rynek pracy dla ichtiologów

Moderator: ekspert_PK

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Mariusz » Pią Paź 29, 2021 7:43 pm

Dobry ichtiolog znajdzie pracę na stabilnych dobrych warunkach i z przynajmniej przyzwoitym uposażeniem. Bo większość pracodawców jest normalnych.
Potem trzeba zadać proste pytania:
Jeżeli ktoś ustawicznie zmienia pracę to czy problem jest w nim, czy u jego pracodawców?
I dalej, jeżeli gdzieś jest duża rotacja ichtiologów, to czy oni są źli?
Mariusz
 
Posty: 389
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez ucholog » Sob Paź 30, 2021 6:20 am

bobik napisał(a):
Darek EOX napisał(a):Zatrudniają bo taki ichtolog to często nic nie umie ha ha i trzeba mu we wszystkim pomagać. A sam powinien robić swoją robotę.

Miałem dwóch na "praktykach".
Moja 13-letnia córka ma większe pojęcie i praktykę jeśli chodzi o rozród ryb i hodowlę...

Po to mają praktyki żeby się nauczyli. Nie każdy ichtiolog jest córką rybaka.
ucholog
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Darek EOX » Sob Paź 30, 2021 7:35 am

Ichtolog 27 napisał(a):Szukam pracy w tej branży jaką firmę polecacie? Województwa które mnie interesują to pomorskie, zachodniopomorskie , wielkopolskie.

W pzw Poznań spróbuj. Ciągle tam potrzebują narybku to i może kogoś zatrudnią.
Darek EOX
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Zawiedziony ichtiolog » Wto Gru 07, 2021 7:28 am

Tak czytam jak narzekacie na ichiologów a ja miałem przyjemność pracować na gospodarstwie dodam że rok za darmo pracowałem równo z pracownikami czy karmienie czy odłowy i po jednym sezonie usłyszałem że nie pasujemy do siebie .Po roku pracy produkcja karpia wzrosła o 200 procent dodatkowo ryby o nie jak szczupak lin .Co do wynagrodzenia miałem nic procent z wyprodukowanej ryby ale też usłyszałem że były wyższe koszty produkcji i mój zarobek jest zerowy .Tak więc koledzy ichtiolodzy nie dajcie się wyzyskiwać jak ja bo przez rok pracy wsadziłem dużo serca i pracy nie dostając nic w zamian .
Zawiedziony ichtiolog
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Klient » Śro Gru 08, 2021 6:37 am

Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą.
Klient
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Darek EOX » Pon Gru 13, 2021 8:15 pm

Zawiedziony ichtiolog napisał(a):Tak czytam jak narzekacie na ichiologów a ja miałem przyjemność pracować na gospodarstwie dodam że rok za darmo pracowałem równo z pracownikami czy karmienie czy odłowy i po jednym sezonie usłyszałem że nie pasujemy do siebie .Po roku pracy produkcja karpia wzrosła o 200 procent dodatkowo ryby o nie jak szczupak lin .Co do wynagrodzenia miałem nic procent z wyprodukowanej ryby ale też usłyszałem że były wyższe koszty produkcji i mój zarobek jest zerowy .Tak więc koledzy ichtiolodzy nie dajcie się wyzyskiwać jak ja bo przez rok pracy wsadziłem dużo serca i pracy nie dostając nic w zamian .

Spokojnie koledzy sobie krzywdy nie dadzą zrobić znam kilku ichtiologów u nas w regionie i każdemu żyje się dobrze. Spytacie dlaczego jak to robią? Umieją dobrze kraść i wciskać dobry kit prezesom ha ha.
Darek EOX
 

Re: rynek pracy dla ichtiologów

Postprzez Gośc » Pon Gru 13, 2021 10:10 pm

Bu ha ha ha ha.
Gośc
 

Poprzednia

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 79 gości