Spotkanie z Ministrem Grzegorzem Pudą

Moderator: ekspert_PK


Re: Spotkanie z Ministrem Grzegorzem Pudą

Postprzez Gość » Czw Lut 11, 2021 9:07 pm

Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek. U Pudy tak, u Piekarskiej siak. No to w końcu jak?
Gość
 

Re: Spotkanie z Ministrem Grzegorzem Pudą

Postprzez Gość » Pią Lut 12, 2021 12:23 am

Gość napisał(a):Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek. U Pudy tak, u Piekarskiej siak. No to w końcu jak?

A Ty jesteś za którą opcją, bo mam wrażenie, że jesteś rozczarowany, że coś pozytywnego uzgodniono?
Gość
 

Re: Spotkanie z Ministrem Grzegorzem Pudą

Postprzez Gość » Pią Lut 12, 2021 10:16 am

Gość napisał(a):
Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek. U Pudy tak, u Piekarskiej siak. No to w końcu jak?


A Ty jesteś za którą opcją, bo mam wrażenie, że jesteś rozczarowany, że coś pozytywnego uzgodniono?

Ja jestem za opcją żeby nic nie grzebać w Ustawie o Ochronie Zwierząt i taki jest przekaz ze spotkania z ministrem Pudą z czego jestem bardzo zadowolony. Jestem rozczarowany postawą rybaków zaproszonych na zebranie Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt. Stąd świeczka i ogarek. Nic więcej.
Gość
 

Re: Spotkanie z Ministrem Grzegorzem Pudą

Postprzez Euros » Pią Lut 12, 2021 11:32 am

A co z PO Ryby 2021-27 i środkami dla rybaków w ramach nowej perspektywy finansowej?
Euros
 

Re: Spotkanie z Ministrem Grzegorzem Pudą

Postprzez Gość » Pią Lut 12, 2021 6:20 pm

Tego Kolego jeszcze nie wie nikt, nie tylko uczestnicy wczorajszego spotkania
Gość
 

Re: Spotkanie z Ministrem Grzegorzem Pudą

Postprzez Zarząd_PK » Śro Mar 03, 2021 1:34 pm

Szanowni Państwo, w związku z podejmowaniem przez różne gremia w ostatnim czasie tematu sprzedaży żywych ryb, Zarząd Towarzystwa Promocji Ryb opracował stanowisko w tej sprawie, które Państwu przedstawiamy:

http://www.pankarprybacy.pl/Stanowisko_TPR_PanKarp.pdf

 
Zarząd_PK
 

Re: Spotkanie z Ministrem Grzegorzem Pudą

Postprzez Mariusz » Śro Mar 03, 2021 8:21 pm

Szkoda, że w piśmie nie ma adresata.
Mariusz
 
Posty: 389
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości