cena karpia

Moderator: ekspert_PK

Re: cena karpia

Postprzez Łukasz Czyż » Sob Gru 26, 2020 7:47 pm

Przepraszam że z moją mini produkcją zabieram głos, ale ..
uważam że liczy się jakość a nie ilość.
Całość sprzedałem po 17 zł, na miejscu, bez bazarków, brakło mi ryby 20.12.2020.
Łukasz Czyż
 
Posty: 22
Rejestracja: Nie Sty 20, 2019 8:09 pm

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Sob Gru 26, 2020 8:11 pm

Łukasz Czyż napisał(a):Przepraszam że z moją mini produkcją zabieram głos, ale ..
uważam że liczy się jakość a nie ilość.
Całość sprzedałem po 17 zł, na miejscu, bez bazarków, brakło mi ryby 20.12.2020.


W hodowli liczy się jakość i ilość. Pod względem ekonomicznym liczy się dochód netto. Znam takich co na bazarku sprzedawali po 20 i też im zabrało. Jaką głęboką myśl zawarłeś w swoim komentarzu, bo nie mogę się jej doszukać?
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Sob Gru 26, 2020 8:12 pm

Ania-lityk napisał(a):Cena strachu 2020 i nie dotyczy covida, a karpia. Ta cena strachu to 2 zł na kilogramie. Czy w 2021 uwolnimy
się od ceny strachu .


Spółka zadba abyś się od niego nie uwolnił.
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez Łukasz Czyż » Sob Gru 26, 2020 8:32 pm

Gość napisał(a):
Łukasz Czyż napisał(a):Przepraszam że z moją mini produkcją zabieram głos, ale ..
uważam że liczy się jakość a nie ilość.
Całość sprzedałem po 17 zł, na miejscu, bez bazarków, brakło mi ryby 20.12.2020.


W hodowli liczy się jakość i ilość. Pod względem ekonomicznym liczy się dochód netto. Znam takich co na bazarku sprzedawali po 20 i też im zabrało. Jaką głęboką myśl zawarłeś w swoim komentarzu, bo nie mogę się jej doszukać?


"głęboką myśl" odszukaj w temacie "cena karpia", chyba że nie wiesz o czym tu piszesz, poza tym przedstaw się, z anonimami nie dyskutuję
Łukasz Czyż
 
Posty: 22
Rejestracja: Nie Sty 20, 2019 8:09 pm

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Nie Gru 27, 2020 2:28 pm

To po co dyskutujesz?
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez Kujawiak » Nie Gru 27, 2020 6:33 pm

Kto wam kazał sprzedawać karpia po 8zł/kg?! Obwiniacie handlarzy.. a widze tu cwaniaków- nie podoba się cena nie sprzedawaj, nie kupuj..
Na co liczycie ze detaliscie przyzwyczajeni do ceny 12-15zł/kg dadzą za karpia 20zł/kg? Ludzie opamiętajcie się- teraz planujecie cene na przyszły rok.. haha . Ruszy transport z Czech i znowu będzie ta sama sytuacja.. P Rak**** i Aszinger juz szykuja sie
Kujawiak
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Nie Gru 27, 2020 8:43 pm

Kujawiak napisał(a):Kto wam kazał sprzedawać karpia po 8zł/kg?! Obwiniacie handlarzy.. a widze tu cwaniaków- nie podoba się cena nie sprzedawaj, nie kupuj..
Na co liczycie ze detaliscie przyzwyczajeni do ceny 12-15zł/kg dadzą za karpia 20zł/kg? Ludzie opamiętajcie się- teraz planujecie cene na przyszły rok.. haha . Ruszy transport z Czech i znowu będzie ta sama sytuacja.. P Rak**** i Aszinger juz szykuja sie


Nie ruszy import z Czech, bo Czesi zablokowali sobie stawy niesprzedanym karpiem do Polski. Z Czech ruszy import import czeskiego kroczka, bo pepiki nie będą mieli go gdzie wpuścić.
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez Klient » Pon Gru 28, 2020 8:57 am

Postanowiłem kupić żywego karpia w środę 23. W jednym gospodarstwie nie było, w drugim nie było (skończył się 2 godziny wcześniej), kupiłem dopiero w trzecim. O cenę nawet nie pytełem, bo byłem już mocno zdesperowany. Pół godziny w kolejce, za mną jeszcze z 10 osób.
Klient
 

Re: cena karpia

Postprzez ania-lityk » Pon Gru 28, 2020 12:36 pm

Bo rybę dla detalistów w obiektach i na placach, trzeba trzymać do końca i w cenie 15 zeta, a nie sprzedawać w cenie strachu po 7 zeta dziwnym handlarzom i przetwórniom.
ania-lityk
 

Re: cena karpia

Postprzez lubliniak » Wto Gru 29, 2020 3:39 pm

Trza sprzedawać hurtowo i do przetwórni i na place, byleby w normalnej cenie czyli 10-11 zł.
Hurt na place w takiej cenie jest. Teraz popracujmy bez cykora nad hurtem do przetwórni w 2021 roku.
lubliniak
 

Re: cena karpia

Postprzez Ania-lityk » Pią Sty 15, 2021 9:06 am

Popracujmy ? Kto?
Ania-lityk
 

Re: cena karpia

Postprzez www » Sob Sty 16, 2021 7:53 pm

lubliniak napisał(a):Trza sprzedawać hurtowo i do przetwórni i na place, byleby w normalnej cenie czyli 10-11 zł.
Hurt na place w takiej cenie jest. Teraz popracujmy bez cykora nad hurtem do przetwórni w 2021 roku.

popracują za nas ci co zciągną od z południa.
www
 

Poprzednia

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości