ichtiolog/rybak

ichtiolog/rybak

Postprzez robert.w » Pon Lis 05, 2012 1:06 pm

Jestem absolwentem AR Szczecin oraz technikum w Sierakowie . Pływałem na J. Dąbie oraz w Rybackiej Spółdzielnia Regalica .Moja praca polegała na szyciu sprzętu rybackiego, stawianiu żaków skrzynkowych i ich obsłudze oraz ogólne na połowie ryb każdym sprzętem. Zajmowałem się również sprzedażą ryb oraz remontem jednostek pływających .
tel.505431496
robert.w
 
Posty: 1
Rejestracja: Pon Lis 05, 2012 12:48 pm

Re: ichtiolog/rybak

Postprzez Gryfino » Wto Lis 28, 2023 12:17 pm

Źle ci Robert w naszej spułdzielni? Dlaczego poszedłeś pracować do modehpolmo i za naszymi plecami wywozisz rybę do ich firmy?
Gryfino
 

Re: ichtiolog/rybak

Postprzez Andrzej 50 » Wto Lis 28, 2023 10:00 pm

Widocznie źle jak olewają swoją firmę i robią prywatę za plecami prezesa Grz.... ciekawe co na to jego prezes jak się dowie co za cyrk się odstawia za jego plecami a to w spułdzielni nie ma ryby ale w sklepie na górce u pana Łukasza Kupisz wszystko. Mieszkańcy miasta nie mogą kupić ryby parodia, a u konkurencji Kupisz wszystko. i jak tu ma być dobrze z Rzeką Odrą jak taki cyrk tam idzie ciekawe gdzie teraz trafia narybek do Rzeki czy do jakiegoś prywaciarza?
Andrzej 50
 

Re: ichtiolog/rybak

Postprzez nie rybak » Śro Lis 29, 2023 1:01 pm

Gryfino napisał(a):Źle ci Robert w naszej spułdzielni? Dlaczego poszedłeś pracować do modehpolmo i za naszymi plecami wywozisz rybę do ich firmy?
http://ryby.modehpolmo.pl/
nie rybak
 

Re: ichtiolog/rybak

Postprzez Wędkarz Gryfino » Śro Lis 29, 2023 4:18 pm

Nie podoba mi się że nasza kasa z zezwoleń na wędkowanie na Rzekę Regalice i narybki wychodzi ze spółdzielni i idzie do jakiegoś prywaciarza i nic nie można połowić na Odrze!!!
Wędkarz Gryfino
 

Re: ichtiolog/rybak

Postprzez Dziewoklicz » Śro Lis 29, 2023 7:14 pm

Długo tam nie popracuje jak zobaczy co tam się dzieje i dopiero doceni to co miał. Pracowałem nie polecam nikomu.
Dziewoklicz
 

Re: ichtiolog/rybak

Postprzez Wędkarz » Pon Sty 15, 2024 12:36 pm

Według mnie za taki czyn powiem zostać zwolniony a na jego miejsce zatrudnić kogoś nowego ale widocznie może ich prezes też czerpię jakieś korzyści z handlu narybku konkurencji?
Wędkarz
 

Re: ichtiolog/rybak

Postprzez Mieszkaniec » Pon Sty 15, 2024 12:59 pm

Myślę że prezes nic o tym nie wie bo by dawno z tym zrobił porządek ale kto tam to wie zobaczymy co bendzie dalej z tym cyrkiem.
Mieszkaniec
 


Wróć do Szukam pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości