Czara się przelewa

Moderator: ekspert_PK

Czara się przelewa

Postprzez Ania-lityk » Sob Paź 24, 2020 6:48 am

Czara się przelewa. Lud się burzy. Karp też, przecież to królewska ryba i nie w mroźni jej miejsce.
Ania-lityk
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez Polski rybak » Sob Paź 24, 2020 10:28 am

Kościół dał się jednemu cwaniaczkowi wyruchać i solidnie za to beknie.
Polski rybak
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez Gość » Sob Paź 24, 2020 10:59 am

A nam wszystkim odbije się czkawką
Gość
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez Gość » Sob Paź 24, 2020 2:46 pm

Atak na produkcję i sprzedaż polskiej żywności , to atak na Polskę
Gość
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez O-koń » Sob Paź 24, 2020 7:43 pm

świadome zamknięcie eksportu polskiej żywności w okresie koronawirusa, to przekroczenie czerwonej linii i biało-czerwonej racji stanu.
O-koń
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez Gość » Nie Paź 25, 2020 1:22 pm

Kaczyński rozwala polski kościół, to jest tragedia narodowa.
Gość
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez Linio » Nie Paź 25, 2020 2:07 pm

Tylko nie płacz z tego powodu
Linio
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez Gość » Nie Paź 25, 2020 6:30 pm

Z powodu Kaczyńskiego czy Kościoła
Gość
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez www » Nie Paź 25, 2020 7:41 pm

Gość napisał(a):Kaczyński rozwala polski kościół, to jest tragedia narodowa.
do czego ten kościół nam jest potrzebny średniowiecze czy co? kościól wcześniej czy póżniej rozwali się sam już zaczął sie ten proces intensywnie gorsze jest to że kaczor rozwala wieś produkcje przez żle pojętą miłość do zwierząt.
www
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez Gość » Pon Paź 26, 2020 2:18 pm

Kościół jest potrzebny, ale nie na pasku władzy. Co się stało z tym polskim Kościołem, że poszedł na oślep za władzą ? Kościół zarydzykował i teraz poniesie konsekwencje.
Gość
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez Gość » Pon Paź 26, 2020 5:53 pm

A co z naszym biednym karpiem. Kto po niego przyjdzie na bazarek. Wigilii nie będzie ? Ale się namieszało.
Gość
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez olo 2 » Pon Paź 26, 2020 8:28 pm

Gość napisał(a):Kościół jest potrzebny, ale nie na pasku władzy. Co się stało z tym polskim Kościołem, że poszedł na oślep za władzą ? Kościół zarydzykował i teraz poniesie konsekwencje.

do czego żeby zbierali co łaska i chodzili po kolędzie PSEŁDO PRZEWODNICY DUCHOWI .
olo 2
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez pisowiec » Pon Paź 26, 2020 8:30 pm

Gość napisał(a):A co z naszym biednym karpiem. Kto po niego przyjdzie na bazarek. Wigilii nie będzie ? Ale się namieszało.

MÓDLMY SIĘ MOŻE BEDZIE CUD.
pisowiec
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez sieciówka » Wto Paź 27, 2020 2:00 pm

Na bazarek to jeszcze ktoś przyjdzie, ale do sklepu, jak będą puszczać po dwie osoby ?
sieciówka
 

Re: Czara się przelewa

Postprzez gospodarzpełnągębą » Sob Paź 31, 2020 4:48 pm

Od lat mam sąsiada który obok moich stawów postawił sobie tunele foliowe psując mi widok z domu na pobliski las. Tak w zasadzie to zawsze miałem z nim problemy. Jego pies kiedyś się zerwał z łańcucha i zagryzł mi koguta. Jego żona od zawsze kłóciła się z moją żoną. A jego syn uwiódł mi kiedyś córkę a potem rzucił… Szczerze są siada swego nienawidzę i zawsze życzyłem mu wszystkiego najgorszego.
I właśnie wczoraj w końcu sprawiedliwość spotkała tego gada parszywego. Bo wiecie on w tych tunelach co mi las przesłaniają złośliwie okazało się że uprawia chryzantemy. No i burżuj na Wszystkich Świętych co roku kabzę sobie nabija… Ale nie w tym roku… Nasz ukochany przywódca na którego głosuję ja i moja cała rodzina potrzebował tylko jeden podpis na rozporządzeniu by odwołać temu nienażartemu kułakowi całą akcję sprzedażową. Może sobie te chryzantemy teraz na trawniku przed domem poustawiać.
Jak to dobrze, że ja karpia na wigilię hoduję a nie jakieś kwiatki na groby.
gospodarzpełnągębą
 

Następna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości