rynek pracy dla ichtiologów

Moderator: ekspert_PK

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Gość » Śro Paź 20, 2021 10:14 am

Darek EOX napisał(a):W zachodniopomorskim pracę jako ichtolog znajdziesz bez problemu porozmawiaj z prezesami tych dużych firm jeśli jesteś ogarnięty w tym co robisz napewno dojdziecie do konsensusu w tej kwestii.


Z tymi prezesami deweloperki, którzy w przeciągu 5 lat zmienili już 6 ichtiologów?
Gość
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez nie rybak » Czw Paź 21, 2021 1:15 pm

Bronek napisał(a):Wyrzywałem się na rybakach przepraszam za błędny dodam jeszcze że tam były grube akcje fałyszywanie faktur itp dobrze że się biorą za ichtiologów bo według mnie jak coś nie idzie w firmie to pierwszy do zwolnienia powinien być ichtolog. Przerobiłem ten temat i obecnie sam zajmuję się zarybianiem i ryb mam 50 ton wiencej rok w rok.

Nie tylko ichtiolog. Moim zdaniem , sprawdza się powiedzenie , pańskie oko konia tuczy . Właściciel , dyrektor , itp. , musi stosować nadzór i posiadać chociaż podstawową wiedza rybacka , żeby ichtiologowi nie udawało się wciskanie kitu . Doświadczony ichtiolog rzuci paroma specjalistycznymi zwrotami i wie kogo ma przed sobą . I później wykorzystuje np. straty magazynowe ,złe zimowanie narybku .
nie rybak
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Darek EOX » Czw Paź 21, 2021 2:36 pm

Ichtiolog 27 napisał(a):Kasia 39. Ciekawe czy tam u was w tych firmach potrzebują ichtiologów? Wiesz coś na ten temat?

Tak jest dużo ofert pracy przyjmij się do miedwia tam jest eldorado gwarantuję ci że dom postawisz w szybkim tempie. Ten ich prezes nie ma pojęcia co się tam wyrabia i się nie interesuję więc robisz co chcesz. Ale jeśli chcesz się czegoś nauczyć to spróbuj w pzw. Jeszcze.
Darek EOX
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez bobik » Pią Paź 22, 2021 4:56 pm

GAbeć napisał(a):
Bronek napisał(a):Tak ja wiem o co tam poszło w końcu się wzięli za ichtiologa straszny był z niego złodziej handlowal narybkiem na masową skalę zresztą sam u siebie w firmie miałem takiego wytrzymałem się na rynkach a oni byli Bogu ducha winni jak ma być ryba jak ichtolog nic nie puszcza do wody tylko zmienia auta albo buduję domy.

W stu procentach popieram.
Zacząć trzeba od wy...nia ichtiologa.
Jak nie kradnie to eksperymentuje i oczywiście zero odpowiedzialności i brania do głowy. Reszta pracuje a on jest od opierd..nia się.
Standardowo przepracuje 3-4 lat i po wybudowaniu domu "rozwija" swoją działalność - na twoich pieniądzach i nauce u ciebie.

Chcesz produkować i mieć efekty - zacznij od zwolnienia tych nierobów.
Pokaż jednego hodowcę świń kur czy krów, który zatrudnia na etat weterynarzy....


Moje osobiste doświadczenia są podobne - próby i eksperymenty na moim sprzęcie i za moje pieniądze.
I jak tylko się coś udało od razu fuchy dla konkurencji.

Jedyna rozsądna opcja - zlecasz rozród, podchów etc. i dopiero jak jest wynik płacisz.
Przy ciągłej stałej produkcji ichtiolog potrzebny 2-3 razy do roku.
bobik
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Koza » Nie Paź 24, 2021 10:03 am

Tylko eksperymenty robią a wyników w rybie brak u siebie pogoniłem do skrobania ryby.
Koza
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez nie rybak » Pon Paź 25, 2021 7:45 am

Z wypowiedzi tu zamieszczonych na temat Ichtiologów , wnioskuje że wszyscy piszący mają wiedzę rybacką w małym paluszku i co najmniej magisterkę. Więc pytam się , to dlaczego kiedyś zatrudnialiście Ichtiologa. Pozdrawiam.
nie rybak
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Gość » Pon Paź 25, 2021 11:12 am

nie rybak napisał(a):Z wypowiedzi tu zamieszczonych na temat Ichtiologów , wnioskuje że wszyscy piszący mają wiedzę rybacką w małym paluszku i co najmniej magisterkę. Więc pytam się , to dlaczego kiedyś zatrudnialiście Ichtiologa. Pozdrawiam.


Bo był socjalizm.
Gość
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez dddd » Pon Paź 25, 2021 3:56 pm

nie rybak napisał(a):Z wypowiedzi tu zamieszczonych na temat Ichtiologów , wnioskuje że wszyscy piszący mają wiedzę rybacką w małym paluszku i co najmniej magisterkę. Więc pytam się , to dlaczego kiedyś zatrudnialiście Ichtiologa. Pozdrawiam.


Ludzie robią w życiu różne błędy, takie też.
A magistrowi czy inżynierowi ichtiologi wiedzę to ma dopiero jak popracuje.
Znam wielu rybaków co wiedzą rybacką kasują 90% "ichtiologów", a pracowitością i przydatnością w gospodarstwie 100%
dddd
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Sylwester » Śro Paź 27, 2021 8:56 am

Zgadzam się z kolegą ja u siebie mam mistrza rybackiego robi to samo co ichtolog na wylengarni a dodatkowo potrafi jeździć traktorem, koparką a dodatkowo pracuję na wodzie jednym słowem maszynka do robienia pieniędzy. Miałem w firmie ichtologa nie jednego w swojim czasie i rybacy bardzo narzekali na odłowy więc dałem im szansę i stwierdziłem zajmujcie się tym teraz wy parę minęły 3 lata i wyniki w rybie 300 % wiencej co tu wiencej pisać.
Sylwester
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Orka » Śro Paź 27, 2021 9:23 am

nie rybak napisał(a):Z wypowiedzi tu zamieszczonych na temat Ichtiologów , wnioskuje że wszyscy piszący mają wiedzę rybacką w małym paluszku i co najmniej magisterkę. Więc pytam się , to dlaczego kiedyś zatrudnialiście Ichtiologa. Pozdrawiam.

Zatrudniają bo mają dodatkowe biznesy i swoje interesy wiele innych firm. Przedewszystkim nie mają pojęcia biorą takiego ichtiologa po szkole bo tak im wygodnie a o rybaka coraz cieszko. Potem puszczają takiego ichtologa na stawy a potem się dziwią że nie ma karpia albo na wylengarnie a potem pretesje czemu nie ma narybku? Jak kradnie to nie ma. Ja osobiście nie ufam ichtologą. Miałem 4 został tylko jeden resztę roboty robią rybacy.
Orka
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez bobik » Czw Paź 28, 2021 5:22 pm

Orka napisał(a):
nie rybak napisał(a):Z wypowiedzi tu zamieszczonych na temat Ichtiologów , wnioskuje że wszyscy piszący mają wiedzę rybacką w małym paluszku i co najmniej magisterkę. Więc pytam się , to dlaczego kiedyś zatrudnialiście Ichtiologa. Pozdrawiam.

Zatrudniają bo mają dodatkowe biznesy i swoje interesy wiele innych firm. Przedewszystkim nie mają pojęcia biorą takiego ichtiologa po szkole bo tak im wygodnie a o rybaka coraz cieszko. Potem puszczają takiego ichtologa na stawy a potem się dziwią że nie ma karpia albo na wylengarnie a potem pretesje czemu nie ma narybku? Jak kradnie to nie ma. Ja osobiście nie ufam ichtologą. Miałem 4 został tylko jeden resztę roboty robią rybacy.


A czemu zatrudniają kierowców, mechaników czy elektryków?

Jak "niepełnosprytnemu" ichtiologowi wylęg zdycha 15 raz (przez 2 sezony 1 udane tarło i podchów) to "Bóg tak chciał"...
bobik
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Darek EOX » Pią Paź 29, 2021 9:14 am

Zatrudniają bo taki ichtolog to często nic nie umie ha ha i trzeba mu we wszystkim pomagać. A sam powinien robić swoją robotę.
Darek EOX
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez bobik » Pią Paź 29, 2021 10:05 am

Darek EOX napisał(a):Zatrudniają bo taki ichtolog to często nic nie umie ha ha i trzeba mu we wszystkim pomagać. A sam powinien robić swoją robotę.

Miałem dwóch na "praktykach".
Moja 13-letnia córka ma większe pojęcie i praktykę jeśli chodzi o rozród ryb i hodowlę...
bobik
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez rybaak » Pią Paź 29, 2021 12:10 pm

I co się tak na nich pastwicie, widziały gały co brały.
Ja nigdy nie zatrudniałem ich, bo nie widziałem potrzeby, ale wiem że nie jednego uratowali bo by sobie ze stawami nie poradzili.
Skonczcie juz bo to się robi niesmaczne.
Pozdrawiam, rybak w trakcie odłowów
rybaak
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Ichtolog 27 » Pią Paź 29, 2021 6:41 pm

Szukam pracy w tej branży jaką firmę polecacie? Województwa które mnie interesują to pomorskie, zachodniopomorskie , wielkopolskie.
Ichtolog 27
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 76 gości

cron