sprzedaz narybku karpia CISZA

Moderator: ekspert_PK

sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez narybeczek » Pon Lut 28, 2022 7:04 am

Witam wszystkich.czy tylko ja nie mam zamówień na narybek czemu taka cisza? czy może po odłowach sie coś ruszy?
narybeczek
 

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez Gość » Pon Lut 28, 2022 10:19 am

Narybku jest dość dużo na rynku,wszyscy czekają na cenę
Gość
 

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez Gość » Pon Lut 28, 2022 10:40 am

Ja czekam aż mi mój dostawca wywali cenę na kroczka, to wtedy będę szukał ciężkiego narybku do 2 cyklu.
Gość
 

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez synus1 » Czw Mar 03, 2022 9:59 am

Cisza bo zaliczki pobrane i rybki sprzedane
synus1
 
Posty: 60
Rejestracja: Nie Lis 01, 2020 5:40 pm

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez Gość » Czw Mar 03, 2022 1:43 pm

synus1 napisał(a):Cisza bo zaliczki pobrane i rybki sprzedane


Ci którzy płacą zaliczki za pływające rybki w zimochowie, nie mające jeszcze świadectw badania, są nieodpowiedzialni. Jeśli tacy rzeczywiście są.
Gość
 

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez Aq » Czw Mar 03, 2022 3:30 pm

Gość napisał(a):
synus1 napisał(a):Cisza bo zaliczki pobrane i rybki sprzedane


Ci którzy płacą zaliczki za pływające rybki w zimochowie, nie mające jeszcze świadectw badania, są nieodpowiedzialni. Jeśli tacy rzeczywiście są.


W połowie sie zgadzam, to znaczy kupowac kota w worku z plagą pozimowych pasożytów to jakiś absurd, ale te świadectwa???, ja zawsze wychodzę z założenia widziały gały co brały, odlow kontrolny i widzę dopiero co kupuję.
Już sie spotkałem że sprzedający machał świadectwem, a za rybą ciągnął się nadmiar śluzu.
Aq
 

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez Gość » Czw Mar 03, 2022 4:28 pm

Masz rację. Świadectwo badania, miało u znaczenie "zdrowotność ry6b w czasie zakupu"
Gość
 

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez Et » Czw Mar 03, 2022 9:29 pm

Cisza bo kroczka jest bardzo dużo już cena spada kupiłem wczoraj po 17 zł
Et
 

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez Aq » Czw Mar 03, 2022 10:44 pm

Za sztukę???
Wow!!!!
Super okazja!!!!
Daj namiary, też sobie kupimy
Aq
 

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez Janusz Migocki » Pią Mar 04, 2022 7:04 am

Za kg.. Śmieszy mnie taka wysoka cena materiału zarybieniowego, każdy ma swoje 10 minut w życiu.. ale żeby wołać za kroczka 500-800 23zł/kg. To chyba szaleństwo...
Detal przyzwyczai sie do ceny handlówki 20-25 zł/kg. Ale jaka to opłacalność przy tych cenach kroczka, zbóż, czy pasz..
Janusz Migocki
 

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez DzejDzej » Pią Mar 04, 2022 8:42 am

Świadectwo badania ryb? Dobre to! Rok temu kupując kroczka karpia w dniu dostawy otrzymałem świadectwo, po 2 dniach ryba masowo leci, wioze rybe do badania co wychodzi?! Masowo Pasożyty! Sprzedający twierdzi że u niego okej. Osoba kupująca od nas 1 t. w dniu dostawy twierdzi ze u niego również ryba leci..Tak ciężko podmienic sprzedającemu rybę ta którą chce faktycznie sprzedać na rybę zdrową?
DzejDzej
 

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez Haga » Śro Mar 09, 2022 8:23 pm

Jaki pasożyt tak niszczy karpia i doprowadza do śmierci proszę o dokładne informacje.
Haga
 

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez synus1 » Śro Mar 09, 2022 11:23 pm

Kroczka duży niedobór delikatnie mówiąc więcej logicznym jest że trzeba będzie zarybić narybkiem przynajmniej częściowo Sądzę że narybek też wszyscy sprzedadzą .
synus1
 
Posty: 60
Rejestracja: Nie Lis 01, 2020 5:40 pm

Re: sprzedaz narybku karpia CISZA

Postprzez Gość » Czw Mar 10, 2022 12:14 pm

Haga napisał(a):Jaki pasożyt tak niszczy karpia i doprowadza do śmierci proszę o dokładne informacje.


Na przykład kulorzęsek.
Gość
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 107 gości