Szukam pracy

Szukam pracy

Postprzez Mateusz_F » Wto Sie 30, 2016 1:15 pm

Województwo Pomorskie, Gdańsk

Z zawodu mgr inż. budownictwa, planuję przebranżowienie na ichtiologia, akwakultura, rybołóstwo - podjęcie studiów podyplomowych lub uzupełniających magisterskich w języku angielskim w Olsztynie. W związku z tym chętnie podejmę pracę w wyżej wymienionej branży. Jestem pasjonatem wędkarstwa i hodowli ryb, moim doświadczeniem do tej pory jest hodowanie z sukcesami ryb na własnych stawach w rodzinnej miejscowości. Jestem zdeterminowany do zmiany branży na tą bliską moim zainteresowaniom, aby móc w niej się rozwijać i spełnić.
Mateusz_F
 
Posty: 1
Rejestracja: Wto Sie 30, 2016 12:55 pm

Re: Szukam pracy

Postprzez Przebranżowiony z rybactwa » Pon Gru 12, 2016 10:00 pm

Naprawdę ? Dobra rada trzymaj się zawodu. Jest dużo bardziej przyszłościowy niż ichtiolog. Nie znam nikogo po budownictwie, kto by klepał biedę i był czyimś parobkiem. Możesz robić to jako hobby lecz budownictwo to dużo lepsza opcja. Nie bądź naiwny...
Przebranżowiony z rybactwa
 

Re: Szukam pracy

Postprzez Kaska18 » Wto Cze 19, 2018 4:22 pm

Witam! Jeśli jednak Pan się przebranżowił proszę o podanie nr tel. lub maila. Pozdrawiam
Kaska18
 
Posty: 8
Rejestracja: Wto Cze 19, 2018 1:36 pm

Re: Szukam pracy

Postprzez Julia29 » Sob Mar 16, 2019 11:35 pm

Szukam też pracy.
Julia29
 

Re: Szukam pracy

Postprzez MateuszMikol » Sob Mar 16, 2019 11:40 pm

W Gdańsku pracę można znaleźć tutaj https://pl.jobsora.com/praca-gda%C5%84sk Właśnie tam znalazłem pracę, już drugi rok pracuję). Dlatego dla wszystkich poszukujących radzę zapoznać się z ofertami.
MateuszMikol
 


Wróć do Szukam pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron