Szycie sprzętu rybackiego

Szycie sprzętu rybackiego

Postprzez Gość C » Wto Cze 07, 2016 12:42 pm

Rybak z wieloletnim doświadczeniem wykona sprzęt rybacki (wontony, żaki, kozaki, przestawy, przywłoki, niewody itp). Zapewniam, że sprzęt wykonany przeze mnie łowi! Lokalizacja pomorskie Kontakt 785186003
Gość C
 

Re: Szycie sprzętu rybackiego

Postprzez grzes » Pią Cze 17, 2016 5:06 pm

Gość C napisał(a):Rybak z wieloletnim doświadczeniem wykona sprzęt rybacki (wontony, żaki, kozaki, przestawy, przywłoki, niewody itp). Zapewniam, że sprzęt wykonany przeze mnie łowi! Lokalizacja pomorskie Kontakt 785186003

podaj cene mierorza 70 cm wys .oko20mm kutel 22 reszta skszydlo 7m,!!!!!!!!!!!!
grzes
 

Re: Szycie sprzętu rybackiego

Postprzez Gość C » Nie Cze 19, 2016 10:50 am

Szczegóły omawiam telefonicznie 785186003
Gość C
 

Re: Szycie sprzętu rybackiego

Postprzez grzes » Nie Cze 19, 2016 1:30 pm

Gość C napisał(a):Szczegóły omawiam telefonicznie 785186003

witam ponownie !!boisz sie podac cene ?????????????.czy masz takie droge.
grzes
 

Re: Szycie sprzętu rybackiego

Postprzez mmmmmmmm » Pon Cze 20, 2016 9:33 pm

grzes napisał(a):
Gość C napisał(a):Rybak z wieloletnim doświadczeniem wykona sprzęt rybacki (wontony, żaki, kozaki, przestawy, przywłoki, niewody itp). Zapewniam, że sprzęt wykonany przeze mnie łowi! Lokalizacja pomorskie Kontakt 785186003

podaj cene mierorza 70 cm wys .oko20mm kutel 22 reszta skszydlo 7m,!!!!!!!!!!!!


Witam podaj długość komór w okach i długość serc w oczkach jakich używasz cykli kroju , jaki stosunek osadzania , czy obręcze są zabezpieczone przed rdzewieniem i czy obszywane .jaka cena za parkę . pozdraaiam
mmmmmmmm
 

Re: Szycie sprzętu rybackiego

Postprzez Goni C » Śro Cze 22, 2016 7:27 pm

Ja korzystałem z usług tego Pana. Sieci zostaly uszyte bardzo szybko oraz paczka przyszła błyskawicznie. Polecam wszystkim zainteresowanym. Kontaktowalem się telefonicznie by omówić szczegóły. Pełny profesjonalizm. Widać że facet ma pojęcie.
Goni C
 


Wróć do Szukam pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości