Wydra podkopuje się pod siatką

Moderator: ekspert_PK

Re: Wydra podkopuje się pod siatką

Postprzez synus1 » Czw Lis 05, 2020 1:34 pm

Wydra robi największe straty gdy uczy polować młode a potem cała rodzinka się uczy i efekt pusty staw Rodzinka 5 wydr niech każda zje jedną rybę dziennie można policzyć łatwo kiedy ryb braknie
synus1
 
Posty: 62
Rejestracja: Nie Lis 01, 2020 5:40 pm

Re: Wydra podkopuje się pod siatką

Postprzez dlama » Pią Gru 04, 2020 9:05 pm

Jak masz mały staw ogrodzony to wkop od wewnętrznej strony ogrodzenia kawałki starych blach ( ja wkopałem i dalej wkopuję stare reklamy) na głębokość 30 cm + 20 nad dodatkowo mocuję drutem do siatki. Pastuch chymmm dobre rozwiązanie ale musi być wykoszona idealnie trawa bo inaczej lippa totalna. Pamiętaj że jeżeli masz wydrę to 1)widać podkopy pod siatką, 2) wdać ślizy ( miejsca gdzie wydra zsuwa się do stawu, 3) wydra zjada łby ryb i zostawia resztę. Ja często zastawiałem żywołapkę i wkładałem dzikusa na przynętę i często łapały się koty z sąsiedztwa ale one zjadają rybę prawie całą a łeb raczej zostawiają.
Jeżeli nie masz ryb to na 90% kłusole. Lepiej zastosuj ukrytą fotopułapkę - kliknie zdjęcie i będziesz wiedział kto Ci ryby wybiera.
dlama
 
Posty: 4
Rejestracja: Nie Mar 18, 2012 9:50 am

Re: Wydra podkopuje się pod siatką

Postprzez Kami123 » Wto Mar 23, 2021 12:09 pm

www napisał(a):
Ggg napisał(a):Druga sprawa to żeby nie wiem ile było wydr w okolicy to nie wyjedza ci całej ryby. Stawiam że masz nocami gości z sieciami i agregatem

GOŚCIU NIE PISZ BZDUR Z MAŁEGO AKWENU 95 PROCENT.

Wiem co piszę to nie bzdury tylko rzeczywistość wydra to franca nie do zwalczenia tylko pastuch
Kami123
 

Re: Wydra podkopuje się pod siatką

Postprzez Zwykły Wsiok » Wto Mar 23, 2021 5:36 pm

Ggg napisał(a):Druga sprawa to żeby nie wiem ile było wydr w okolicy to nie wyjedza ci całej ryby. Stawiam że masz nocami gości z sieciami i agregatem

To prawda, wydra nie wyżre wszystkiego. Słonecznica i czebaczek zostaje. :D
Zwykły Wsiok
 

Poprzednia

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości