Covid -19 pomoc dla rybaków

Moderator: ekspert_PK

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Drobny rybak » Pią Wrz 25, 2020 3:39 pm

Ja sprzedaję sobie drobne 2 tony na bazarku po 15 zeta i mam w głębokim poważaniu wasze RRW i covidy
Drobny rybak
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Gość » Pią Wrz 25, 2020 4:11 pm

Masz rację, zastanawiam się czemu tak naprawdę służą te RRW i sterowane z kasy UE rybactwo. Wolny rynek to już był w poprzednim systemie
Gość
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Gość » Pią Wrz 25, 2020 6:48 pm

Drobny rybak napisał(a):Ja sprzedaję sobie drobne 2 tony na bazarku po 15 zeta i mam w głębokim poważaniu wasze RRW i covidy


.... i zarabiasz więcej jak niejedno 300 ha gospodarstwo z hodowli karpia. To jest paradoks różnych dopłat, rekompensat, odszkodowań. Znam takiego jednego co kupuje po 8 zeta 12 ton i sprzedaje po 15. Zarabia w 2 tyg. na czysto 60 tyś i śmieje się z hodowców.
Gość
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Gość » Pią Wrz 25, 2020 7:43 pm

A znasz takich hodowców co śmieją się z hodowców.
Gość
 


Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez MIsio12 » Pią Paź 02, 2020 7:36 pm

Gość napisał(a):
Drobny rybak napisał(a):Ja sprzedaję sobie drobne 2 tony na bazarku po 15 zeta i mam w głębokim poważaniu wasze RRW i covidy


.... i zarabiasz więcej jak niejedno 300 ha gospodarstwo z hodowli karpia. To jest paradoks różnych dopłat, rekompensat, odszkodowań. Znam takiego jednego co kupuje po 8 zeta 12 ton i sprzedaje po 15. Zarabia w 2 tyg. na czysto 60 tyś i śmieje się z hodowców.


Jak obrót 300 tys. rocznie to więcej niż obrót z 300 ha to odpowiedź jest jedna ... rzuć to chłopie bo robisz głupotę sobie i bliskim...
Zadaj sobie pytanie jaki to ma sens?
MIsio12
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Gość » Sob Paź 03, 2020 8:23 am

Znam 300 ha gospodarstwa które mają niezły obrót ale dochód zerowy, szczególnie w 2019 roku w którym bezradność cenowa tzw. organizatorów rynku karpi dorównywała ich ich bufonadzie.
Gość
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Gość » Sob Paź 03, 2020 9:12 am

Gość napisał(a):Znam 300 ha gospodarstwa które mają niezły obrót ale dochód zerowy, szczególnie w 2019 roku w którym bezradność cenowa tzw. organizatorów rynku karpi dorównywała ich ich bufonadzie.


Nic nie jest w stanie dorównać ich bufonadzie.
Gość
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Ryba1234 » Nie Paź 11, 2020 11:23 am

Czy otrzymał ktoś decyzję a może nawet wypłatę z pomocy covid 19, lub słyszał o terminie wypłat ?
Ryba1234
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez J23 » Nie Paź 11, 2020 4:35 pm

listopad
J23
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Jan Czerwiec » Pią Paź 16, 2020 7:02 am

Kiedy ARiMR opublikuje wreszcie liste rankingowa . W departamencie rybactwa NIKT nie odbiera telefonów. Czy tam w ogóle pracują. Przed pisem to było nie do pomyslenia .....
Jan Czerwiec
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Gość » Pią Paź 16, 2020 8:44 am

Jan Czerwiec napisał(a):Kiedy ARiMR opublikuje wreszcie liste rankingowa . W departamencie rybactwa NIKT nie odbiera telefonów. Czy tam w ogóle pracują. Przed pisem to było nie do pomyslenia .....


Termin na składanie wniosków skończył się 8.10. Zwyczajowo czeka się 2 tyg, na przyjście poleconych, które mogły zostać wysłane w ostatnim dniu. Sądzę, że sprawdzanie wniosków rozpocznie się nie wcześniej jak 22-23.10.
Gość
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Jan Czerwiec » Pią Paź 16, 2020 4:03 pm

Jasiu te nie wiesz o czem piszesz. Ja pytam o listę rankingową. Nie jesteś w temacie nie pisz głupot. Następny pisowiec
Jan Czerwiec
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Gość » Pią Paź 16, 2020 5:27 pm

Jan Czerwiec napisał(a):Jasiu te nie wiesz o czem piszesz. Ja pytam o listę rankingową. Nie jesteś w temacie nie pisz głupot. Następny pisowiec


Jak Ci opie zrobią listę jak jeszcze nie mają wszystkich wniosków?
Gość
 

Re: Covid -19 pomoc dla rybaków

Postprzez Ryba1234 » Sob Paź 17, 2020 7:38 am

Powiem więcej , nawet nie przydzielili naszych wniosków pracownikom do weryfikacji, twierdzą że mają 180 dni . A wnioski były do 8 więc max do 15 wszystkie były.
Ryba1234
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 17 gości