Karasie

Moderator: ekspert_PK

Karasie

Postprzez Władek Lisewski » Pon Sty 31, 2022 7:01 pm

,,Karasie jędzą gówno"
Co o tym panowie myślicie?
Uważam że jest to Prawda
Proszę o Racjonalne odpowiedzi
Władek Lisewski
 

Re: Karasie

Postprzez arybak » Pon Sty 31, 2022 7:47 pm

Proszę o Racjonalne odpowiedzi[/quote]
Władek Lisewski napisał(a):,,Karasie jędzą gówno"
Co o tym panowie myślicie?
Uważam że jest to Prawda
Proszę o Racjonalne odpowiedzi


Najlepszy gatunek kawy naturalnej też przechodzi przez zwierzęcy przewód pokarmowy, po tym fakcie zostaje wyczyszczona, następnie poddana obróbce i ludzie to piją i zachwycają się smakiem i aromatem. Jeżeli jesteś amatorem kawy tego gatunku to z całą pewnością pijesz gówno.
arybak
 

Re: Karasie

Postprzez Gość » Pon Sty 31, 2022 8:29 pm

To dlaczego trzymasz je w swoim klozecie? Wprawdzie nie potrzebują zbyt dużo tlenu, ale to już przesada!
Gość
 

Re: Karasie

Postprzez STAWIARSTWO » Wto Lut 01, 2022 2:09 pm

Władek Lisewski napisał(a):,,Karasie jędzą gówno"
Co o tym panowie myślicie?
Uważam że jest to Prawda
Proszę o Racjonalne odpowiedzi
Tak. Żywią się detrytusem .
STAWIARSTWO
 

Re: Karasie

Postprzez Zwykły Wsiok » Śro Lut 02, 2022 12:55 pm

Hodowałem karasie pospolite przez długi czas nie tylko w środowisku stawowym ale również w akwarium więc wydaje mi się że dość dobrze znam ich zwyczaje i upodobania i mogę oświadczyć że gówna nie jedzą.
Detrytus to bardzo szerokie pojęcie. W skład detrytusu wchodzi też gówno. Karasie żywią się między innymi detrytusem. Jednak pobierają jedynie jego wybrane frakcje i gówna jako takiego nie jedzą.

P.S:Jednocześnie oświadczam że szczupak nie jest królem wód tak jak lew nie jest królem dżungli. Szczupak je gówno w sporej ilości. Jest to gówno zawarte w kichach jego ofiar.
P.S.2: Natomiast złoty karaś jest cesarzem wód o czym świadczy jego cena w przypadku dobrego materiału zarybieniowego.
Zwykły Wsiok
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 79 gości