plastik w rybach

Moderator: ekspert_PK

Re: plastik w rybach

Postprzez Gość » Pon Sie 15, 2022 7:49 am

Koło się zamyka. Rodzisz się w plastiku i umierasz w plastiku.
Gość
 

Re: plastik w rybach

Postprzez Gość » Pon Sie 15, 2022 8:25 am

Koło się zamyka. Rodzisz się i umierasz w plastiku.
Gość
 

Re: plastik w rybach

Postprzez analizator » Wto Sie 16, 2022 5:26 pm

Gość napisał(a):Z braku wiarygodnych badań na temat szkodliwości plastyku Zielony Che Guevara stosuje zabieg socjotechniczny i wysuwa argument, że ludzie 30-40 lat temu byli zdrowsi. Młodzi do 40-ki nie pamiętają tamtych czasów i wierzą w to co przeczytali w necie i że tak było. Starsi cofają się o 30-40 lat, do czasów, kiedy byli młodzi, piękni, zdrowi i też są w stanie uwierzyć, że tak faktycznie, w tych czasach czuli się fantastycznie i byli zdrowi, pewnie dlatego, że nie było plastyku. Manipulowanie ludźmi odbywa się w dzisiejszych czasach na ogromną skalę.
Dla zainteresowanych. Styroboxy w których teraz przewozimy elementy ryb są też z plastyku. Najpierw zniszczyli sprzedaż żywych ryb, a teraz próbują pozbawić nas możliwości jej transportu.

Chodziło o jednorazowe opakowania z plastiku, to z nim jest głównie problem (pacyficzna plama śmieci itp.)
analizator
 

Re: plastik w rybach

Postprzez Gość » Śro Sie 17, 2022 9:59 pm

nie wiedziałem że styroboksy też są z plastiku. To w czym te ryby przewozić ?
Gość
 

Re: plastik w rybach

Postprzez chemik » Czw Sie 18, 2022 6:51 am

Gość napisał(a):nie wiedziałem że styroboksy też są z plastiku. To w czym te ryby przewozić ?

W liściach łopianu. Tak zapakowane żywe dojeżdżały w średniowieczu z Zatora na Wawel (a nie było samochodów i asfaltowej drogi).
chemik
 

Re: plastik w rybach

Postprzez Gość » Czw Sie 18, 2022 12:41 pm

chemik napisał(a):
Gość napisał(a):nie wiedziałem że styroboksy też są z plastiku. To w czym te ryby przewozić ?

W liściach łopianu. Tak zapakowane żywe dojeżdżały w średniowieczu z Zatora na Wawel (a nie było samochodów i asfaltowej drogi).


Masz może telefon do Łokietka, bo mam trochę ryby do sprzedania. Tylko pamiętaj, do Łokietka, a nie do 'Łysego" z Krakowa.
Gość
 

Re: plastik w rybach

Postprzez Gość » Czw Sie 18, 2022 3:26 pm

mam telefon do producenta worków foliowych. Ostatnio ich dużo wzdłuż Odry.
Gość
 

Re: plastik w rybach

Postprzez Gość » Czw Sie 18, 2022 6:57 pm

Gość napisał(a):mam telefon do producenta worków foliowych. Ostatnio ich dużo wzdłuż Odry.


Za kilka lat, jak dojdą do władzy Zieloni, nie będzie worków. Rybacy będą zbierać śniete ryby do wiklinowych koszy.
Gość
 

Re: plastik w rybach

Postprzez Gość » Pią Sie 19, 2022 7:46 am

nie będzie śniętych ryb. Coś się tak czepił Zielonych. Może to oni zatruli Odrę ???
Gość
 

Re: plastik w rybach

Postprzez Gość » Pią Sie 19, 2022 8:44 am

Lista zakazanych plastików w Unii Europejskiej od końca 2021 roku

Plastikowe sztućce czy słomki to nie jedyne przedmioty, których produkcja ma być zakazana. Do końca 2021 roku wszystkie państwa należące do Unii Europejskiej mają wycofać z obrotu lub ograniczyć użycie:

plastikowych patyczków higienicznych;
plastikowych widelców, noży, łyżek;
plastikowych mieszadełek do napojów;
patyczków z tworzywa sztucznego do balonów;
styropianowych kubeczków na napoje czy posiłki;
jednorazowych naczyń plastikowych na żywność;
Gość
 

Re: plastik w rybach

Postprzez peowiec » Pon Sie 22, 2022 9:43 am

naturka napisał(a):50 lat temu nie było opakowań plastikowych i wszyscy żyli zdrowiej

kiedyś jak się dojechało na śląsk to pierwsze co gryzło w gardło i szczypały oczy od gazów wszelkiego typu ale smoka nie było a teraz nie szczypie to znowu jest smok zawsze coś odkryją.[mam na myśli smog}.
]
peowiec
 

Re: plastik w rybach

Postprzez www » Pon Sie 22, 2022 9:46 am

Gość napisał(a):nie będzie śniętych ryb. Coś się tak czepił Zielonych. Może to oni zatruli Odrę ???

zieloni powinni najpierw leczyć dekle a póżniej snuć swoje teorie.
www
 

Re: plastik w rybach

Postprzez Gość » Pon Sie 22, 2022 3:27 pm

Zieloni nie są twoimi wrogami. Trochę odwagi a znajdziesz ich bliżej.
Gość
 

Re: plastik w rybach

Postprzez Zgniłozielony » Pon Sie 22, 2022 9:33 pm

Gdyby głupota mogła unosić to Zieloni lataliby jak amerykańskie HIMARSy.

https://www.newsweek.pl/zdrowie-i-nauka ... ne/7w881cx
Zgniłozielony
 

Re: plastik w rybach

Postprzez Gość » Wto Sie 23, 2022 10:28 am

a Zgniłozielony opuściłby już Układ Słoneczny. Plastik to zakała ludzkości. Ty przeżyjesz z plastikową tacką i plastikowym widelcem. Twoim dzieciom będzie trudniej.
Gość
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości