Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Moderator: ekspert_PK

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Gość » Śro Lis 02, 2022 2:46 pm

Mariusz napisał(a):Dziękuję. Na kontaktach z ludźmi wstydzącymi się swojej tożsamości mi nie zależy.


Ja nie zależy, to po co wklejasz posty na tym forum? Tu prawe 100% jest incognito.
Gość
 

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Mariusz Bukiert » Pon Lis 07, 2022 7:00 pm

Witam.
Jestem usatysfakcionowany,że walki plemienne,obrzcanie się błotem,anonimowi fachowcy,jak nasz słynny wodzirej i inni
oblatywacze forów i kłamczuszki(Darek Eox) itp,powoli odniosą porządany skutek i nie będzię to brutalna walka o parę
złotych,sprzedawanie ryb spoza granic Naszego Kraju, brak wzajemnego zaufania pomiędzy pośrednikami i hodowcami bez
cwaniactwa i chęci szybkiego zysku przez obydwie strony.
P.s.Udanej końcówki sezonu i dużo satysfakcji z wykonywanej pracy.
Z poważaniem.
Mariusz Bukiert.
Mariusz Bukiert
 
Posty: 53
Rejestracja: Sob Paź 22, 2022 12:42 am

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Gość » Pon Lis 07, 2022 7:15 pm

Mariusz Bukiert napisał(a):Witam.
Jestem usatysfakcionowany,że walki plemienne,obrzcanie się błotem,anonimowi fachowcy,jak nasz słynny wodzirej i inni
oblatywacze forów i kłamczuszki(Darek Eox) itp,powoli odniosą porządany skutek i nie będzię to brutalna walka o parę
złotych,sprzedawanie ryb spoza granic Naszego Kraju, brak wzajemnego zaufania pomiędzy pośrednikami i hodowcami bez
cwaniactwa i chęci szybkiego zysku przez obydwie strony.
P.s.Udanej końcówki sezonu i dużo satysfakcji z wykonywanej pracy.
Z poważaniem.
Mariusz Bukiert.


Czy mógłby Pan wklejać swoje komentarze do 13-tej. Te po 13-tej są bardzo niezrozumiałe.
Gość
 


Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Mariusz Bukiert » Sob Lis 19, 2022 7:53 pm

Witam.
Gwpli ścisłości nie piję od 7 lat,nie mam problemów ze zrozumieniem tekstu,i czytam tematy na forum od początku do
końca,ale jak o 8 rano ktoś ma problem intelektalny,to co będzie przez cały dzień,przykre ale prawdziwe.Bardzo dobrze
pamiętam te czasy kiedy alkochol był od 13,ale Szekina Dudi nie uważam za godnego by był tutaj puszczany.
Pozdrawiam i życzę udanych komentarzy,ale chyba nie na tym forum.
'..
Mariusz Bukiert
 
Posty: 53
Rejestracja: Sob Paź 22, 2022 12:42 am

Re: Gdzie on jest mariuszku bunkiert

Postprzez Mariusz Bukiert » Śro Gru 21, 2022 6:03 am

Witam.
Na czas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chciałbym Państwu życzyć
spokojnych i radosnych chwil spędzonych przy wigilijnym stole w szczęściu i zdrowiu.
Równocześnie korzystając z chwili wolnego, pomyślmy o tworzącej się na naszych
oczach historii i cieszmy się tym co mamy.
Z poważaniem.
Mariusz Bukiert.
Mariusz Bukiert
 
Posty: 53
Rejestracja: Sob Paź 22, 2022 12:42 am

Poprzednia

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości