TWORZENIE STRON WWW!DOŚWIADCZENIE W TWORZENIU STRON HODOWLI

TWORZENIE STRON WWW!DOŚWIADCZENIE W TWORZENIU STRON HODOWLI

Postprzez Maxik165 » Nie Lut 27, 2011 9:20 pm

Witam. Chciałbym zaoferować Państwu stworzenie strony internetowej własnej firmy, hodowli, parku wędkarskiego, smażalni, sklepu, gospodarstwa agroturystycznego oraz czego tylko sobie Państwo zażyczą. W dzisiejszych czasach strona internetowa to najlepszy sposób na reklamę oraz najprostszy sposób aby dać się zauważyć. Internet co dzień przeglądają miliony osób na całym świecie więc dla czego nie dać im szansy znalezienia naszej firmy i nawiązania z nami kontaktów biznesowych. Cena wykonania strony www jest nie porównywalnie niska z korzyściami jakie ze sobą niesie. Wystarczy że ktokolwiek na świecie wpisze frazę w wyszukiwarkę powiązaną z naszą stroną np. w przypadku hodowli pstrąga frazę ryby lub pstrąg a już wyświetla mu się nasza strona i już mamy jednego potencjalnego klienta na nasz produkt. Żadna forma reklamy nie daje nam takich możliwości jak strona internetowa.
Koszt stworzenia strony www zależny jest od danego projektu i poziomu jej rozbudowania. Ceny zaczynają się już od 150zł. Dodatkowo jeśli Państwo sobie życzą mogę administrować i opiekować się technicznie Państwa stroną. Koszt takiej pomocy to 30zł miesięcznie.
Kontakt do mnie:
518 687 903
gg: 4636494
e-mail: kamikadze-87@o2.pl

Pozdrawiam
Maxik165
 
Posty: 8
Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 2:37 pm

Re: TWORZENIE STRON WWW!DOŚWIADCZENIE W TWORZENIU STRON HODO

Postprzez GOŚĆ » Czw Lip 14, 2011 8:08 am

WITAM .MAM DLAĆIEBIE MAŁĄ ROBOTKĘ ALE ODBIERAJ TELEFONY BO 5 RAZY DZWONIŁEM
GOŚĆ
 

Re: TWORZENIE STRON WWW!DOŚWIADCZENIE W TWORZENIU STRON HODO

Postprzez Maxik165 » Czw Lip 14, 2011 10:08 pm

Witam. Prawdopodobnie wystąpił jakiś problem z moim telefonem ponieważ nie miałem żadnych nie odebranych połączeń. Proszę o kontakt poprzez e-mail bądź o podanie swojego numeru poprzez wiadomość prywatną lub również na e-mail po czym oddzwonię do Pana/Pani.
Pozdrawiam Nowicki
Maxik165
 
Posty: 8
Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 2:37 pm


Wróć do Szukam pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości