w trzech ministerstwach

Moderator: ekspert_PK

w trzech ministerstwach

Postprzez o-koń » Wto Lis 03, 2020 7:32 pm

W ciągu jednego miesiąca rybactwo było w trzech ministerstwach. To jest rekord świata, czyli bajzel na kółkach.
o-koń
 

Re: w trzech ministerstwach

Postprzez OQ » Śro Lis 04, 2020 2:34 am

A teraz gdzie jest?
OQ
 

Re: w trzech ministerstwach

Postprzez leniwygbur » Śro Lis 04, 2020 6:26 am

Całkiem nie rozumiem tego podniecenia i tej ciekawości jaka jest odpowiedź na pytanie: Która biurwa będzie nam się teraz wtrącać w produkcję. W ciągu ostatnich 30 lat uczestniczyłem w tak wielu spotkaniach i tak wielu szkoleniach. Ludzie którzy nigdy nic nie wyprodukowali, ludzie którzy nigdy nic nie sprzedali, ludzie którzy nigdy nie zaryzykowali nawet złotówką swojego majątku. Ci ludzie z biur, oni nas szkolili jak mamy produkować, sprzedawać i kiedy ryzykować. Nas którzy od początku produkowaliśmy, sprzedawaliśmy, ryzykowaliśmy... Na księżyc z tą hołotą... Na kwarantannę .. albo chociaż na zdalną pracę... Jak nie będą przeszkadzać to już my sami stworzymy dobrobyt i obfitość wszystkiego... Pomyślcie: jak wielką operacją co roku jest zaopatrzenie i sprawna dystrybucja Karpia na wigilię? Ile to zmiennych trzeba dopasować: ryby, ludzie, transport, załadunki, wyładunki. A to wszystko terminowo, na telefon w ilościach nie za dużych i nie za małych. W jakości takiej jak trzeba. I kto to ogania? Czy jest jakieś ministerstwo karpia na wigilie???
leniwygbur
 

Re: w trzech ministerstwach

Postprzez leszcz » Śro Lis 04, 2020 1:00 pm

A ja nie rozumiem podniecenia leniwegogbura. Skoro to ministerstwo nie ma żadnego znaczenia, to po co strzępisz języka. Zachowaj go jak będziesz miał coś do powiedzenia.
Od 2 listopada rybactwo jest ponownie w ministerstwie rolnictwa.
leszcz
 

Re: w trzech ministerstwach

Postprzez Gość » Śro Lis 04, 2020 1:56 pm

Gdzie fanfary rybaków śródlądowych. Przecież chcieliście do minrolu. No to jesteście.
Gość
 

Re: w trzech ministerstwach

Postprzez leniwygbur » Śro Lis 04, 2020 6:00 pm

@leszcz
Szanowny leszczu proszę napisz mi tutaj: jaki cel tego wątku? Czy jakieś konkretne informacje tu znajdujesz? Czy wątek ma za zadanie wywrzeć presje byś znalazł się w konkretnym ministerstwie? Czy chodzi o wywołanie pomruku niezadowolenia ? jeśli tak to czyjego? Producentów rybnych czy naukowców żyjących na garnuszku ministra? Czy to jakieś zagrzewanie do walki? Będziecie pisać petycje? Robić groźne posty na ryjbuku? W proteście malować kredkami na chodnikach? Czy uważasz że w ministerstwie spraw zagranicznych lepiej znają się na rybactwie niż w ministerstwie kultury?
leniwygbur
 

Re: w trzech ministerstwach

Postprzez Gość » Śro Lis 04, 2020 6:45 pm

Ja bam chciał być w tym ministerstwie.
https://www.youtube.com/watch?v=hsPY9s1vVSE
Gość
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości