Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Moderator: ekspert_PK

Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Stawy janowice » Nie Kwi 03, 2022 9:05 am

Panie Mariuszu Bunkiert gdzie jesteś? I twoja oferta zakupu kroczka po 22 zł/kg. Mam kilka ton..
Stawy janowice
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Gość » Nie Kwi 03, 2022 10:11 am

Rozmawiałem z tym facetem i wywnioskowałem że jest oderwany od rzeczywistości , napiszę krótko : omijać z daleka !
Gość
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Gość » Pon Kwi 04, 2022 2:21 pm

bunkiert jest w bunkrze
jednym słowem - oszołom
moim zdaniem relacje w tej branży polegają na wzajemnym zaufaniu
zmieniam podejście po kontaktcie z m.b.
i innymi pseudohandlarzykami, zwłaszcza w tym roku
Gość
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Piotrek Piotrek » Pon Kwi 04, 2022 6:09 pm

Opieranie relacji na zaufaniu to tak jak seks z prostytutką... niby fajnie, przyjemnie a syfu mozesz się nabawić...
Miał dostarczyć kroczek karpia, nie widział ryby.. powtarzał 300-350 g. Rybe dostarczył ale w wadze 100g... tak to jest z handlarzykami. Bunkier handlował rybami nie widzac ich.. jesiotr z gosławic prima sort.. niech się wypowie marny handlarzyna
Piotrek Piotrek
 


Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Darek EOX » Śro Kwi 06, 2022 11:41 pm

Kłamca i tyle!!! Dużo gada mało robi.
Darek EOX
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Mikołaj » Wto Kwi 26, 2022 6:57 pm

Mariusz co z tym kroczkiem co obiecałeś! 5 ton miałobyc po 18 zł z dowozem! Ty kłamco
Mikołaj
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Xtp » Czw Kwi 28, 2022 6:17 am

Każdy pisze ze kłamca a zamawiajcie u niego.Dlaczego nie zamawiacie bezpośrednio od hodowców ?ja sprzedaje po 16 !
Xtp
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Gość » Czw Kwi 28, 2022 10:06 am

Xtp napisał(a):Każdy pisze ze kłamca a zamawiajcie u niego.Dlaczego nie zamawiacie bezpośrednio od hodowców ?ja sprzedaje po 16 !


Gdzie można było znaleźć informację, że sprzedajesz?
Gość
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Mariusz Bukiert » Pią Paź 21, 2022 8:29 am

Gość napisał(a):
Xtp napisał(a):Każdy pisze ze kłamca a zamawiajcie u niego.Dlaczego nie zamawiacie bezpośrednio od hodowców ?ja sprzedaje po 16 !


Gdzie można było znaleźć informację, że sprzedajesz?
Mariusz Bukiert
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Mariusz Bukiert. » Wto Paź 25, 2022 4:13 am

Witam.
Na początku chciałbym bardzo przeprosić Państwa,którzy z powodu mojego nieprofesjonalizmu,niedoświadczenia w temacie ryby zarybieniowej,oraz ogro pracy
włożonej w poznanie Państwa gospodarstw,ilości ryb oraz gatunków przeznaczonych do sprzedaży,przybliżonych terminów odłowu w poszczególnych hodowlach,
co spowodowało zamieszanie w papierach i niedotrzymania umów w kilku przypadkach z mojej winy,ale to co napisano w tym temacie na giełdzie rybackiej to
chyba mocna przesada.
Obecny sezon chciałbym wykorzystać z zebraną wiedzą po części dzięki Państwa uprzejmości,w temacie hodowli,tematów okołorybackich,problemów na rynku
Nie przypominam sobie,abym komuś szczególnie zaszkodził,ale ciekawe kto mnie i po co tak oczernił w towarzystwie rybackim.
Dlatego życzę udanego sezonu dla sprzedających i udanej współpracy z pośrednikami..
P.s.Nie omieszkałbym dodać,że na wiosnę miałem zamówione 70 ton kroczka,ale niestety nie doszło między nami do współpracy,zarobiłem mało, ale mam ogrom
satysfakcji i postaram się to wykorzystać w poszczególnych sezonach.
Z poważaniem.
Mariusz Bukiert.
Mariusz Bukiert.
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Stawy śmieszków » Wto Paź 25, 2022 6:00 pm

Haha 70 ton Karpia, no i co z tego skoro nie miałeś gdzie go kupić? Nie wyrobiłeś sobie dobrej opini... umiesz odróżnić zamówienie od sprzedaży? A sprzedaż od produkcji? Ogołem śmieszny facet z Ciebie, bo ja miałem zamowien na 100 ton.
Stawy śmieszków
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Mariusz Bukiert. » Czw Paź 27, 2022 8:49 pm

Witam.
Moje potknięcia polegały na tym,że z powodu bałaganu dwóch hodowców nie zostało fachowo obsłużonych,ale naprawiłem swój błąd i szybko sprzedali swój
towar bez problemów.
Zamówione miałem 70 ton kroczka,od potentatów o dużym areale, do kupienia,gwoli ścisłości i rozmawiałem telefonicznie po tym z nimi i nagle cisza,dobre...
Tym panom już podziękujemy.
Od wielu lat zajmuję się handlem,pośrednictwem,ale nigdzie nie spotkałem się z tak brutalną a zarazem śmieszną konkurencją.
Dlaczego 10 piszących nie potrafi się przedstawić tylko,gość,gość,stawy........
Panowie wiele sezonów przed nami i na pewno się spotkamy.
Kończąc,moja mała firma pośrednicząca działa na etapie 0.50 gr przy dużych i ilościach do 1.5 zł przy mniejszych i trudno dostępnych gatunkach.
P.s Panowie handlujący,jak wygląda Wasza rzeczywistość,gdzie szczerość,prawdomówność i uczciwa konkurencja,to nie tylko pieniądze,rybę trzeba kochać i
szanować,a ja zajmuje się nią od 40 lat,od wędkarstwa jako pasja,po zrobienie z Niej formy zarabiania pieniędzy...
Wiele tych postów nie ma nic wspólnego z prawdą, która i tak wyjdzie na jaw,ale to już problem piszących i ich moralności.Jak Wasz życie w społeczeństwie?
Z poważaniem.
Mariusz Bukiert.
Mariusz Bukiert.
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Mariusz » Czw Paź 27, 2022 9:26 pm

Zasadniczo mnie to nie dotyczy.
Niemniej wszystkich logujących się "na czarno" uważam za niewiarygodnych. Nie ważne kim naprawdę są i jakimi pieniądzmi obracają. Jeżeli ktoś wstydzi się swojej tożsamości, to z założenia wiarygodny nie jest. To forum na to pozwala, co mi się po prostu nie podoba. Wiem, że walczę z wiatrakami, to trwa już wiele lat.
Mariusz
 
Posty: 389
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Gość » Pią Paź 28, 2022 9:44 am

Mariusz napisał(a):Zasadniczo mnie to nie dotyczy.
Niemniej wszystkich logujących się "na czarno" uważam za niewiarygodnych. Nie ważne kim naprawdę są i jakimi pieniądzmi obracają. Jeżeli ktoś wstydzi się swojej tożsamości, to z założenia wiarygodny nie jest. To forum na to pozwala, co mi się po prostu nie podoba. Wiem, że walczę z wiatrakami, to trwa już wiele lat.


Przedstaw się Mariusz z imienia i nazwiska.
Gość
 

Następna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości