Powołano Zespół ds. Gospodarki Karpiowej

Moderator: ekspert_PK


Re: Powołano Zespół ds. Gospodarki Karpiowej

Postprzez Krasy » Wto Lut 11, 2020 11:41 am

Postanowił się przeprosić z rybakami, bo mu KE chce zabrać środki z nowego PO Ryby za brak wsparcia Natury 2000.
Krasy
 

Re: Powołano Zespół ds. Gospodarki Karpiowej

Postprzez Gość » Wto Lut 11, 2020 6:54 pm

Jak fajnie, demokratycznie i po cichutku się wybrali :)
Gość
 

Re: Powołano Zespół ds. Gospodarki Karpiowej

Postprzez Gość » Wto Lut 11, 2020 10:37 pm

Zgadzam się z przedmówcami w 500 %. Podajcie nazwiska osób, które by chciały być w tym gronie, moją kompetencję i autorytet...
Gość
 

Re: Powołano Zespół ds. Gospodarki Karpiowej

Postprzez Realista » Śro Lut 12, 2020 12:06 am

Gość napisał(a):Zgadzam się z przedmówcami w 500 %. Podajcie nazwiska osób, które by chciały być w tym gronie, moją kompetencję i autorytet...

Dobre. Nie ma takich, to się wzajemnie wyklucza.
Realista
 

Re: Powołano Zespół ds. Gospodarki Karpiowej

Postprzez GRADY » Śro Lut 12, 2020 2:01 pm

KOLEDZY,JEST DOBRZE . MAMY ZESPÓŁ RATUNKOWY .TERAZ WSZYSTKO SIĘ ZMIENI. TO NIE MARKETY BĘDĄ DYKTOWAŁY CENĘ TYLKO MY RYBACY. PRZY TAKIEJ KONCENTRACJI SIŁ FACHOWYCH JESTEM O TO SPOKOJNY. PEWNE WĄTPLIWOŚCI BUDZI JEDYNIE FAKT WEDŁUG JAKICH KRYTERIÓW I NA JAKICH ZASADACH POWOŁANO TEN ZESPÓŁ RATUNKOWY ALE MYŚLĘ ŻE NIE SĄ TO ISTOTNE SZCZEGÓŁY. JA PROSTY RYBAK NIE WIEM CZY DO KOŃCA MAM RACJĘ ALE WYDAJE MI SIĘ ŻE SKORO PAN MINISTER GRÓBARCZYK POWOŁAŁ ZESPÓŁ ZŁOŻONYCH Z OSÓB KTÓRE LUBI TO CAŁEJ RESZTY RYBAKÓW CHYBA NIE LUBI LUB PRZYNAJMNIEJ LUBI MNIEJ .WYDAJE MI SIĘ PO ZA TYM ŻE SKORO ZESPÓŁ POWOŁAŁ PAN MINISTER TO RÓWNIEŻ PAN MINISTER MOŻE GO ODWOŁAĆ W WYPADKU GDYBY ZESPÓŁ PRZESTAŁ REALIZOWAĆ ZALECENIA PANA MINISTRA.POZOSTAJĘ Z RYBACKIM POZDROWIENIEM ALE NIE POTRAWIE WAM POWIEDZIEĆ NICZEGO KU POKRZEPIENIU SERC .
GRADY
 
Posty: 46
Rejestracja: Sob Gru 17, 2011 7:26 am

Re: Powołano Zespół ds. Gospodarki Karpiowej

Postprzez GRADY » Czw Lut 13, 2020 12:04 pm

SKŁAD AKTYWU RYBACKIEGO WYDAJE SIĘ BYĆ JAKIŚ NIEKOMPLETNY. CO TO SIĘ STAŁO ŻE NIE POWOŁANO DO NIEGO DOBREGO ZNAJOMEGO PANA MINISTRA, LEGENDARNEGO NEGOCJATORA , TOWARZYSZA SŁAWOMIRA L ? MÓGŁBY ON ODDAĆ NIEOCENIONE USŁUGI AKWAKULTURZE MOIM ZDANIEM NALEŻY TEN BŁĄD NIEZWŁOCZNIE NAPRAWIĆ .
GRADY
 
Posty: 46
Rejestracja: Sob Gru 17, 2011 7:26 am

Re: Powołano Zespół ds. Gospodarki Karpiowej

Postprzez Gość » Nie Lut 16, 2020 10:28 pm

Realista napisał(a):
Gość napisał(a):Zgadzam się z przedmówcami w 500 %. Podajcie nazwiska osób, które by chciały być w tym gronie, moją kompetencję i autorytet...

Dobre. Nie ma takich, to się wzajemnie wyklucza.

Dzięki, to żeś mi już wszystko wyklarował.
Gość
 

Re: Powołano Zespół ds. Gospodarki Karpiowej

Postprzez Forumowicz » Pon Lut 17, 2020 7:35 am

A może któryś z uczestników Zespołu miałby odwagę się do nas odezwać i napisać jak widzi swoją rolę, poza rolą listka figowego ministra.
Forumowicz
 

Re: Powołano Zespół ds. Gospodarki Karpiowej

Postprzez Gość » Pon Lut 17, 2020 10:03 am

Do nas,to brzmi dumnie.
Gość
 

Re: Powołano Zespół ds. Gospodarki Karpiowej

Postprzez Furumowicz2 » Pon Mar 23, 2020 10:17 am

ZARZĄDZENIE NR 12
MINISTRA GOSPODARKI MORSKIEJ I ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ1)
z dnia 6 marca 2020 r.
w sprawie wieloletniego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi
interesariuszami na lata 2020-2023
https://mgm.gov.pl/wp-content/uploads/2 ... -nr-12.pdf
Furumowicz2
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 92 gości