Cena karpia handlowego wiosną 2021

Moderator: ekspert_PK

Cena karpia handlowego wiosną 2021

Postprzez Gość » Pon Gru 07, 2020 10:58 pm

Już zimą lub wczesną wiosna ruszą szczepienia na Covid-19. W marcu-kwietniu epidemia powinna dobiec końca. Późną wiosną społeczeństwo "głodne" swobody ruszy gremialnie z wyjazdami, piknikami i spotkaniami. Pojawi się duże zapotrzebowanie na karpia.
Jeśli macie możliwość przetrzymania przynajmniej 10 % swojej produkcji karpia do wiosny, to nie sprzedawajcie go teraz (choć ceny z dnia na dzień rosną). Przewiduję, że karp w kwietniu- maju w hurcie będzie kosztował nie mniej jak 12 pln/kg
Pozdrawiam rozsądnych rybaków.
Gość
 

Re: Cena karpia handlowego wiosną 2021

Postprzez GR_Zebrzydowice. » Wto Gru 08, 2020 5:28 am

Ruszą za granicę, krajowego grajdołka maja już wszyscy dość. Po 12 sprzedawałem w tym roku, w maju czerwcu to żadna rewelacja cenowa. Pozdrawiam. A coć mi sie przypomniało, jeden z moich znajomych, obcecny również na tym forum, znalazł międzu rupieciami starą tablicę w wymalowaną rybą i ceną karpia: 13 zł/kg. Tablica pochodziła z początku tego wieku. Jeszcze raz pozdrawiam.
GR_Zebrzydowice.
 

Re: Cena karpia handlowego wiosną 2021

Postprzez Gość » Wto Gru 08, 2020 8:30 am

GR_Zebrzydowice. napisał(a):Ruszą za granicę, krajowego grajdołka maja już wszyscy dość. Po 12 sprzedawałem w tym roku, w maju czerwcu to żadna rewelacja cenowa. Pozdrawiam. A coć mi sie przypomniało, jeden z moich znajomych, obcecny również na tym forum, znalazł międzu rupieciami starą tablicę w wymalowaną rybą i ceną karpia: 13 zł/kg. Tablica pochodziła z początku tego wieku. Jeszcze raz pozdrawiam.


Faktycznie 12 pln/kg w maju i czerwcu to żadna rewelacja cenowa xD
Nie ruszą zagranicę, bo to nie czas na 12 tonowe zestawy i nikt tam nie będzie trzymał ryby do maja.
Gość
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości