brak narybku

Moderator: ekspert_PK

brak narybku

Postprzez brak ryby » Czw Maj 12, 2022 1:09 pm

witam czy to prawda że brakło narybku karpia na rynku? a było go podobno za dużo!
brak ryby
 

Re: brak narybku

Postprzez Gość » Czw Maj 12, 2022 2:51 pm

Nieprawda.
Gość
 

Re: brak narybku

Postprzez Brak ryby » Czw Maj 12, 2022 6:52 pm

A masz może na sprzedaż większa ilosc ?jak tak to proszę o cenę i telefon dziękuje
Brak ryby
 

Re: brak narybku

Postprzez Gość » Pią Maj 13, 2022 7:42 pm

Brak ryby napisał(a):A masz może na sprzedaż większa ilosc ?jak tak to proszę o cenę i telefon dziękuje


Ocipiałeś? Teraz materiał znajduje się w stawach odrostowych i intensywnie przyrasta na masie. To nie ten czas w którym się go kupuje. Termin zakupu minął przynajmniej 3 tygodnie temu. Tylko idioci mogliby go trzymać do teraz aby go sprzedać dla Ciebie.
Gość
 

Re: brak narybku

Postprzez Brak narybku » Sob Maj 14, 2022 8:27 pm

Bez komentarza kolego ale mylisz się bardzo i to bardzo .Mogę napisać ze od trzech dni nikt nie kupuje !
Brak narybku
 

Re: brak narybku

Postprzez Gość » Nie Maj 15, 2022 8:28 am

Brak narybku napisał(a):Bez komentarza kolego ale mylisz się bardzo i to bardzo .Mogę napisać ze od trzech dni nikt nie kupuje !


O czym ty mówisz kolego? Obsadziłem staw miesiąc temu. Ryba w stawie odrostowym przez ten czas i bez karmienia potroiła swoją masę. Nie ma narybku, bo narybkiem handluje się maksymalnie do 20 kwietnia, aj jak się nie sprzeda, obsadza własne obiekty . Tak ciężko Ci to zrozumieć?
Gość
 

Re: brak narybku

Postprzez www » Nie Maj 22, 2022 9:00 pm

Brak narybku napisał(a):Bez komentarza kolego ale mylisz się bardzo i to bardzo .Mogę napisać ze od trzech dni nikt nie kupuje !

niedługo bedziecie obsadzać w czerwcu.
www
 

Re: brak narybku

Postprzez :) » Pon Maj 23, 2022 7:43 am

moze i w czerwcu pogody nikt nie wybiera
:)
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron