Hodowla karpia w stanie

Moderator: ekspert_PK

Hodowla karpia w stanie

Postprzez whiteHussar » Wto Mar 31, 2020 6:00 pm

Posiadam staw o powierzchni z około 10 na 10 metrów i w nie których miejscach dochodzi do głębokości 2 metrów. Woda ciągle się wymienia gdyż staw jest na miejscu starej studni. Mam problem z karpiami, bo zauważyłem, że dość szybko wymierają a ostatnio zauważyłem, że mają dziury przy płetwach i w miejscu odbytu. Co to może być? Co zrobić? Zastanawiam się, czy czasem nie ma za dużo glonów itp w stawie, bo woda jest dość mętna ( zwłaszcza od momentu zarybienia ).

Image

Image

Image

Image
whiteHussar
 
Posty: 1
Rejestracja: Wto Mar 31, 2020 5:37 pm

Re: Hodowla karpia w stanie

Postprzez Gość » Śro Kwi 01, 2020 12:10 pm

sprawdź żelazo
Gość
 

Re: Hodowla karpia w stanie

Postprzez olo1 » Czw Kwi 02, 2020 9:28 am

whiteHussar napisał(a):Posiadam staw o powierzchni z około 10 na 10 metrów i w nie których miejscach dochodzi do głębokości 2 metrów. Woda ciągle się wymienia gdyż staw jest na miejscu starej studni. Mam problem z karpiami, bo zauważyłem, że dość szybko wymierają a ostatnio zauważyłem, że mają dziury przy płetwach i w miejscu odbytu. Co to może być? Co zrobić? Zastanawiam się, czy czasem nie ma za dużo glonów itp w stawie, bo woda jest dość mętna ( zwłaszcza od momentu zarybienia ).
sprawdż tlen
Image

Image

Image

Image
olo1
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości