cena karpia

Moderator: ekspert_PK

cena karpia

Postprzez olo 2 » Wto Paź 20, 2020 8:03 pm

jaki hurt i detal przewidujecie w tym roku? koronawirus w natarciu import stanie odgryziemy się.
olo 2
 

Re: cena karpia

Postprzez bala maniek » Wto Paź 20, 2020 8:29 pm

średnio gruby hurt 11 netto
bala maniek
 

Re: cena karpia

Postprzez rybi » Śro Paź 21, 2020 7:59 am

U mnie bez zmian, jak w ubiegłym roku i 2 lata temu detal na stawach 15 może 16 hurt 10 na sklepy 11
rybi
 

Re: cena karpia

Postprzez Ryba1234 » Śro Paź 21, 2020 8:21 am

Handlarze zaczynają trzepać portkami , jak wcześniej zaproponowałem 10 zł to mnie wyśmiali ,mówili że po 8 mogą kupić a teraz dzwonią do kiedy mogę przytrzymać.
Ryba1234
 

Re: cena karpia

Postprzez klen1987 » Śro Paź 21, 2020 12:27 pm

Tak mało ryby na rynku?
klen1987
 

Re: cena karpia

Postprzez Rybak 089 » Śro Paź 21, 2020 5:10 pm

Hahah! Karpia jest mnóstwo, żebyś się nie zdziwil jak zostaniesz z ta ryba, na ta chwile można zakontraktować duży hurt miedzy 8-9 zł/kg
Rybak 089
 

Re: cena karpia

Postprzez Kornel K » Śro Paź 21, 2020 5:16 pm

Pewnie da się i za 6 zł ale po co spekulować. Będzie jak zawsze.
Kornel K
 
Posty: 87
Rejestracja: Pon Lip 17, 2017 4:36 pm

Re: cena karpia

Postprzez RybakKamil » Śro Paź 21, 2020 5:50 pm

Covid nie zatrzyma importu karpia, bardziej się boję że wprowadzą kolejny lockdown i ludzie nie kupią tyle karpia ile w tamtych latach i zostaniemy z rybą... strach w tym roku nieźle pokręci sprzedażą, tak mi się wydaje
RybakKamil
 
Posty: 44
Rejestracja: Pon Cze 24, 2013 7:04 pm

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Czw Paź 22, 2020 9:32 am

RybakKamil napisał(a):Covid nie zatrzyma importu karpia, bardziej się boję że wprowadzą kolejny lockdown i ludzie nie kupią tyle karpia ile w tamtych latach i zostaniemy z rybą... strach w tym roku nieźle pokręci sprzedażą, tak mi się wydaje


Możesz być w tym roku zaskoczony.
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez Ryba1234 » Czw Paź 22, 2020 9:56 am

Panowie nikt już nie będzie w cenie granulatu karpi sprzedawał.

Pewna poważna spółka z poważnymi Panami wydymala kolegów na dwa lata bo zadeklarowała zakup konkretnych ilości po konkretnych pieniądzach a między czasie szukali w Czechach taniej i kupili. Zostawiając regionalnych hodowców z rybą na kolejny rok albo biorąc odnich po 6 zł. Dzisiaj nikt niema zaufania do tej spółki poza tym nikt nie boji się promocji w hipermarketach bo tej ryby po prostu tam nie będzie.

Jeżeli do o grudnia będzie covidowe to rybacy będą woleli regionalnie bez pośredników uplynniac ryby
Ryba1234
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Czw Paź 22, 2020 11:00 am

Karpia nie będzie, bo wielu rybaków widząc, że odławia handlówkę poniżej 1.2 kg zalewa stawy i trzyma ją na następny rok. Covidowe trochę im w tej decyzji pomaga. W cyklu 2 letnim na handlówkę, porażka. Udziałowcy spółki nie posiadają takiej ilości ładnego karpia aby im wystarczyło. Poszukają w kraju. Myślę, że nie zaryzykują importem kiedy będzie olbrzymia promocja z Lidlem "Polski Karp, wspieraj Polskie gospodarstwa"
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez Raczek » Sob Paź 24, 2020 10:05 am

Co roku ma brakować karpia i cena w hurcie przewidywana wysoka, a tu w grudniu zong! Rakosiu was zaopatrzy w towar prima sort! Buaha
Raczek
 

Re: cena karpia

Postprzez Rakoś » Sob Paź 24, 2020 10:24 am

Idzie Raczek nieboraczek, silny w gębie, a nie w dupie takiej bajki ja nie kupię.
Rakoś
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Sob Paź 24, 2020 5:02 pm

Raczek napisał(a):Co roku ma brakować karpia i cena w hurcie przewidywana wysoka, a tu w grudniu zong! Rakosiu was zaopatrzy w towar prima sort! Buaha


Komu w tamtym roku został ładny karp? Mi 10% brakło. Jak ktoś miał karpia 3+ lub 1.2- to się nie dziwię.
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Sob Paź 24, 2020 6:51 pm

Nie pytaj komu został karp, tylko ile straciliśmy na sprzedaży hurtowej przez beznadziejną politykę wielkich negocjatorów.
Gość
 

Następna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości