Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez Gość » Sob Paź 29, 2016 4:30 pm

500 zł premii od tony dla pracownika
to aż strach myśleć ile pstrągarze wyciągają z tony na czysto
Gość
 

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez tomcom » Sob Paź 29, 2016 6:28 pm

Gość napisał(a):500 zł premii od tony dla pracownika
to aż strach myśleć ile pstrągarze wyciągają z tony na czysto


Włóżmy te 500zł/t między bajki raczej.

Z doświadczenia wiem że te premie od produkcji to śliski grunt, szczególnie dla pracownika.
Co cwańszy pracodawca zawsze powie że produkcja nie wyszła jak trzeba, że koszty wzrosły, że to że tamto.
Jeśli szukacie pracy to uważajcie na takie ściemy.

Pozdrawiam
tomcom
 
Posty: 87
Rejestracja: Wto Kwi 09, 2013 4:58 pm

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez Gość11 » Nie Paź 30, 2016 8:37 pm

tomcom napisał(a):Wiem dobrze ile wie i jakie ma doświadczenie absolwent po UWM bo sam nim jestem ;)

Nie wiesz. Kończyłeś dawno temu.
Gość11
 

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez tomcom » Pon Paź 31, 2016 11:14 am

Gość11 napisał(a):
tomcom napisał(a):Wiem dobrze ile wie i jakie ma doświadczenie absolwent po UWM bo sam nim jestem ;)

Nie wiesz. Kończyłeś dawno temu.


Wiem i to lepiej niż Ci się wydaje ;)
Dlatego właśnie mając wiedzę co wiecie i co umiecie w praktyce pytam czego oczekujecie szukając pracy w zawodzie.
Jako jeden z wielu waszych potencjalnych pracodawców.
tomcom
 
Posty: 87
Rejestracja: Wto Kwi 09, 2013 4:58 pm

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez Gosc1 » Wto Lis 01, 2016 8:49 am

To od potencjalnego pracodawcy, którym pan jest wymagam podstawowej wiedzy z zakresu prawa pracy. Maksymalna liczba nadgodzin w roku to 416 godzin pan proponuje 1540 zakładając że jeden miesiąc to urlop chodziaż po pana ofercia wątpię żeby takie przywileje pracownikowi przyslugiwały.
Gosc1
 

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez tomcom » Wto Lis 01, 2016 9:22 pm

Gosc1 napisał(a):To od potencjalnego pracodawcy, którym pan jest wymagam podstawowej wiedzy z zakresu prawa pracy. Maksymalna liczba nadgodzin w roku to 416 godzin pan proponuje 1540 zakładając że jeden miesiąc to urlop chodziaż po pana ofercia wątpię żeby takie przywileje pracownikowi przyslugiwały.


Wszystkie szczegóły ustalane są z pracownikiem przed podpisaniem umowy o pracę.
tomcom
 
Posty: 87
Rejestracja: Wto Kwi 09, 2013 4:58 pm

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez Łukasz Strogow » Pon Wrz 04, 2017 11:39 pm

- "Jak nic nie mówię albo mnie nie ma a jest czas to" (..)
- "czasami jest luzik "

Gdy kota nie ma, myszy harcują.
Łukasz Strogow
 
Posty: 6
Rejestracja: Nie Lip 02, 2017 10:33 pm

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez Coari » Czw Wrz 07, 2017 4:54 pm

Moim zdaniem kolego to Ty po prostu szukasz frajera. Jak się uczę to nie po to aby potem robić za ichtiologa i kulku fizycznych naraz, moze jeszcze szofera, sprzataczke i sekretarkę.
Myślę, że około 5 tys na rekę za normaly wymiar pracy czyli 40 godzin tygodniowo + płacone nadgodziny byłoby ok.
Coari
 
Posty: 18
Rejestracja: Czw Paź 28, 2010 1:09 am

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez rybakkkk » Czw Wrz 07, 2017 7:34 pm

W rybactwie nie ma 200 h w miesiacu jak nie trasz 300-400 nie zarbisz na chleb jak jestes pracowity to za dobry sezon do wiosny na luzie przezyjesz..robie w tym zawodzie 26 lat i wiem ze kto chce pracowac i lubi robote głodowac nie bedzie.... a nygusy zawsze bedą narzekać
rybakkkk
 

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez kozik » Czw Wrz 07, 2017 7:38 pm

w rybactwie licza sie godziny na sen i odpoczynke a nie nadgodziny hehe
i nie wazne czy masz studia czy nie
tyrasz masz kase a za 8 godzin dziennie to hod-doga sobie kupisz.:0 postaw 50 żaków na rzece i wymiana co pare dni..
lub 150 wontonów na jeziorze i po sztormie tona muszlu o 3 do domu nie pojdziesz...
kozik
 

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez tomcom » Sob Wrz 09, 2017 11:58 am

Coari napisał(a):Moim zdaniem kolego to Ty po prostu szukasz frajera. Jak się uczę to nie po to aby potem robić za ichtiologa i kulku fizycznych naraz, moze jeszcze szofera, sprzataczke i sekretarkę.
Myślę, że około 5 tys na rekę za normaly wymiar pracy czyli 40 godzin tygodniowo + płacone nadgodziny byłoby ok.


No niestety, kolejny przykład kompletnej nieświadomości realiów. Prawdopodobnie jeszcze się uczysz bo gdybyś pracował w branży miał byś co innego do powiedzenia.
Nie dziwię Ci się, bo sam po studiach snułem sobie takie marzenia.
Pan ichtiolog, z wyższym wykształceniem, biurko, plany produkcyjne... a od pracy fizycznej są fizole...
Nawet nie wiesz jak bardzo mijasz się z prawdą. To oczywiście nie Twoja wina bo każdy by tak chciał.
Niestety za ten stan niewiedzy obwiniam swoich kolegów z uczelni wyższych którzy za mało uświadamiają podopiecznych czym tak naprawdę jest i jak wygląda w realu praca w rybactwie.
5 tys. na rękę za 40 godzin pracy w naszej branży? I jeszcze do tego jakiś świeżak po studiach?? hahahahaha...dawno się tak nie ubawiłem.
A za co może mi powiesz? Że znałeś kiedyś z grubsza cykl Krebsa i wiesz z których książek się uczyłeś o chorobach ryb?
Echhhhh panowie z UWM, powiedzcie tym ludziom wreszcie o co w tym wszystkim chodzi!
Tu trzeba ostro zapierdzialać i z krzyża dawać, nocami po krzakach siedzieć, ryb pilnować i kraty czyścić Panie Ichtiologu szanowny.
Ale życzę Ci szczerze tej 5'ki na rękę od Pn-Pt 8-16, serio!!!

Pozdrawiam;)
tomcom
 
Posty: 87
Rejestracja: Wto Kwi 09, 2013 4:58 pm

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez Mariusz » Nie Wrz 10, 2017 9:35 pm

Dobrze piszesz Tomku. Koledzy z Uniwersytetu nie uczą absolwentów czym jest rybactwo jako branża (na czym polega ta praca). Popatrz na aktualny program studiów. Uśmiejesz się czego uczą. I tutaj wracamy do pierwszego postu. Jeżeli ktoś uczy po to aby nie nauczyć (nie tworzyć sobie konkurencji), to nie może się dziwić, że nie ma chętnych na nasze studia. To musi upaść, a potem trzeba budować wszystko od nowa.
Ten kto rozumie czym jest rybactwo krzywdy nie ma, a że trzeba pracować? Jak ktoś nie chce, to może zostać politykiem.
Mariusz
 
Posty: 389
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez rcl » Pon Wrz 11, 2017 6:52 pm

tomcom napisał(a):
Coari napisał(a):Moim zdaniem kolego to Ty po prostu szukasz frajera. Jak się uczę to nie po to aby potem robić za ichtiologa i kulku fizycznych naraz, moze jeszcze szofera, sprzataczke i sekretarkę.
Myślę, że około 5 tys na rekę za normaly wymiar pracy czyli 40 godzin tygodniowo + płacone nadgodziny byłoby ok.


No niestety, kolejny przykład kompletnej nieświadomości realiów. Prawdopodobnie jeszcze się uczysz bo gdybyś pracował w branży miał byś co innego do powiedzenia.
Nie dziwię Ci się, bo sam po studiach snułem sobie takie marzenia.
Pan ichtiolog, z wyższym wykształceniem, biurko, plany produkcyjne... a od pracy fizycznej są fizole...
Nawet nie wiesz jak bardzo mijasz się z prawdą. To oczywiście nie Twoja wina bo każdy by tak chciał.
Niestety za ten stan niewiedzy obwiniam swoich kolegów z uczelni wyższych którzy za mało uświadamiają podopiecznych czym tak naprawdę jest i jak wygląda w realu praca w rybactwie.
5 tys. na rękę za 40 godzin pracy w naszej branży? I jeszcze do tego jakiś świeżak po studiach?? hahahahaha...dawno się tak nie ubawiłem.
A za co może mi powiesz? Że znałeś kiedyś z grubsza cykl Krebsa i wiesz z których książek się uczyłeś o chorobach ryb?
Echhhhh panowie z UWM, powiedzcie tym ludziom wreszcie o co w tym wszystkim chodzi!
Tu trzeba ostro zapierdzialać i z krzyża dawać, nocami po krzakach siedzieć, ryb pilnować i kraty czyścić Panie Ichtiologu szanowny.
Ale życzę Ci szczerze tej 5'ki na rękę od Pn-Pt 8-16, serio!!!

Pieprzenie o wyższości jednych Świąt nad drugimi. Studia jeszcze na ART Olsztyn też nie uczyły podejścia do zawodu. Mój rocznik skończyło
dwadzieścia kilka osób, w zawodzie do dzisiaj pozostało 3. To ciężki fach, wymagający indywidualnych predyspozycji pt. praca zawsze czy - 30 czy +50 stopni... . Soboty i niedzielę standardowo wpisane w grafik. Studia na UWM-ie też tego nie uczą. Bo studia to teoria, a praca w terenie to praktyka. Dopiero tam zdobywa się doświadczenie. A pracodawcy od ichtiologów oczekują cudów np. pytając się, czy po kolejnej kąpieli zabiłeś już kulorzęska i dlaczego to tak długo trwa. innymi słowy, każdy kij ma dwa końce, a cały ten wątek uważam za typowe badanie statystyczne. Tyle w temacie.



Pozdrawiam;)
rcl
 
Posty: 8
Rejestracja: Sob Maj 09, 2015 10:45 pm

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez Łukasz Strogow » Czw Wrz 28, 2017 6:55 am

4 000 brutto zł + 20kg ryb miesięcznie. simba_81@o2.pl
Łukasz Strogow
 
Posty: 6
Rejestracja: Nie Lip 02, 2017 10:33 pm

Re: Szukający pracy - wasze wymagania i oczekiwania.

Postprzez Oliska » Śro Paź 11, 2017 11:09 am

Hejka jeżeli szukasz pracy to sprawdź ofertę BMW myślę, że naprawdę warto bo w wielu miastach mają miejsca pracy na różne stanowiska http://www.praca-dealerbmw.pl/
Oliska
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Szukam pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości