za mój niedoskonały polski! Uczę się!
Dziękuję za uwagę! Czekam na konkretne propozycje!
Olega
 
Posty: 6
Rejestracja: Wto Mar 19, 2019 12:50 am

Re: Szukam pracy hodowca ryb, ichtiologа

Postprzez squilla_pl » Sob Maj 16, 2020 2:00 pm

Daj tel kontaktowy do siebie.
squilla_pl
 
Posty: 14
Rejestracja: Pią Paź 26, 2018 10:13 pm

Re: Szukam pracy hodowca ryb, ichtiologа

Postprzez Olega » Śro Maj 20, 2020 12:50 pm

Moje dane kontaktowe - tel ,Viber, +38 067 291 50 63, е-mail - gelmintas@ukr.net . Wyślij mi e-mail, Viber, WhatsApp lub zadzwoń.
Olega
 
Posty: 6
Rejestracja: Wto Mar 19, 2019 12:50 am


Wróć do Szukam pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron