Rybak szuka pracy

Rybak szuka pracy

Postprzez rybakrybakrybakk » Sob Kwi 06, 2013 11:56 am

Witam podejme prace na stawach hodowlanych na terenie calej Polski. Mam 26lat. Przygode ze hodowla ryb zaczolem w wieku 15lat sprzedajac z sasiadem narybki karpia suma lina karasia. Wyksztalcenie sredne. Mam duza sprawnosc fizyczna i duzo oleju w glowie.

E mail benyx1998@gmail.com
rybakrybakrybakk
 

Re: Rybak szuka pracy

Postprzez allle » Pon Kwi 08, 2013 10:27 am

ale do szkoły miłaś bardzo daleko zobacz ile zrobiłeś błedów....
allle
 

Re: Rybak szuka pracy

Postprzez kierownikkkk » Pon Kwi 08, 2013 10:35 am

skad jestes jaki region polski
kierownikkkk
 

Re: Rybak szuka pracy

Postprzez rybakrybakrybakk » Pon Kwi 08, 2013 1:57 pm

allle napisał(a):ale do szkoły miłaś bardzo daleko zobacz ile zrobiłeś błedów....

Milas hm... nie znam tego slowa.
rybakrybakrybakk
 

Re: Rybak szuka pracy

Postprzez rybakrybakrybakk » Pon Kwi 08, 2013 1:58 pm

kierownikkkk napisał(a):skad jestes jaki region polski

Jestem z mazowsza.
rybakrybakrybakk
 

Re: Rybak szuka pracy

Postprzez \sfcdzfcdfc » Wto Kwi 09, 2013 1:21 pm

jak chcesz za 1500 wezme ciebie do roboty 8 godzin dzienie 29dni w miesiacu
\sfcdzfcdfc
 

Re: Rybak szuka pracy

Postprzez zurawia » Sob Lip 06, 2013 9:09 am

jeśli jest to aktualne zadzwoń 601302301
zurawia
 

Re: Rybak szuka pracy

Postprzez gosć » Pon Sty 15, 2024 2:58 pm

jestem zainteresowany olejem jaka cena
gosć
 

Re: Rybak szuka pracy

Postprzez tomasz sosiński » Czw Kwi 04, 2024 10:14 pm

Zapraszam o ile zacięcie masz w genach. Zapewniam niezłe zarobki plus premie, mieszkanie...o dziwo sympatyczne warunki pracy. Plus ....szef bardzo wyrozumiały dla fachowców. Jeżeli potrafisz i masz własne pomysły płaci lepiej niż godnie
tomasz sosiński
 
Posty: 197
Rejestracja: Sob Mar 06, 2010 10:06 pm

Re: Rybak szuka pracy

Postprzez Robert70 » Wto Kwi 16, 2024 10:34 pm

Po co piszesz głupoty ponoć w charzykowie traktujcie ludzi gorzej jak psy? Czy coś się zmieniło nagle nie ma komu łowić nie ma ryby nie ma ludzi mam nadzieje że nie długo zabiorą wam te jeziora bo ryby i tak tam nie ma.
Robert70
 

Re: Rybak szuka pracy

Postprzez Jan emeryt » Śro Kwi 24, 2024 8:06 am

tomasz sosiński napisał(a):Zapraszam o ile zacięcie masz w genach. Zapewniam niezłe zarobki plus premie, mieszkanie...o dziwo sympatyczne warunki pracy. Plus ....szef bardzo wyrozumiały dla fachowców. Jeżeli potrafisz i masz własne pomysły płaci lepiej niż godnie

Zgadzam się z panem Robertem nie sprzedawaj sosinski ludziom bajek nie tacy już u ciebie próbowali a prawda jest taka że sielawy nie ma, węgorza już też sandacz się trafi od święta albo prawię wcale z wiosny jedynie trochę szczupaka a potem nic nie ma w tej wodzie nawet z linem ciężko więc mi powiec na czym ten fachowiec jak ty to lubisz określać ma zarobić na koszeniu stawów za marne grosze? Pracowałem u ciebie i wiem jak jest więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Podobne firmy jak twoja już straciły jeziora teraz chyba kolej na ciebie.
Jan emeryt
 


Wróć do Szukam pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości