NIESPRAWIEDLIWOŚĆ MINISTRA MGMiŻŚ

Moderator: ekspert_PK

Re: NIESPRAWIEDLIWOŚĆ MINISTRA MGMiŻŚ

Postprzez Gość » Sob Maj 02, 2020 5:57 pm

Ja nie piszę jakie pakiety z rekompensat wodno-środowiskowych są uzasadnione, ale odnoszę się do rekompensat w całości, jako rekompensowanie kosztów ponoszonych przez hodowców karpi na utrzymywanie przyrody, bo przecież przyznasz,że te koszty ponosimy. A co do śmieszności... zaproponuj inne pakiety. Może w następnym rozdaniu decydenci skorzystają z twoich propozycji.
Gość
 

Re: NIESPRAWIEDLIWOŚĆ MINISTRA MGMiŻŚ

Postprzez Gość » Sob Maj 02, 2020 7:42 pm

Gość napisał(a):Ja nie piszę jakie pakiety z rekompensat wodno-środowiskowych są uzasadnione, ale odnoszę się do rekompensat w całości, jako rekompensowanie kosztów ponoszonych przez hodowców karpi na utrzymywanie przyrody, bo przecież przyznasz,że te koszty ponosimy. A co do śmieszności... zaproponuj inne pakiety. Może w następnym rozdaniu decydenci skorzystają z twoich propozycji.


Skoro Ty piszesz, że rekompensaty nie są dopłatami, to ja piszę, ze są skoro decydenci nie potrafią sensownie przeznaczyć ich ich na przyrodę, to są. Jak będą pokrywały uzasadnione koszty, które ponosisz na rzecz środowiska, to będą rekompensatami. Te rozdanie jest dopłatą!
Gość
 

Re: NIESPRAWIEDLIWOŚĆ MINISTRA MGMiŻŚ

Postprzez Gość » Sob Maj 02, 2020 8:22 pm

Czy produkcja tołpygi i amura jest działaniem na rzecz środowiska? Nie jest! W takim przypadku pieniądze jakie dostają rybacy na ten cel można nazwać ukrytą dopłatą obszarowa.
Gość
 

Re: NIESPRAWIEDLIWOŚĆ MINISTRA MGMiŻŚ

Postprzez Gość » Sob Maj 02, 2020 8:26 pm

Można. Nie wszystko co można, trzeba.
Gość
 

Re: NIESPRAWIEDLIWOŚĆ MINISTRA MGMiŻŚ

Postprzez Gość » Sob Maj 02, 2020 8:29 pm

Powiedz to Czechom. Oni, pragmatycy, nie toczą sporów o nazwy, tylko korzystają.
Gość
 

Re: NIESPRAWIEDLIWOŚĆ MINISTRA MGMiŻŚ

Postprzez ryba22 » Nie Maj 03, 2020 3:40 am

Protest armatorów kutrów wędkarskich https://youtu.be/e881GVrux3I
ryba22
 

Re: NIESPRAWIEDLIWOŚĆ MINISTRA MGMiŻŚ

Postprzez PS » Nie Maj 03, 2020 3:25 pm

Takie same straty jakie mają rybacy rekreacyjni na Bałtyku, ma każdy hotel, każda knajpa. Straty to mają hodowcy pstrągów bo nie mają gdzie sprzedać ryb, a karmić trzeba.
PS
 

Poprzednia

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości