NUREK

NUREK

Postprzez art1234 » Śro Lis 10, 2010 9:44 am

Witam,

Jestem płetwonurkiem z wieloletnim stażem i zastanawiam się czy moje umiejętności byłyby przydatne w Państwa działalnosci (np. czyszczenie stawów bez opróżniania ich z wody lub konserwacja obiektów podwodnych). Jeżeli tak, lub w przypadku jakiś pytań to bardzo proszę o kontakt na art12344@o2.pl

pozdrawiam
Artur
art1234
 
Posty: 2
Rejestracja: Śro Lis 10, 2010 9:37 am

Re: NUREK

Postprzez GOBIO » Pią Lis 12, 2010 2:28 pm

Tak !!,do obserwacji tarlaków podczas składania ikry i określaniu procentu zapłodnionej ikry.
GOBIO
 
Posty: 105
Rejestracja: Pon Lip 05, 2010 4:19 pm
Miejscowość: Polska

Re: NUREK

Postprzez art1234 » Pon Lis 15, 2010 2:54 pm

A może coś bliżej bo szczerze powiem nie bardzo wiem jak miałoby się to odbywać - mój brak wiedzy wynika z dość małego doświadczenia w hodowli ryb. Bardzo prosze o ewentualne dodatkowe informacje gdzie taka obserwacja miałaby być prowadzona i przez jaki okres. Jednoczesnie pragnę zaznaczyć, że do takiej obserwacji woda musi mieć przejrzystość.
pozdrawiam
Art
art1234
 
Posty: 2
Rejestracja: Śro Lis 10, 2010 9:37 am

Re: NUREK

Postprzez Kapelon » Sob Lis 20, 2010 7:43 pm

"GOBIO" to forumowy kpiasz. Nie słuchaj go !
Też nurkuję, wprawdzie rekraacyjnie, ale dość intensywnie. Oprócz tego mam stawy.
Z moich informacji wynika, że nie ma parcy dla nurka na stawach.
Powód pierwszy to, że większość stawwów jest spuszczalnych i wszystkie prace remontowe wykonuje się na "sucho"
Powód drugi to minimalna widoczność w wodzie ( karp żeruje w dnie i zamula wodę )
Pozdrawiam
Kapelon
 

Re: NUREK

Postprzez b.sz. » Pon Lis 29, 2010 8:27 pm

Kapelon jesteś gość i masz klase. Pozdrawiam i szacun. Płetworybak
b.sz.
 


Wróć do Szukam pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości