ichtiolog-kobieta

ichtiolog-kobieta

Postprzez RybkaMaud » Wto Lut 12, 2019 10:15 pm

Dzień dobry!
Jestem absolwentką kierunku Rybactwo na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim,
Moje doświadczenie w zawodzie - zaledwie rok, ale myślę, że dość intensywny, pół roku jako ichtiolog dużego gospodarstwa typu pstrągowego (ponad 900 ton rocznie produkcji) - 4 różne obiekty zawierające się jedną całość - praca głównie na podchowalni, sztuczne tarło, inkubacja ikry, resorbcja, podchów wylęgu i narybku, poza tym, regularne badania ryb pod mikroskopem, organizacja pracy pracownikom- zliczanie godzin, nadgodzin, przygotowywanie grafiku, kontrolowanie temperatur, tlenów, pomiary innych czynników - pH, amoniak, kąpiele profilatkyczne, lecznicze,
Drugie pół roku - mały obiekt, praca jako kierownik obiektu, wprowadzanie danych do programu, organizowanie pracy pracownikom, prace codzienne na wylęgarni (inkubacja ikry, podchów wylęgu, narybku), ustalanie dawek pokarmowych, monitoring czynnikow srodowiskowych i oczywiscie ryb. Pracuję tu nadal, ale rozważam odejście.
Kasarem raczej dużo nie zdziałam, (choć trochę siły nabyłam i mięśni też ;-) bardziej kasar elektroniczny :-), ale mam chęci, lubię się uczyć, chcę zdobywać doświadczenie i niestraszne mi przeniesienie na drugi koniec Polski. Czy jest ktoś, kto będzie zainteresowany moją ofertą? Proszę o odpowiedzi, ewentualnie pozostawienie kontaktu. a może ktoś się orientuje jak szukać pracy w tym zawodzie np w Danii? Myślę także o pracy za granicą Polski
RybkaMaud
 
Posty: 2
Rejestracja: Wto Lut 12, 2019 9:52 pm

Re: ichtiolog-kobieta

Postprzez potencjalny pracodawca » Śro Lut 13, 2019 10:53 am

Proszę o pozostawienie danych kontaktowych.
potencjalny pracodawca
 

Re: ichtiolog-kobieta

Postprzez RybkaMaud » Śro Lut 13, 2019 5:36 pm

RybkaMaud
 
Posty: 2
Rejestracja: Wto Lut 12, 2019 9:52 pm

Re: ichtiolog-kobieta

Postprzez SSF » Nie Lut 17, 2019 8:58 am

Nie wiem jak szukać pracy w Danii, ale np. w Norwegii na stronie Finn.no a w UK na hijobs.net. Ale najlepsza opcja to po prostu znaleźć Facebooka interesującej nas firmy i śledzić ogłoszenia. Powodzenia.
SSF
 


Wróć do Szukam pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości