wykaszanie zbiorników wodnych

wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez michael.. » Pon Kwi 22, 2013 8:52 pm

witam

Mam do zaoferowania wykaszanie zbiorników wodnych łodzią kosząca esox. prace wykonujemy w woj śląskim i województwach ościennych . możliwość wyjazdu dalej przy dużej robocie . ceny ustalamy indywidualnie ( rodzaj roślin do wykoszenia , gęstość i wielkość zbiornika) . kosiarka pracuje 10 godzin dziennie.

kontakt : 533695000

pozdrawiam

Michał
michael..
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez michael.. » Czw Kwi 03, 2014 12:30 pm

AKTUALNE
michael..
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez michael.. » Nie Lip 20, 2014 6:36 pm

aktualne
michael..
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez Michał.... » Sob Maj 30, 2015 11:38 am

.
Michał....
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez stawicki » Czw Lip 09, 2015 9:40 am

witam
mam staw 2ha jest troche trzciny i moczarki dosc duzo 50% stawu jakie by
to byly koszta mniej wiecej, staw zbajduje sie na.dolnym slasku
kolo Olesnicy.
Pozdrawiam
stawicki
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez swinia rakowski » Sob Lip 18, 2015 5:38 pm

jak daleko
swinia rakowski
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez Michał.... » Sob Lip 25, 2015 6:38 pm

Wiam. Wszystkich informacji udzielam pod nr telefonu 533695000. Zeby cos wycenić to musze zobaczyc robotę najlepiej wysłać kilka zdjec na meila dobrykarp@op.pl . Wolne terminy od 1 września. Pozdrawiam Michał.
Michał....
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez swinie ubelskie, rasa swin pulawskich » Sob Sie 01, 2015 2:16 pm

telefon nie odbiera? czy aktualny
swinie ubelskie, rasa swin pulawskich
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez gierkowska świnia » Nie Wrz 27, 2015 10:14 am

drogo bierze, koparka to około 100 na godzinę km lub jcb, więc prawie 200 za koszenie nonsens
gierkowska świnia
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez Michał.... » Wto Lis 17, 2015 6:18 am

Nonsensen wydaje sie panska osoba... zadna koparka nie oczysci tak szybko rzeki czy stawu tak szybko jak łódź koszaca.... jezeli komus nie odpowiada cena prosze przynajmniej nie dawac idiotycznych komentarzy...
Michał....
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez jarosław z pisu » Pon Gru 07, 2015 12:02 pm

Idiotyczny to Pan jest jeżeli uważa, że 200 zł na godzinę pracy taką łódką to jest normalne, proszę sobie porównać jakąkolwiek maszynę budowlaną której praca kosztuje 200zł z taką precyzyjną, skomputeryzowaną, bardzo drogą maszyna jaką jest ta łajba ze sztangą koszącą.
Kupiłeś człowieku łódkę za pare tysiaków i chcesz z ludzi głupich robić. Praca taką łódką to jest połowa tej ceny tzn. 100zł
jarosław z pisu
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez ewa z po » Pon Gru 07, 2015 4:11 pm

jarosław z pisu napisał(a):Idiotyczny to Pan jest jeżeli uważa, że 200 zł na godzinę pracy taką łódką to jest normalne, proszę sobie porównać jakąkolwiek maszynę budowlaną której praca kosztuje 200zł z taką precyzyjną, skomputeryzowaną, bardzo drogą maszyna jaką jest ta łajba ze sztangą koszącą.
Kupiłeś człowieku łódkę za pare tysiaków i chcesz z ludzi głupich robić. Praca taką łódką to jest połowa tej ceny tzn. 100zł


I tu się z kolegą zgadzam
ewa z po
 

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez OPERATUJEMY.pl » Sob Gru 12, 2015 9:47 pm

Finalizując "ustalanie rozsądnej ceny"... :)
Wykonamy operat wodnoprawny na wycinkę roślinności wodnej, wychodzącej poza zakres utrzymania wód, szlaków żeglownych czy remontu urządzeń wodnych :)
operatujemy.pl
OPERATUJEMY.pl
 
Posty: 22
Rejestracja: Pon Paź 05, 2015 2:32 pm

Re: wykaszanie zbiorników wodnych

Postprzez Michał.... » Nie Gru 27, 2015 6:42 am

Mamy wolny rynek.... ja mam usługę ktora kosztuje od 100 do 200 zl za godzine i mam swoich klientów. .. jesli komus nie odpowiada nie zamawia usługi. Lepiej by bylo by nikt nie byl idiotyczny i nie wpisywal durnych postów. Przeciesz każdy moze kupic taka maszyne i byc thebesciakiem wykonując prace np za 50 zl za dobe....nie wiem co kieruje hejterami .... zazdrość a moze brak kasy by zamowic usluge... nie moja sprawa...
Michał....
 


Wróć do Szukam pracy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości