Leszcz z Niemodlina

Moderator: ekspert_PK

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez Gość » Czw Paź 01, 2020 1:32 pm

Nie odwracają kota ogonem. PiS rozwala gospodarstwa rybackie. Zieloni maja swoje za uszami, ale teraz to PiS stał się najgorszą wersją lewactwa.
Gość
 

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez tomasz sosiński » Czw Paź 01, 2020 7:12 pm

Arogancja władzy posunięta do absurdu. Dwa lata przed emeryturą posunąć fachowca z 40 letnim stażem....przed żniwami. Oj biedny on i załoga. Szalony pomysł. Zastał Niemodlin murowany a zostawi pogorzelisko. Pomysł z dokumentowaniem decyzji nowego szefa uważam za słuszny, na pewno szybko się przyda....przynajmniej nikt z pracowników za niegospodarność nie odwiedzi Wronek. Masakra za nas wszystkich pieniądze...i to wkurza jeszcze bardziej.
tomasz sosiński
 
Posty: 197
Rejestracja: Sob Mar 06, 2010 10:06 pm

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez Mariusz » Czw Paź 01, 2020 7:59 pm

PIS wygrał kilka ostatnich wyborów głosami "rolników". Jarek do tej pory był przewidywalny, ale i jego dopadł czas. Jak go szybko nie odsuną, to będzie widowiskowa klapa przy następnym pytaniu o wybory w naszym kraju.
Mariusz
 
Posty: 389
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez Piotr Rymarowicz » Pią Paź 02, 2020 5:54 am

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Powtarzam raz jeszcze. To nie partia zielonych tu i teraz rozwala gospodarstwa rybackie.


To daj mi tych przyjaznych Zielonych do mojego województwa. Przywitam ich chlebem, solą i smażonych pysznym karpiem. Moich wyślemy na Spitsbergen.

Z takimi Zielonymi (chyba dosłownie) trzeba się spotkać, zaprosić na stawy, porozmawiać, wytłumaczyć. Piszę się na takie spotkanie jak coś.
Piotr Rymarowicz
 

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez różowy » Sob Paź 03, 2020 2:44 pm

Nie zauważyłem żeby Zielonym przeszkadzały hodowle karpiowe, najbardziej ekologiczne hodowle ryb.
różowy
 

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez GR_Zebrzydowice » Sob Paź 03, 2020 6:37 pm

Wszystko to prawda, zielonym ten nasz karp pasuje i nie czepiają się dopóki ekologicznie pływa w stawie. Schody zaczynają się od momentu gdy trzeba go odłowić.
Partie lewicowe od prawicowych rozpoznaje się nie po tym jak zaglądają pod kołderkę i jak o tym rozprawiają, lecz po ich skłonności do redystrybucji dochodu (przekupywaniu wyborców ich własnymi pieniędzmi). pis przebił wszystko.
GR_Zebrzydowice
 
Posty: 79
Rejestracja: Pon Paź 21, 2019 6:34 am

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez Zielony » Nie Paź 04, 2020 9:55 am

Nie, na talerzu też pasuje, a tradycyjne ziemne stawy typu karpiowego to najlepsze miejsce "produkcji". https://kulinarnapolska.org/amerykanska ... rawidlowo/
Zielony
 

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez Polski rybak » Pon Paź 05, 2020 4:35 pm

Patrzymy co wyrabiają z naszymi kolegami, może to sen, a w śnie to my z tej i tamtej strony. Budzimy się i nie wiemy z której strony jesteśmy. Polscy rybacy.
Polski rybak
 

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez Gość » Pon Paź 05, 2020 6:17 pm

Pięknie gadacie o solidarności rybackiej. Tylko gadacie.
Gość
 

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez qqq » Pon Paź 05, 2020 7:29 pm

Gość napisał(a):Pięknie gadacie o solidarności rybackiej. Tylko gadacie.


Dokładnie tak jest
qqq
 

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez Gość » Pon Paź 05, 2020 10:53 pm

Gość napisał(a):Pięknie gadacie o solidarności rybackiej. Tylko gadacie.


Dla mnie solidarność rybacka skończyła się, jak pewna spółka wywaliła mnie z rynku i chciała ze mnie zrobić poddostawcę aby nabijać kieszeń pewnego prokurenta.
Gość
 

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez Gość » Śro Paź 07, 2020 2:16 pm

Rolnicy protestują na drogach, a hodowcy ryb kłócą się kto kogo sprzedał, kto kogo kupił. Kiepski aktor też krzyczy że jest wielki.
Gość
 


Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez Gość » Pią Paź 30, 2020 11:00 am

Dziś doszła do mnie niepokojąca informacja. Pan Zbyszek B. z Krogulnej stracił stanowisko dyrektora gospodarstwa. Jego obowiązki przejęła pani bez doświadczenia, kompetencji i uprawnień do pełnienia tej funkcji. Mamy teraz "leszcza" w Niemodlinie i "PISkorza" w Krogulnej.
Panie Zbyszku mamy nadzieję, że jest to sytuacja przejściowa i jeszcze wiele razy się spotkamy na rozmowach o karpiu.
Gość
 

Re: Leszcz z Niemodlina

Postprzez Opolanin » Sob Paź 31, 2020 10:02 am

Co się dzieje ! Przecież to wszystko woła o pomstę do nieba.
Opolanin
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości