Bobry odszkodowanie

Moderator: ekspert_PK

Bobry odszkodowanie

Postprzez bobik » Wto Lis 09, 2021 9:10 am

Czy komuś udało się uzyskać odszkodowanie za bobry?
Poryte groble, przewalone 25 drzew, zniszczone ogrodzenie(2 drzewa spadły na ogrodzenie).

Czy są to jakieś realne pieniądze, czy nie warto si boksować?
bobik
 

Re: Bobry odszkodowanie

Postprzez Olek251 » Wto Lis 09, 2021 9:46 am

Cała procedura jest mało skomplikowana i czasochłonna, trzeba wypełnić wniosek do RDOŚ który chyba jest dostępny na ich stronie, a z dokumentów najważniejsze jest pozwolenie wodnoprawne które trzeba dołączyć i jeszcze jakieś drobne papierki, potem przyjeżdzają na obiekt a po wycenie szkody najlepiej zgodzić się od razu na proponowana kwotę,
Olek251
 
Posty: 113
Rejestracja: Pon Maj 01, 2017 10:43 pm

Re: Bobry odszkodowanie

Postprzez bobik » Wto Lis 09, 2021 7:09 pm

Dzięki za info, spróbujemy!
bobik
 

Re: Bobry odszkodowanie

Postprzez Jacek 50 » Śro Lis 10, 2021 9:42 am

Mi udało się to załatwić jeszcze mniej skomplikowanie
Jacek 50
 

Re: Bobry odszkodowanie

Postprzez BobryRDOS » Wto Sty 11, 2022 11:27 am

Ktoś ma namiary na kancelarię lub prawnika który pokieruje sprawę gdy nie zgadzamy się z wyceną pracowników RDOŚ ?
Chodzi o RDOŚ w Kazimierzu Dolnym sobie lecą w kulki jak mogą.
BobryRDOS
 

Re: Bobry odszkodowanie

Postprzez Bo » Wto Sty 11, 2022 12:36 pm

Rzuć jakieś dane to się dowiesz czy ma sens sprawa w sądzie. Kilka dni temu dostałem rozliczenie.
Jest tam wszystko dokładnie wyliczone.
Mnie tylko nie policzyli za zdjęcie i położenie płyt drogowych nie wiem dlaczego.
Bo
 

Re: Bobry odszkodowanie

Postprzez Bo » Wto Sty 11, 2022 12:48 pm

Bo napisał(a):Rzuć jakieś dane to się dowiesz czy ma sens sprawa w sądzie. Kilka dni temu dostałem rozliczenie.
Jest tam wszystko dokładnie wyliczone.
Mnie tylko nie policzyli za zdjęcie i położenie płyt drogowych nie wiem dlaczego.

Przy pomiarze byłeś?- podpisałeś, to znasz ile metrów, chyba stawka jest wszędzie taka sama tzn 77,64zl/m3
Bo
 

Re: Bobry odszkodowanie

Postprzez Gość » Czw Sty 20, 2022 9:37 pm

A ić Pan w ch Panie zlopus z tym szkodnikiem i ich minsem
Gość
 

Re: Bobry odszkodowanie

Postprzez BobryRDOS » Pon Cze 20, 2022 10:58 am

Bo napisał(a):
Bo napisał(a):Rzuć jakieś dane to się dowiesz czy ma sens sprawa w sądzie. Kilka dni temu dostałem rozliczenie.
Jest tam wszystko dokładnie wyliczone.
Mnie tylko nie policzyli za zdjęcie i położenie płyt drogowych nie wiem dlaczego.

Przy pomiarze byłeś?- podpisałeś, to znasz ile metrów, chyba stawka jest wszędzie taka sama tzn 77,64zl/m3


No właśnie nie... stawka 34zł/m3 to śmiech do tego typiara mierzy tylko samą dziurę bo naczytała się że nie robią bobry korytarzy. Więc zaniża m3 faktycznych dziur.
BobryRDOS
 

Re: Bobry odszkodowanie

Postprzez Alex10102 » Pon Lip 11, 2022 1:54 pm

Alex10102
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości