cena karpia

Moderator: ekspert_PK

Re: cena karpia

Postprzez lubliniak » Wto Gru 15, 2020 9:31 pm

Nareszcie ktoś ruszył głową i zaczął rozsyłać do rybaków fartuchy, reklamówki, noże... To jest nam dzisiaj potrzebne, bardziej niż wirtualne reklamy. Tysiące reklamówek z karpiem to doskonała reklama.
Brawo Pan Karp.
lubliniak
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Czw Gru 17, 2020 6:44 pm

Myślałem, że karpie w polskich stawach są w tym roku największe, co nie jest wcale rewelacyjną wiadomością ala karpie Pana Karpia je przerosły, ale w tym przypadku wielkość nie jest problemem.
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Pią Gru 18, 2020 11:07 am

Korzystając z okazji chciałbym pogratulować rybakom, którzy nie byli tak głupi jak ja i sprzedali swoją rybę w dużym hurcie zdecydowanie powyżej 9 pln netto. Gratuluję Panowie! Niestety nie miałem tyle odwagi co Wy.
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Sob Gru 19, 2020 5:25 pm

Moja rada.Rozwiązać handlowe organizacje rybackie. Systemowo niszczą polskie hodowle. Nie wiem rozmyślnie czy z głupoty, ale skutki są rujnujące.
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez O-koń » Sob Gru 19, 2020 6:11 pm

Ten wątek nie powinien mieć tytułu cena karpia. Powinien mieć tytuł cena strachu !
O-koń
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Sob Gru 19, 2020 11:48 pm

Post usunięty przez administratora
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez tuny70 » Nie Gru 20, 2020 9:40 am

Jesli Polski Karp to szkodniki to jak wytlumaczyc obecnosc ok 50-ciu Gospodarstw Rybackich zrzeszonych w tejże organizacji... ?
Kto ma z tego większy pozytek, kto liczy większą kasę po sprzedaży ryb ? Bo jeśli PK to własnie te gospodarstwa są temu winne , tak samo jak uzależnienie sie przez ostatnie lata od ...hipemarketów . Zamiast kupowąć nastepną Panamere to lepiej byłoby dla Wszystkich ( hodowcow i klientów ) stworzenie wlasnego kanału dystrybucji eliminując przy tym handlowych pasożytów . Wspominałem o tym na dwóch Debatach Karpiowych ale omal nie zostałem "zjedzony" przez tych "wielkich".
tuny70
 
Posty: 65
Rejestracja: Wto Wrz 22, 2009 1:47 pm

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Nie Gru 20, 2020 10:30 am

Czy byliście tacy mądrzy na początku listopada ?
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez LOT » Nie Gru 20, 2020 11:32 am

Czy z nami leci pilot?
LOT
 

Re: cena karpia

Postprzez popex » Nie Gru 20, 2020 11:43 am

Wracając do wątku to jak sie mają ceny ? Okolice Cieszyna 14 -15 detal
popex
 
Posty: 68
Rejestracja: Nie Lis 14, 2010 6:43 pm

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Nie Gru 20, 2020 3:28 pm

Kraków 16-20 zł
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez wwwerta » Nie Gru 20, 2020 5:47 pm

Okolice Wadowic -- Kalwari-- Andrychów . Detal przy drogach 15 do 17 zł. I rybki juz brakuje.
Zostały kilówki lub 3+kg
wwwerta
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Nie Gru 20, 2020 6:01 pm

tuny70 napisał(a):Jesli Polski Karp to szkodniki to jak wytlumaczyc obecnosc ok 50-ciu Gospodarstw Rybackich zrzeszonych w tejże organizacji... ?
Kto ma z tego większy pozytek, kto liczy większą kasę po sprzedaży ryb ? Bo jeśli PK to własnie te gospodarstwa są temu winne , tak samo jak uzależnienie sie przez ostatnie lata od ...hipemarketów . Zamiast kupowąć nastepną Panamere to lepiej byłoby dla Wszystkich ( hodowcow i klientów ) stworzenie wlasnego kanału dystrybucji eliminując przy tym handlowych pasożytów . Wspominałem o tym na dwóch Debatach Karpiowych ale omal nie zostałem "zjedzony" przez tych "wielkich".


Typowa schizofrenia. Albo jest się hodowcą i zrzesza się aby uzyskać dla siebie i branży najkorzystniejsze warunki sprzedaży, albo jest się handlarzem i prowadzi działania aby uzyskać jak najkorzystniejsze warunki zakupu. Nie można być tym i tym jednocześnie, bo albo się traci jako hodowca albo jako handlarz. Marzenia o przejęciu rynku karpia to mrzonki wykreowane przez prokurenta wynagradzanego prowizją od sprzedaży, a nie od uzyskanej wysokiej ceny.
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Nie Gru 20, 2020 6:06 pm

tuny70 napisał(a):Jesli Polski Karp to szkodniki to jak wytlumaczyc obecnosc ok 50-ciu Gospodarstw Rybackich zrzeszonych w tejże organizacji... ?
Kto ma z tego większy pozytek, kto liczy większą kasę po sprzedaży ryb ? Bo jeśli PK to własnie te gospodarstwa są temu winne , tak samo jak uzależnienie sie przez ostatnie lata od ...hipemarketów . Zamiast kupowąć nastepną Panamere to lepiej byłoby dla Wszystkich ( hodowcow i klientów ) stworzenie wlasnego kanału dystrybucji eliminując przy tym handlowych pasożytów . Wspominałem o tym na dwóch Debatach Karpiowych ale omal nie zostałem "zjedzony" przez tych "wielkich".


Wartość tych 50 gospodarstw zweryfikowała covidowa lista rankingowa.
Gość
 

Re: cena karpia

Postprzez Gość » Nie Gru 20, 2020 6:13 pm

Wielkość produkcji tych 50 gospodarstw to kilka procent w stosunku do wielkości produkcji pozostałych. PK OP to kolos na glinianych nogach. Szczypior kontrolowany przez kilku handlarzy.
Gość
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości