Pytanko

Moderator: ekspert_PK

Pytanko

Postprzez nowy » Czw Sty 27, 2022 9:36 pm

Witam, jestem rybakiem, jednak niebywalcem tego forum, wszedłem i czytam posty użytkownika Mariusz Bukiert i tu nasuwa mi się pytanie co to za gosciu, jak go traktować, czy to handlarz, mega rybak, czy jakiś hohsztapler, czy warto dzwonić?????
nowy
 

Re: Pytanko

Postprzez Zdravko » Pią Sty 28, 2022 12:24 pm

Jeśli chcesz go nazwac handlarzem to mocno mu dodajesz... mizerny handlarzyk ktory nawet nie posiada tych ryb tylko kieruje na gospodarstwo.. tzn szuka debili
Zdravko
 

Re: Pytanko

Postprzez nowy » Pią Sty 28, 2022 3:57 pm

Dzięki, tego się wlaśnie obawiałem, rózne miejsca, duże ilosci i różnorodność.... gościu prawie wszystko ma, dało mi to do myślenia. A to na pewno nie idzie z jakością w parze. Raz jeszcze dziękuję.
nowy
 

Re: Pytanko

Postprzez Mmm » Sob Sty 29, 2022 2:03 pm

Oferty ciekawe ale chyba posłucham Zdravko
Mmm
 

Re: Pytanko

Postprzez Mariusz Bukiert » Wto Paź 11, 2022 11:13 am

Witam
Jeżeli jest pan zaiteresowany kupnem lub sprzedażą ryb wszelkich gatunków ryb,zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam.
Mariusz Bukiert.
Mariusz Bukiert
 

Re: Pytanko

Postprzez Domyślam się » Śro Paź 12, 2022 11:52 am

nowy napisał(a):Witam, jestem rybakiem, jednak niebywalcem tego forum, wszedłem i czytam posty użytkownika Mariusz Bukiert i tu nasuwa mi się pytanie co to za gosciu, jak go traktować, czy to handlarz, mega rybak, czy jakiś hohsztapler, czy warto dzwonić?????
Z Siechnic . https://www.facebook.com/mariusz.bukiert
Domyślam się
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 81 gości