zakaz wędkowania

Moderator: ekspert_PK

zakaz wędkowania

Postprzez płotka » Sob Wrz 18, 2021 11:27 am

Europosłanka Spurek chce zabronić w UE wędkowania. Jestem za. Również jestem za zakazem trzymania w mieszkaniach kotów i psów. Zabijania komarów, kleszczy, wszy i pluskiew. No i jeszcze zakaz zabijania bakterii, przecież strasznie cierpią jak traktujemy je antybiotykiem.
płotka
 

Re: zakaz wędkowania

Postprzez Gość » Sob Wrz 18, 2021 9:35 pm

płotka napisał(a):Europosłanka Spurek chce zabronić w UE wędkowania. Jestem za. Również jestem za zakazem trzymania w mieszkaniach kotów i psów. Zabijania komarów, kleszczy, wszy i pluskiew. No i jeszcze zakaz zabijania bakterii, przecież strasznie cierpią jak traktujemy je antybiotykiem.


Zapytaj się jej czy jest za zabijaniem płodów ludzkich do 12 tygodnia życia i czy jest pewna, że w czasie ich uśmiercania nie czują bólu. Zawsze zadaję takie pytanie "lewicówkom" i najczęściej kończy ono naszą rozmowę.
Gość
 

Re: zakaz wędkowania

Postprzez Real24 » Nie Wrz 19, 2021 4:31 pm

Pytanie co z rybkami i innymi zwierzętami akwariowymi.
Real24
 

Re: zakaz wędkowania

Postprzez Wieczna opozycja » Nie Wrz 19, 2021 7:09 pm

Gość napisał(a):
płotka napisał(a):Europosłanka Spurek chce zabronić w UE wędkowania. Jestem za. Również jestem za zakazem trzymania w mieszkaniach kotów i psów. Zabijania komarów, kleszczy, wszy i pluskiew. No i jeszcze zakaz zabijania bakterii, przecież strasznie cierpią jak traktujemy je antybiotykiem.


Zapytaj się jej czy jest za zabijaniem płodów ludzkich do 12 tygodnia życia i czy jest pewna, że w czasie ich uśmiercania nie czują bólu. Zawsze zadaję takie pytanie "lewicówkom" i najczęściej kończy ono naszą rozmowę.
Wieczna opozycja
 

Re: zakaz wędkowania

Postprzez Gość » Pon Wrz 20, 2021 3:11 pm

a gdzie ty spotykasz te lewicówki? U mnie na wsi nie rosną.
Gość
 

Re: zakaz wędkowania

Postprzez Gość » Pon Wrz 20, 2021 4:11 pm

Gość napisał(a):a gdzie ty spotykasz te lewicówki? U mnie na wsi nie rosną.


U mnie też nie mieszkają ale ostatnio pełno przyjezdnych ich się szwęda po okolicznych lasach.
Gość
 

Re: zakaz wędkowania

Postprzez Poseł » Pon Paź 11, 2021 9:18 pm

Z tego co wiem to rybacy będą łowić ryby a wędkarze niech sobie kupią gierki na telefon i tam będą łowić przecież wiadomo nie od dziś ze kormoran , wydra , czapla, i wędkarz to największe szkodniki wrzucają do wody tony zanęty o śmieciach po za nią nie wspomnę a dziwią się że ryba nie bierze chcieli by łowić tony ryb a nic nie płacić za zezwolenia. Więc nic dziwnego że nie które gospodarstwa całkowicie zakazują łapać wędkarza na dodatek coraz większe hamy się robią z tych wędkarzy albo pseudo wędkarzy kłusownikow.
Poseł
 

Re: zakaz wędkowania

Postprzez DLis » Wto Kwi 19, 2022 6:49 am

Po pierwsze, nie wprowadzą zakazu. A dwa, to Polak potrafi i w razie co to to obejdzie.
_____________________________
Individual lessons online
DLis
 
Posty: 4
Rejestracja: Pon Paź 02, 2017 11:28 am


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości